Düğün Organizasyonu

Teklif İste

En mutlu gününüzü şansa bırakmayın..

Kaliteli ve yaratıcı düğün organizasyonu için Myna Catering organizasyon ve planlamada düşüncelerinizi ön planda tutarak, detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak bu özel gününüzü hem siz hem de misafirleriniz için unutulmaz kılıyor. Günceli yakalayan düğün organizasyonu konseptleri, titiz, planlı ve dürüst çalışmayla kusursuz organizasyonlar için Myna Catering yanınızda. Myna Catering olarak sizlere İzmir ve Kuşadasındaki düğün mekanları seçeneklerimizle sizleri zahmetten kurtarıyor, hayalinizdeki düğün konseptini eşsiz düğün mekanlarımızda gerçeğe dönüştürüyoruz. İzmir’in ve Kuşadası’nın  en gözde mekanlarında ister yemyeşil bir ortamda kır düğünü ister denize sıfır bir plaj düğünü ya da doğal taş dekorasyonu ile otantik bir ortamlarda düğününüzü planlayalım. Hizmet ve malzemelerimizdeki kalite ve bütünlük farkını, toplam kaliteye verdiğimiz önemi her aşamada göreceğinizi sizlere garanti ediyor, size özel farkları yaratmak için sizleri ofis & showroomumuza bekliyoruz.

Düğün Organizasyonu için Değişik Fikirler

Düğün organizasyonu bize göre sıradanlığın dışına çıkılması gereken bir organizasyondur. Çünkü hayatınız boyunca unutamayacağınız bu günün sizin için unutulmaz olması kadar düğününüze gelen misafirlerin de bu özel gününüzü unutmasını istemediğinizi biliyoruz.O yüzden insanların sadece oynayıp diğer zamanlarda sıkıldığı düğünlerden birisi olmaması için sizlere onlarca yaratıcı, değişik fikirler ile hazırladığımız farklı düğün konseptlerini sunuyor ve herkes için unutulmaz bir güne imza atacağımızı biliyoruz.

BAZI DÜĞÜN ORGANİZASYONU KONSEPTLERİMİZ
  • Kır düğün konsepti
  • Bohem düğün konsepti
  • Siyah düğün konsepti
  • Beyaz düğün konsepti
  • Rustik düğün konsepti
  • Plaj düğün konsepti
  • Osmanlı düğün konsepti
İZMİR DÜĞÜN ORGANİZASYONU FİYATLARI

Düğün organizasyonu her zaman aşırı masraflı bir şey olarak görülmesine rağmen sizler için en uygun fiyata hazırladığımız organizasyonlar ile bu özel gününüzün düşündürücü bir gün olmasını engellemek için elimizden geleni yapıyoruz. Myna Catering ailesi olarak zaten ilk günden son güne kadar yaptığımız şeyin bu olacağına emin olabilirsiniz. Her daim sizin yanınızda olarak bu yorucu gününüzü sadece eğlenmeye odaklanmanızı sağlıyoruz. İzmir ve Kuşadasında birçok mekan ile anlaşmamız olarak size inanılmaz fiyat indirimleri sunabiliyoruz. Ayrıca detaylı bilgilendirme ve fiyatlarımıza göz atmak için hemen “hızlı teklif iste” bölümümüze buradan gidebilirsiniz.

HEMEN BİZİMLE DÜĞÜN PLANLARI YAPABİLİRSİNİZ

Düğün yapmaya hazırlanıyorsanız Myna Catering farkı ve öncelikli ayarlayabileceğiniz düğün mekanlarına göz atabilir ya da bizimle irtibata geçip tüm detayları konuşabilirsiniz… İzmirde düğün ve organizasyon alanındaki tecrübemizi eşsiz mekan alternatifleri ile birleştiriyor, sizlere birçok alternatif sunuyoruz. Catering ve organizasyon hizmetlerimiz, mekan alternatiflerimiz İzmir dışında Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve Antalya için de geçerlidir.