Piknik Organizasyonu

Teklif İste

Piknik organizasyonu – şirket piknik organizasyonu konularında 2023 yılında da Myna catering olarak sizlerleyiz. Manisa ve İzmir bölgelerinde piknik organizasyon konusunda faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz. Yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden bir tanesidir piknik organizasyonları. İster çalıştığınız şirketçe, ister üyesi olduğunuz dernekle. Veya okuduğunuz okulla birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, kişiler arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Piknik organizasyonlarında başlıca aktiviteler olarak; sunucu eşliğinde yarışmalar, yetişkin ve çocuklara yönelik animasyonlar yer alır. Ayrıca yetişkin ve çocuk yarışmaları ,şişme oyun parkurlarında turnuvalar ve karaoke gibi birbirinden eğlenceli ve yaratıcı çalışmalar yapılmaktadır.

Organizasyon Detayları

Toplu piknik organizasyonu, büyük şirketler için genel olarak tercih edilmektedir. Bazı şirketler, çalışanları toplu olarak pikniğe götürmek isteyebilir. Aslında bu tür aktiviteler kişilerin daha verimli bir şekilde çalışmasına katkı sağlar. Myna catering olarak bu konuda kendimizi kanıtlamış başarılı bir kuruluşuz. En iyi piknik organizasyon şirketleri arasında yer almaktayız. Organizasyon detayları genel olarak şu şekildedir:

  • İlgili noktaya ulaşım – transfer hizmetleri.
  • Süre esnasında yiyeceklerin hazırlanması ve servisi.
  • Animasyonlar ve çeşitli oyunlar.
  • Masa ve gerekli ekipmanların temini.

Gibi pek çok farklı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tabi sürece yönelik daha kapsamlı bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Şirket organizasyonları Nasıl Yapılır?

Peki piknik organizasyonu nasıl yapılır? Öncelikle gün ve mekan belirlenir. Ardından kuruluşumuzla iletişime geçilerek tüm detaylar görüşülür. Kişiler çoğunlukla piknik organizasyonlarının doğaçlama bir şekilde gerçekleştirilebileceği kanaatini taşırlar, ancak durum sanıldığının aksini gösterir. Farklı ve sıra dışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir.

Myna Catering & Events masa ve sandalyelerin temini. Gerekli süslemelerin yapılması. Barbekü ve açık büfe kurulumuyla damak tadına hitap ederek de catering hizmeti gibi birçok detayı sizin yerinize planlıyor. Anlaşmalı piknik alanı temini ile anahtar teslimi sunuyoruz. Tüm bunlar sizlerin sadece davetlilerinizle ilgilenmenize ve pikniğin tadını tam olarak çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Piknik organizasyonu planlama konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Etkinlikler 

Şirket piknik organizasyonu konusunda titiz hizmetlerimizle sizlerleyiz. İşletmeler, yoğun iş hayatı temposunda bazen çalışanları için vakit ayırmak ister. Hoş anlar geçirmek, eğlenceli dakikalarla baş başa kalmak, işin daha verimli olmasını sağlayabilir. Sürekli olarak çalışmaksa zamanla verim düşürebilir. Kurumsal piknik organizasyonu, çalışanların bir arada piknik faaliyetinde bulunmasını amaçlar. Myna Catering, bu organizasyonu mümkün olan en iyi şekilde yapar. İzmir kurumsal piknik organizasyon konusunda sizlere hizmet sunmaya hazırız. Myna catering, bu konuda oldukça uzman! Kurumsal etkinlikler için bizlere dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

İzmir Catering 2023

Türkiye’de piknik yapılabilecek en güzel alanlara sahip illerden bir tanesi şüphesiz İzmir’dir. İzmir denilince akla mangal gelir! İzmirli mangalı sever! İzmirli piknik yapmayı sever! Bu etkinliği İzmir’de 2023 yılında da Myna Catering aracılığıyla devam etmekte. Şirket piknik organizasyonu hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

İzmir piknik organizasyonu, yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden biridir. Barbekü partisi, mangal partisi olarak da konumlanan bu organizasyonlar; ister şirket arkadaşlarınızla ister üyesi olduğunuz kulüp ve derneklerle veya okuduğunuz okulla birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, kişiler arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Manisa organizasyon firması

Manisa bölgesinde, Manisa piknik organizasyonu olarak özellikle ilkbahar ve yaz aylarında talepler olmaktadır. Myna catering olarak bu taleplere en iyi şekilde çözüm sunuyoruz. Son dönemde oldukça moda olan bahçe organizasyonlarını da içine kapsamaktadır piknik organizasyonları. Dilerseniz sevdikleriniz için organize edeceğiniz bahçede mangal partinizin tüm parti organizasyonunu eksiksiz birlikte gerçekleştirebiliriz.

