Catering

Teklif İste

Bırakın sofralarınıza fark katalım !

Başarı için takım ruhuna inandık, uzmanlığa ve sağlıklı bilgi akışı ve şeffaflığa inandık.Kurum içi ve dışı eğitimlerin önemi bizler için önemli. 7 koca yılın sonunda, saygın müşterilerimiz , sayfalar dolusu referans listelerimiz, altından başarıyla kalktığımız ve irili ufaklı yüzlerce organizasyonumuz oldu. Ne mutlu ! Yemek servisi olarakta çevirilen bu hizmet sofralarınıza fark yaratmak için geliyor.Birbirinden farklı menüler, aperatifler ve ziyafet menüleri, sofra dekorasyonu ile bütünleşiyor.

Catering izmir ile eşsiz sunumlar

Kurallar çerçevesinde yemek yapmak ve bu yemekleri estetik sunumlar eşliğinde konuklarınıza ulaştırabilmek uzmanlık gerektirir. Önemseyin. Kaliteli ürün,ekipman, tecrübe ve uzman personel birleşiminin bir ederi vardır. Catering İzmire hak ettiği değeri verin.Verin ki bu size sağlıklı ve lezzetli bir beslenme olanağı sağlasın.

” Ucuz etin yahnisi yenmez. Atalarımızı dinleyin, yemeyin. “

Catering ve davet sofraları

Myna Catering & Events olarak İzmir ve çevresinde başladığımız piknik organizasyonları, açılış kokteylleri,ev nişanları, açık büfe ikramlar,kına gecesi organizasyonları, düğün organizasyonları,coffee break ikramları,lunchbox ikramlar gibi catering’in her dalında ve artık hemen hemen her yerde yanınızdayız.. İzmir catering şirketleri arasındaki yerimizi kısa sürede kalitemiz ve göstermiş olduğumuz özenle sabitlemiş bulunmaktayız.

Catering hizmeti bodrum ve çeşme’de

İzmir organizasyon şirketleri arasında kıyasıya bir rekabetin yaşandığı gerek doğası ve şehir  yapısı gerekse insanları sebebi ile keyifli ve yaratıcı organizasyonlar yapmaya elverişli bir yer. Biz de İzmirin bize kazandırdığı bu güzel avantajları kullanarak sizler için hazırladığımız organizasyonlarda İzmirin doğasına ve insanına uygun ve  tabi ki sizlerin istekleri doğrultusunda şekil verdiğimiz keyifli ve sorunsuz işlere imza atıyoruz.

İzmir nişan catering – düğün catering

O yoğun günde hiç bir şeyi düşünmeden sadece mutlu olmaya odaklanabileceğiniz kaliteli organizasyonlar ile Myna Catering ekibi olarak her zaman işimizin başında ve sizin yanınızdayız. İzmir catering firmalarıarasında bulunan kuruluşumuz sizleri en iyi şekilde memnun edecektir.Düğün,nişan ve tüm özel davetlerinizdeki catering hizmeti için enfes lezzetler ve özel ekipmanlarımız ile yanınızdayız.

ÇITAMIZ ÇOK YÜKSEKTİ. “NASIL OLACAK?” YERİNE, “NEDEN OLMASIN?” DİYEREK BAŞLADIK.

İzmir organizasyon firmaları arasında şirket içi etkinlikler ve bir çok kurumsal organizasyona imza atan firmamız catering dışında dekorasyon ve süsleme hizmetide veriyor.Bu doğrultuda trendleri takip eden ve sunum ve ekipmanlarına yansıtan Myna catering izmir catering şirketleri arasında yükselen bir değere sahiptir.İzmir merkezde bulunan tesisinde mutfak,pastane,depo ve ofisleri tek lokasyonda barındıran şirketimiz sizlere kaliteyi ekonomik sunmayı prensip edinmiştir.Catering fiyatları sadece gelen yiyecek ve içecekten ibaret değildir.Firmalar arasında değerlendirme yaparken hizmet kalitesi, ekipman kalitesi ve kullanılan malzemeler çok önem taşımaktadır.Kaliteyi ve lezzeti denemek için iletişime geçiniz.

Sizlerin en özel günlerinde hem damaklarınıza hemde gözlerinize hitap edecek,Prestijinizi bir adım öteye taşıyacak hizmetler için bizimle iletişime geçiniz.


Ara

Whatsapp

Instagram