Piknik Organizasyonu

Teklif İste

Piknik organizasyonu, yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan piknik organizasyonları; ister çalıştığınız şirketçe, ister üyesi olduğunuz dernekle ve okuduğunuz okulla birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, kişiler arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Piknik organizasyonlarında başlıca aktiviteler olarak;sunucu eşliğinde yarışmalar,yetişkin ve çocuklara yönelik animasyonlar,yetişkin ve çocuk yarışmaları,şişme oyun parkurlarında turnuvalar ve karaoke gibi birbirinden eğlenceli ve yaratıcı çalışmalalar yapılmaktadır.

Kişiler çoğunlukla piknik organizasyonlarının doğaçlama bir şekilde gerçekleştirilebileceği kanaatini taşırlar, ancak durum sanıldığının aksini gösterir. Farklı ve sıradışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir. Myna Catering & Events masa ve sandalyelerin temini,gerekli süslemelerin yapılması, barbekü ve açık büfe kurulumuyla damak tadına hitap ederek de catering hizmeti gibi birçok detayı sizin yerinize planlıyor,anlaşmalı piknik alanı temini ile anahtar teslimi sunuyoruz.Tüm bunlar sizlerin sadece davetlilerinizle ilgilenmenize ve pikniğin tadını tam olarak çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Izmir denilince akla mangal gelir! İzmirli mangalı sever! İzmirli piknik yapmayı sever!

Piknik organizasyonu, yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden biridir. Barbekü partisi, mangal partisi olarak da konumlanan bu organizasyonlar; ister şirket arkadaşlarınızla ister üyesi olduğunuz kulüp ve derneklerle veya okuduğunuz okulla birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, kişiler arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Son dönemde oldukça moda olan bahçe organizasyonlarını da içine kapsamaktadır piknik organizasyonları. Dilerseniz sevdikleriniz için organize edeceğiniz bahçede mangal partinizin tüm parti organizasyonunu eksiksiz birlikte gerçekleştirebiliriz. Piknik organizasyonlarında başlıca aktiviteler olarak; sunucu eşliğinde yarışmalar, yetişkin ve çocuklara yönelik animasyonlar, yetişkin ve çocuk yarışmaları, şişme oyun parkurlarında turnuvalar ve karaoke gibi birbirinden eğlenceli ve yaratıcı organizasyon aktiviteleri  yapılmaktadır.

Kişiler çoğunlukla piknik organizasyonlarının doğaçlama bir şekilde gerçekleştirilebileceği kanaatini taşırlar, ancak durum sanıldığının aksini gösterir. Nitelikli bir piknik organizasyonu için farklı ve sıradışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir. Myna Catering & Events masa ve sandalyelerin temini, tabak-çatal,  gerekli süslemelerin yapılması, barbekü ve açık büfe kurulumuyla damak tadına hitap ederek de catering hizmeti gibi birçok detayı sizin yerinize planlıyor, anlaşmalı piknik alanı temini ile anahtar teslimi sunuyoruz.Tüm bunlar sizlerin sadece piknik organizasyonunuzda davetlilerinizle ilgilenmenize ve pikniğin tadını tam olarak çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

PİKNİK ORGANİZASYONU NEDEN GEREKLİ?

Piknik Organizasyonu bütün bir yılın stresinden kurtulmak, aile, iş arkadaşları veya birlikte olduğunuz kişilerle keyifli zamanlar geçirip biraz da olsa yılın yorgunluğunu atmak için düzenlenmiş organizasyon şeklidir. Piknik organizasyon etkinliklerimizde damak zevkinize uygun yiyecek ve içecek ikramlarımız ve aynı zamanda belki de sizlere çocukluğunuzu hatırlatan ufak yaramaz ve çekişmeli yarışmalar düzenlenmektedir. Bu keyifli anları daha önce yaşayıp tecrübe edinen değerli müşterilerimizi fotoğraf galerimizde görebilir ne derece keyifli anlar yaşadıklarına ve sizlerin neler yaşayacağına şimdiden tanıklık edebilirsiniz.

Myna Catering olarak, yetişkin bireylerimize ve çocuklara uygun piknik organizasyon etkinliklerimiz bulunmaktadir. Piknik organizasyonları genel olarak nisan ayından sonra uygulanmakta olup kötü sürprizlerle (yağmur, kar vb.) karşılaşmamak için en az iki hafta önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Yaratıcı ve profesyonel etkinlik planlamalarımızdan yararlanmak, düğün organizasyonu, catering hizmetleri, ses ışık ve sahne sistemleri, piknik organizasyonları ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon için bizimle iletişime geçin. iletişim sayfamıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.


Ara

Whatsapp

Instagram