Catering

Teklif İste

ÇITAMIZ ÇOK YÜKSEKTİ. “NASIL OLACAK?” YERİNE, “NEDEN OLMASIN?” DİYEREK BAŞLADIK.

Başarı için takım ruhuna inandık, uzmanlığa inandık, sağlıklı bilgi akışı ve şeffaflığa inandık, kurum içi ve dışı eğitimlerin önemine inandık. 7 koca yılın sonunda, saygın müşterilerimiz ; sayfalar dolusu referans listelerimiz; altından başarıyla kalktığımız, irili ufaklı yüzlerce organizasyonumuz oldu. Ne mutlu.

Kurallar çerçevesinde yemek yapmak ve bu yemekleri estetik sunumlar eşliğinde konuklarınıza ulaştırabilmek uzmanlık gerektirir. Önemseyin. Kaliteli ürün,ekipman, tecrübe ve uzman personel birleşiminin bir ederi vardır. Catering İzmire hak ettiği değeri verin.Verin ki bu size sağlıklı ve lezzetli bir beslenme olanağı sağlasın.

” Ucuz etin yahnisi yenmez. Atalarımızı dinleyin, yemeyin. “

Myna Catering & Events olarak İzmir ve çevresinde başladığımız piknik organizasyonları, açılış kokteylleri,ev nişanları, açık büfe ikramlar,kına gecesi organizasyonları, düğün organizasyonları,coffee break ikramları,lunchbox ikramlar gibi cateringin her dalında ve artık hemen hemen her yerde yanınızdayız.. İzmir catering şirketleri arasındaki yerimizi kısa sürede kalitemiz ve göstermiş olduğumuz özenle sabitlemiş bulunmaktayız.

İZMİR CATERİNG

İzmir catering şirketleri arasında kıyasıya bir rekabetin yaşandığı gerek doğası ve şehir  yapısı gerekse insanları sebebi ile keyifli ve yaratıcı organizasyonlar yapmaya elverişli bir yer. Biz de İzmirin bize kazandırdığı bu güzel avantajları kullanarak sizler için hazırladığımız organizasyonlarda İzmirin doğasına ve insanına uygun ve  tabi ki sizlerin istekleri doğrultusunda şekil verdiğimiz keyifli ve sorunsuz işlere imza atıyoruz. O yoğun günde hiç bir şeyi düşünmeden sadece mutlu olmaya odaklanabileceğiniz kaliteli organizasyonlar ile Myna Catering ekibi olarak her zaman işimizin başında ve sizin yanınızdayız. İzmir catering firmaları arasında bulunan kuruluşumuz sizleri en iyi şekilde memnun edecektir.


Ara

Whatsapp

Instagram