Düğün Organizasyonu

Teklif İste

En mutlu gününüzü şansa bırakmayın..

Bir gelin ve damat için düğün organizasyonu, düğün gününün heyecanını yaşamanın ilk adımıdır. İzmir’de organizasyon şirketleri arasında yıllardır kalitemiz ve profesyonel ekibimizle birçok gelin ve damadın kalbinde taht kurduk. Düğün organizasyonlarını ve catering hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek o günün kalitesini ve tadını arttırdık.

Kaliteli ve yaratıcı düğün organizasyonu için Myna Catering olarak  organizasyon ve planlamada sizin düşüncelerinizi ve zevkinizi de ön planda tutarak tüm düğün organizasyon sürecini birlikte planlıyoruz. Kokteylli düğün, sahil düğünü, yemekli düğün, plaj düğünü, otel düğünü… bizim için her düğün organizasyonu birbirinden farklı tarzda bezenmiş ve özenilmiştir. İzmir’de organizasyon denildiğinde akla ilk gelen organizasyon şirketi olarak, detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak bu özel gününüzü hem siz hem de misafirleriniz için unutulmaz kılmaya devam ediyoruz.  Gündemi yakalayan, modayı takip eden düğün organizasyonu konseptleri, titiz, planlı ve dürüst çalışmayla kusursuz organizasyonlar için Myna Catering yanınızda. Myna Catering olarak sizlere İzmir düğün salonları, Kuşadası’ndaki düğün mekanları ve Alaçatı düğünleri seçeneklerimizle sizleri zahmetten kurtarıyor, hayalinizdeki düğün konseptini eşsiz düğün mekanlarımızda gerçeğe dönüştürüyoruz. İzmir, Kuşadası ve Alaçatı’’nın  en gözde mekanlarında ister yemyeşil bir ortamda kır düğünü ister denize sıfır bir plaj düğünü ya da doğal taş dekorasyonu ile otantik bir ortamda düğününüzü planlayabiliriz. Düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu başta olmak üzere barbekü partyleriniz, piknik organizasyonlarınız, bahçe partisi  ve otel organizasyonlarınız da dahil olmak üzere  hizmet ve malzemelerimizdeki üst segment kalite  ve bütünlük farkını, toplam kaliteye verdiğimiz önemi her aşamada göreceğinizi sizlere garanti ediyor, organizasyonlarınızda size özel farkları yaratmak için sizleri ofis & showroomumuza bekliyoruz.

 

Düğün Organizasyonu için Değişik Fikirler

Düğün organizasyonu bize göre  gelin ve damadın sevdikleriyle birlikte geçirebileceği en özel gündür. Bu nedenle düğün organizasyonlarında kesinlikle sıradanlığın dışına çıkılması gerektiğini düşünüyor ve bu düşünceye göre düğün organizasyonları konseptleri üretiyoruz. Düğün organizasyon konseptiniz size  hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar yaratır. Yalnızca bir düğün organizasyonu değil, rüya gibi bir atmosfer sunar. Sizin için unutulmaz olması kadar düğününüze gelen misafirlerin de bu organizasyon içerisinde kendini özel hissetmesini sağlar. Özenle hazırlanan en ince detaylar, ufak dokunuşlar, tasarımlar ve yaratıcı işler bütünüdür düğün organizasyonu. Sizin için hazırladığımız birden fazla düğün konseptlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz. Hadi gelin düğün organizasyon konseptinizi birlikte seçelim.

BAZI DÜĞÜN ORGANİZASYONU KONSEPTLERİMİZ
  • Kır düğün konsepti
  • Bohem düğün konsepti
  • Siyah düğün konsepti
  • Beyaz düğün konsepti
  • Rustik düğün konsepti
  • Plaj düğün konsepti
  • Osmanlı düğün konsepti

İZMİR DÜĞÜN ORGANİZASYONU FİYATLARI

Düğün organizasyonu her zaman aşırı masraflı olarak görülmesine rağmen biz sizler için düğün organizasyonunda en uygun fiyata hazırladığımız organizasyonlar ile bu özel gününüzün düşündürücü bir gün olmasını engellemek için elimizden geleni yapıyoruz. Myna Catering Organizasyon olarak düğün organizasyonunuzda ilk adımdan son adıma tüm detaylarda sizin için en az maliyete en kaliteli organizasyon için çalışıyoruz.  Her daim sizin yanınızda olarak bu yorucu gününüzü sadece eğlenmeye odaklanmanızı ve düğün organizasyonunuzu en keyifli ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. İzmir düğünleri organizasyonları için,  Kuşadası düğün organizasyonları için ve Alaçatı düğün organizasyonları için  birçok mekan ile anlaşmamız olarak size inanılmaz düğün organizasyon fiyat indirimleri sunabiliyoruz. Ayrıca detaylı bilgilendirme ve düğün organizasyon fiyatlarımıza göz atmak için hemen “hızlı teklif iste” bölümümüze buradan gidebilirsiniz.

HEMEN BİZİMLE DÜĞÜN PLANLARI YAPABİLİRSİNİZ

Düğün yapmaya hazırlanıyorsanız Myna Catering farkı ve öncelikli ayarlayabileceğiniz düğün mekanlarına göz atabilir ya da bizimle irtibata geçip tüm detayları konuşabilirsiniz… İzmirde düğün ve organizasyon alanındaki tecrübemizi eşsiz mekan alternatifleri ile birleştiriyor, sizlere birçok alternatif sunuyoruz. Catering ve organizasyon hizmetlerimiz, mekan alternatiflerimiz İzmir dışında Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve Antalya için de geçerlidir.