Düğün Organizasyonu

Teklif İste
İzmir düğün organizasyonu

Bir gelin ve damat için  düğün gününün heyecanını yaşamanın ilk adımıdır. İzmir’de organizasyon şirketleri arasında yıllardır kalitemiz ve profesyonel ekibimizle birçok gelin ve damadın kalbinde taht kurduk. Düğün organizasyonlarını ve catering hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek o günün kalitesini ve tadını arttırdık.Düğün organizasyonu planlama hizmeti ile tüm detaylarınızı sizin adınıza organize ediyoruz.

BODRUM DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Kaliteli ve yaratıcı düğünler için Myna Catering olarak  organizasyon ve planlamada sizin düşüncelerinizi ve zevkinizi de ön planda tutarak tüm düğün organizasyon sürecini birlikte planlıyoruz. Kokteylli düğün, sahil düğünü, yemekli düğün, plaj düğünü, otel düğünü. Bizim için her düğün organizasyonu birbirinden farklı tarzda bezenmiş ve özenilmiştir. İzmir’de organizasyon denildiğinde akla ilk gelen organizasyon şirketi olarak, detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak bu özel gününüzü hem siz hem de misafirleriniz için unutulmaz kılmaya devam ediyoruz.  Gündemi yakalayan, modayı takip eden düğün organizasyonu konseptleri, titiz, planlı ve dürüst çalışmayla kusursuz organizasyonlar için Myna Catering yanınızda.Bodrum düğün organizasyonu planlama ve organizasyon firmaları olarak bizlere ulaşabilirsiniz.Organizasyon hizmetlerinde ister evinizin bahçesi ister özel olarak kiraladığınız mekanda tüm detayları planlıyoruz.

DÜĞÜN PLANLAYICI

Myna Catering olarak sizlere İzmir ve Kuşadası’ndaki düğün mekanları ve Alaçatı düğünleri seçeneklerimizle sizleri zahmetten kurtarıyoruz.Hayalinizdeki düğün konseptini eşsiz düğün mekanlarımızda gerçeğe dönüştürüyoruz. İzmir, Kuşadası ve Alaçatı’’nın  en gözde mekanlarında ister yemyeşil bir ortamda kır düğünü ister denize sıfır bir plaj düğünü yapabilirsiniz.Yada doğal taş dekorasyonu ile otantik bir ortamda düğününüzü planlayabiliriz. Düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu başta olmak üzere tüm organizasyonlarınızı planlıyoruz.Barbekü partileriniz, piknik organizasyonlarınız, bahçe partisi  ve otel organizasyonlarınız da dahil. Hizmet ve malzemelerimizdeki üst segment kalite  ve bütünlük farkını, toplam kaliteye verdiğimiz önemi her aşamada göreceğinizi sizlere garanti ediyoruz.Organizasyonlarınızda size özel farkları yaratmak için sizleri ofis & showroomumuza bekliyoruz. 

En mutlu gününüzü şansa bırakmayın..

 

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETİ

Düğün yapmaya hazırlanıyorsanız doğru adrestesiniz.Myna Catering farkı ve öncelikli ayarlayabileceğiniz düğün mekanlarına göz atabilir ya da bizimle irtibata geçip tüm detayları konuşabilirsiniz.İzmirde düğün ve organizasyon alanındaki tecrübemizi eşsiz mekan alternatifleri ile birleştiriyor ve sizlere birçok alternatif sunuyoruz. Catering ve organizasyon hizmetlerimiz, mekan alternatiflerimiz İzmir dışında Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve Antalya için de geçerlidir.


Ara

Whatsapp

Instagram