MANGAL PARTİSİ

Teklif İste

Organizasyon firması Myna Catering & Events ailesi olarak sizlerin misafirlerinizle  birlikte keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyoruz. İzmir, Kuşadası, Çeşme, Bodrum ve daha bir çok yere hizmetimiz bulunmaktadır.Barbekü partilerinin vazgeçilmezi eşsiz sofralar ve benzersiz menülerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

CATERİNG FİRMA

Catering firmaları arayışında olan misafirlerimizin internet üzerinden mangal partisi izmir veya izmir barbekü organizasyon gibi kelimeler ile aratmalarını tavsiye ediyoruz.Mangal partisi düzenlerken alternatifli menülerimiz ve şık sofra takımlarımızdan seçeneklere bakabilirsiniz.

MANGAL PARTİSİ ORGANİZASYONU

Tüm bu detaylar içerisinde gerçekleşen organizasyon görsellerimizde bulabileceğiniz seyyar arabalardan sunumlar, sokak lezzetleri konseptleri etkinliklerinize fark katacak ve izmir catering firmaları arasında bizleri tercih etmenizi sağlayacaktır.

Nişan organizasyonları,isteme organizasyonları,yıl dönümü ve kutlama yemekleri gibi birçok butik alternatif için değerlendirebilirsiniz.Birbirinden eğlenceli olan son dönemde de oldukça popüler olan bahçe organizasyonlarını gerçekleştirmek için bizlere ulaşın.Sizler için oluşturduğumuz konseptler hoşunuza gidecek! Dilerseniz sevdikleriniz için organize edeceğiniz garden partinizin tüm parti organizasyonunu eksiksiz bir şekilde birlikte gerçekleştirebiliriz. Farklı ve sıradışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir. Açık büfe kurulumu,barbekü gibi damak tadına hitap ederek de catering hizmeti gibi birçok detayı sizin yerinize planlıyoruz. Hem catering hizmeti hem de dekor hizmeti konusunda MYNA ile tek taraflı çözüm ortaklığı sağlayabilirsiniz!

MANGAL PARTİSİ

Mangal partileri yazın en favori seçeneklerinden birisidir.Myna catering ailesi olarak bu konseptte bir çok farklı dokunuşla sizlerin hem gözüne hemde midesine hitap ediyoruz.

Mangal partileri yada diğer adıyla barbekü partileri aslında yıl dönümü kutlaması, doğum günü kutlaması gibi organizasyonlarda tercih edilsede son dönemde nişan ve düğün organizasyonlarında garden parti şeklindede tercih edilmektedir.

Bu hizmetleri sunarken sizlere masa ve sandalye kiralama, örtü, süsleme ve dekorasyon hizmeti de sunuyoruz.


Ara

Whatsapp

Instagram