Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir organizasyon türü olan şirket organizasyonları, çalışanların motivasyon ve moral seviyelerini yükselten eğlenceli faaliyetleri bünyesinde barındırır. Kimi zaman piknik, kimi zaman kokteyl, kimi zaman gala yemekleri ile gerçekleştirilen bu organizasyonlar kurum içi iletişim ve çalışanlar arasındaki bağların kuvvetlenmesine de büyük katkı sağlar. Tüm bunların yanı sıra basın açıklamaları, açılış ve bayi organizasyonları,şirket organizasyonları,temel atma törenleri,gala yemekleri,yeni üretilen ürünlerin lansmanları ve benzeri faaliyetler de şirket organizasyonları başlığı altında toplanabilir. Bahsi geçen organizasyonlarla ilgili gereken teknik ekipman, host ve hostes temini, sahne dekoru, catering hizmeti ve sair çetrefilli konularla sizin yerinize ilgilenecek bir organizasyon firması; iş yükünüzü azaltmanıza ve başarılı bir şirket organizasyonu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.
İş hayatının yoğun temposu arasında çalışanlarınıza rahat bir nefes aldırmak adına da tercih edebileceğiniz şirket organizasyonları sayesinde, çalışanlarınızın iş veriminin ve motivasyonunun artmasını da eğlenceli bir şekilde sağlayabilirsiniz.
Bu noktada Myna Catering & Events sizlere profesyonel çözüm ortağı olmaktan ve etkinlik mekanları seçenekleriyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır…

Ürün Lansman Toplantıları
Bayi Toplantıları
Roadshow Planlama ve Yönetimi
Satış ve Yılsonu Toplantıları
Basın Toplantıları
Personel Eğitim Toplantıları
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Motivasyon Toplantıları ve Etkinlikleri
Yaratıcı Etkinlik Planlama
İndoor & Outdoor Toplantı ve Etkinlikler
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Hizmetleri
Sportif Etkinlikler
Piknik Organizasyonları
Gala yemekleri
Davet ve Gala organizasyonları
Açılış ve Temel Atma Törenleri

Powered by 3un5i.com