Teklif İste

BODRUM CATERİNG HİZMETİ…

Bodrum organizasyon firması olan Myna Catering & Events olarak yemekli düğün,davet ve çeşitli organizasyonlarda;beğenilerinize özgü kusursuz sunumlarla,misafirlerimizin özel anlar yaşamasını sağlamak en büyük amacımızdır. Bodrum catering firmaları arasında sektörümüzün oldukça üstünde bir disiplin ve titizlik ile düğün,davet ve organizasyonlarınıza uzman bir ekipte hizmet vermenin dışında,isterseniz sizlere danışmanlık da yapmaktayız.

Organizasyonlarımızda misafirlerimize,uzman aşçılarımızın lezzetlerinin önce bir demosunu hazırlar ve sizlerin isteklerine uygun tüm detayları düşünerek hizmetlerimizi sunarız.

Bodrum catering firması olarak amacımız sektöründe yenilikçi,kendine özgü ve en önemlisi kendi alanında öncü bir catering firması olmaktır. Değerli misafirlerimiz;özel gecelerinizde “siz keyfinize biz de işimize bakalım” düşüncesiyle sizleri bekleriz.

Bodrum catering firması olarak Bodrumda gerçekleşecek herhangi bir organizasyonunuz için hijyenik ortamda hazırlanmış enfes lezzetlerimizle keyifli dakikalar geçirmenize eşlik ediyoruz! Açılış organizasyonu,nişan organizasyonu,düğün organizasyonu,gala geceleri,lansman,sünnet düğünü,happy hour ibi organizasyonlarınızda catering hizmetimize ve bunca yıllık tecrübemize güvenerek sizlerle birlikte olmak bizi fazlasıyla gururlandırıyor. Bodrum’da gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Bodrum düğün organizasyonu konusunda da bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Add Comment


Ara

Whatsapp

Instagram