Lansman Organizasyonu

Teklif İste

İZMİR LANSMAN CATERİNG

Myna catering olarak catering ve organizasyon firmaları arasında kullanılan birinci sınıf ekipmanlar ve en iyi markalar en önemli farkımızdır.

Güçlü çözüm ortaklarımız, özel menü alternatiflerimiz ve özenle seçilmiş kadromuzla tüm kurumsal etkinliklerinizde hizmetinizdeyiz.

Lansman demişken;

Fransızca Kökenli bir kelime olup Fransızcası lancement’ dır.“Tanıtım – tanıtma” ya da “ortaya çıkarmak gibi anlamlar ile de ifade edilmektedir.Diğer bir söylem ile tüm sektörlerde yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımları müşteriye gösterilmesi bu kelimeler ile ifade edilir.

Reklam,emlak,teknoloji, ve medya sektörlerinde popüler bir yere sahip olan lansman; lanse etmek gibi anlamlara gelirken tanıtılacak ürünün organizasyonunun çok dikkatli bir şekilde planlanıp programlanması gerekir. Bu planlama ne kadar kaliteli olursa organizasyonunuz bir o kadar ilgi çekici olacaktır.
Basına ve müşterilere tanıtılan ürünler kamuoyuna aktarılır. Burada kuruluşun istek ve arzularına göre değişik şekiller kullanılabilir.

Firmanızın, ürün ya da hizmetinizin imajını güçlendirmek, pazar payını arttırmak ve öne çıkarmayı planladığı yönlerini vurgulamak için yaptığımız çalışmalarımızdan oluşur.Hazırlıklar süresince müşterimizin istekleri ve talepleri baz alınarak, firmanızın belirlediği konumlandırma ile piyasaya süreceğiniz ürün ya da hizmetinizin tanıtım lansmanında beraber neler yapabileceğimizi görür ve kilometre taşlarımızı belirleriz.Ayrıca aynı anda birçok ilde aynı konsept ve hizmetler MYNA Catering tarafından sunulmaktadır.

Organizasyonun süreci, proje hazırlama, hazırlık aşamaları, uygulama ve sonuçtur. Proje oluşturma aşamasında doğru zaman tercihi ve zamanın iyi ayarlanabilmesi önemlidir. Aksi takdirde bütün organizasyonun yapılması son birkaç güne sıkışır. Uygulama aşamaları ise, kontrollü olarak ilerler ve tüm bu aşamaların tamamlanmasıyla istenilen başarılı sonuç elde edilir.

İyi organizasyon için müşteri talepleri, verilmek istenen mesaj ve alınacak sonuç önemlidir. Bunlar için ise bilgi birikimi, yaşanmışlık, iyi bir ekip, iyi bir proje gerekir. En önemlisi bu saydıklarımızın hepsini kapsayan tecrübedir. Konusunda uzman kadromuz, yılların deneyimi, ekip, ekipman altyapımız ve tecrübemiz ile tanıtım & lansman organizasyonunuzu hedeflerinize ulaştırarak gerçekleştirmek için bizler hazırız…

Sizler için yapabileceklerimiz ;

Basın Bülteni Hazırlanması,
Reklam ve Afiş Çalışmaları,
Yasal İzinlerin Alınması,
Afiş, İnsert, Davetiye Basımı ve Dağıtımı,
Promosyon Ürünleri Hazırlığı ve Dağıtımı,
Flama, Bayrak, Balon ve Kumaş Dekorasyonları,
Protokol Karşılama ve İkram Hizmeti,
Manken ve Karşılama Hizmetleri,
Simultane Çeviri, İnfoport, Tercüman Hizmetleri,
Defile ve Koreografi Hizmetleri,

Host, Hostes, Vale, Güvenlik Ekipleri,
Kokteyl, Brunch, Menü Servis Alternatifleri,
Gösteri, Dans Grubu ve Etkinlik Alternatifleri,
Mehteran, Bando, Sanatçı ve Orkestra Alternatifleri,
Kürsü, Podyum, Sahne, Çadır, Tribün Kurulumları,
Ses & Işık Tesisatı ve Truss Kurulumu,
Lazer, Led Ekran, Projeksiyon, Plazma Üniteleri,
Konfeti, Volkan, Havai Fişek Gösterileri,
Fotoğraf, Video, Jimmy Jib Çekimleri,
Transfer ve Konaklama Hizmetleri,


Ara

Whatsapp

Instagram