Piknik organizasyonlarında başlıca aktiviteler olarak; sunucu eşliğinde yarışmalar, yetişkin ve çocuklara yönelik animasyonlar, yetişkin ve çocuk yarışmaları, şişme oyun parkurlarında turnuvalar ve karaoke gibi birbirinden eğlenceli ve yaratıcı organizasyon aktiviteleri  yapılmaktadır.

Piknik Organizasyonu Planlama

Organizasyonun iyi bir şekilde gerçekleşmesi için planlama yapmak oldukça önemlidir. Piknik organizasyonu planlama içeriğinde yiyeceklerin ve piknik yapılacak alanın seçimi gibi unsurlar yer alır. Kişiler çoğunlukla piknik organizasyonlarının doğaçlama bir şekilde gerçekleştirilebileceği kanaatini taşırlar, ancak durum sanıldığının aksini gösterir.

Nitelikli bir organizasyon için farklı ve sıra dışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir. Myna Catering & Events masa ve sandalyelerin temini, tabak-çatal,  gerekli süslemelerin yapılması, barbekü ve açık büfe kurulumuyla damak tadına hitap ederek de catering hizmeti gibi birçok detayı sizin yerinize planlıyor, anlaşmalı piknik alanı temini ile anahtar teslimi sunuyoruz. Tüm bunlar sizlerin sadece piknik organizasyonunda davetlilerinizle ilgilenmenize ve pikniğin tadını tam olarak çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Piknik Organizasyonu Neden Gerekli?

Motivasyon organizasyonları bütün bir yılın stresinden kurtulmak, aile, iş arkadaşları veya birlikte olduğunuz kişilerle keyifli zamanlar geçirip biraz da olsa yılın yorgunluğunu atmak için düzenlenmiş organizasyon şeklidir.

Piknik organizasyon etkinliklerimizde damak zevkinize uygun yiyecek ve içecek ikramlarımız ve aynı zamanda belki de sizlere çocukluğunuzu hatırlatan ufak yaramaz ve çekişmeli yarışmalar düzenlenmektedir. Bu keyifli anları daha önce yaşayıp tecrübe edinen değerli müşterilerimizi fotoğraf galerimizde görebilir ne derece keyifli anlar yaşadıklarına ve sizlerin neler yaşayacağına şimdiden tanıklık edebilirsiniz.

Myna Catering firması olarak, yetişkin bireylerimize ve çocuklara uygun  organizasyon etkinliklerimiz bulunmaktadır. Piknik organizasyonları genel olarak nisan ayından sonra uygulanmakta olup kötü sürprizlerle (yağmur, kar vb.) karşılaşmamak için en az iki hafta önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Şirket Piknik Organizasyonu Fiyatları Ne Kadar?

İzmir piknik organizasyonu fiyatları, organizasyonun niteliğine ve taleplere göre değişmektedir. Pek çok organizasyon türüne göre fiyatlar son derece uygundur. Fiyat teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz. Sizler için mümkün olan en uygun fiyatları sunmaya hazırız.

Yaratıcı ve profesyonel etkinlik planlamalarımızdan yararlanmak, düğün organizasyonu, catering hizmetleri, ses ışık ve sahne sistemleri, şirket piknik organizasyonları ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon için bizimle iletişime geçin.

Piknik Organizasyonu Yapan Firmalar

Festival organizasyonu yapan firmalar yazıldığında karşılaşılabilecek en iyi kuruluşlardan bir tanesi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Myna catering olarak bugüne kadar en iyi şekilde yüzlerce müşterimizi memnun etmeyi başardık. İyi bir kurumsal event için olması gereken tüm detaylar kuruluşumuz güvencesiyle sizlere sunulacaktır. En iyi piknik organizasyon şirketleri içerisinde yer alan kuruluşumuzla hemen iletişime geçerek daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Myna Catering’in Altında mı?

Myna catering olarak işimizi severek yapıyoruz. Organizasyona katılan kişilerin memnuniyeti için iyi bir sunum ve güler yüzlü hizmet son derece önemli. Uzman kadromuzla sizlere en iyi şekilde hizmet verebilecek yeteneğe sahibiz. Bugüne kadar yüzlerce farklı kişiyi memnun etmiş bir kuruluş olarak, yine bu alanda da sizleri oldukça memnun etmeye hazırız.

İzmir ve manisa organizasyon konularında özel olarak hizmetinizdeyiz. Şirketlere özel kurumsal organizasyonlar için iletişime geçebilirsiniz.


Ara

Whatsapp

Instagram