Açılış Organizasyonu

Teklif İste

AÇILIŞ ORGANİZASYONU İÇİN ETKİN ÇÖZÜMLERİMİZ İLE AÇILIŞLARINIZA BAŞKA BİR BOYUT KATALIM.

Açılış organizasyonlarınızda  firmanız fark edilecek ve istenilen sonuca kısa sürede ulaşabileceksiniz.Açılış organizasyonu konusunda uzman kadromuz ve birbirinden farklı ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.İzmirdeki catering ve organizasyon firmaları arasındaki tecrübemiz şirketlerin tercih nedeni olmuştur.İzmir dışında Çeşme, Bodrum ve Kuşadasında da catering ve organizasyon hizmeti verebilmekteyiz.

AÇILIŞ ORGANİZASYON FİRMALARI

Bir markanın, bir işyerinin PR’nı yapan en iyi şey kesinlikle açılış organizasyonlarıdır. Herhangi bir yerde veya sektörde ne kadar gözalıcı ve dikkat çekici olursanız o kadar ses getirirsiniz. İşte bu ses getirmeyi sağlayacak olan ise açılış organizasyonunuzdur. Açılış organizasyonunuzun kalitesine bağlı olarak imajınız ortaya çıkar.  Açılış organizasyonları, açılış kokteyllerinin hizmet kalitesi firmanızın duruşunu temsil eder. Açılış aktiviteleri ile firmanız fark edilecek ve istenilen sonuca kısa sürede ulaşabileceksiniz. Kokteyl  konusunda uzman kadromuz ve birbirinden farklı ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. İzmirdeki catering ve organizasyon firmaları arasındaki tecrübemiz şirketlerin açılış organizasyonlarında tercih nedeni olmuştur. İzmir dışında Çeşme, Bodrum ve Kuşadası’nda da catering ve organizasyon hizmeti verebilmekteyiz.

CATERİNG

Özel tasarım streç giydirmeli bistrolar,led ışıklı bistrolar,show barlarımız ve benzersiz menülerimizle prestijinizi bir adım öteye taşıyoruz.Kurumsal isminizin ön plana çıkarıldığı profesyonel ekibimizin elinden kusursuz organizasyonlar için doğru adrestesiniz.İzmir catering şirketleri,catering şirketleri ve catering firmaları olarak bizlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

BALON SÜSLEME

Açılış organizasyonu olur da süsleme olmaz mı ? Dikkati doğru yöne çekmeyi sağlar.Böylece açılş organizasyonu’ndan beklenen verimi daha etkin bir biçimde almak mümkündür.firmanızın renkleri ile zincir balon, papatya balon, balon topu, kapı takı, uçan balonlar, balon ağacı, nazar boncuğu,balondan fiyonk yapıyoruz ve iş yerinizin iç ve dış mekanlarını süslüyoruz.Balon süsleme organizasyonlarınız için profesyonel desteği firmamızdan alabilirsiniz.

KUMAŞ SÜSLEMESİ

Kumaş süslemesi ile giriş kapısı, iç mekanın muhtelif yerleri, kolanlar gibi yerler süslenmektedir . Ayrıca kapatılmasını istediğiniz herhangi bir yer olursa kumaş ve tüller imdadımıza yetişir.Açılışlara şıklık katmak için istediğiniz renklerde kumaş ve tüller ile iş yerinizi süslüyoruz.

SES SİSTEMİ VE DJ

Açılış coşkusunu oluşturmak ve insanlara sesimizi duyurmak için profesyonel ses sistemlerine ihtiyacımız olacak. Aynı zamanda anonslar yaparak ürünlerimizi tanıtabilir müşterilerimize vermek istediğimiz mesajı duyurabiliriz.

SUNUCU

Açılışta vermek istediğimiz bilgilerin müşterilerimize daha iyi sunulması için sunucunun olması gerekir. Böylece müşterilerimizi daha etkin bir biçimde iş yerimize çekmek mümkün olur.

SHOW GRUPLARI

Sihirbaz, jonklör, ateşbaz , şişme palyaço, tahtabacak, ip cambazı gibi sanatçılar ile insanları toplamak mümkündür.Böylece iş yeri daha fazla insanın dikkatini çekmiş olur.

SANATÇI & MANKEN

Myna Catering sanatçıları ayağınıza getiriyor. Ayrıca firmamız basın danışmanlığı hizmeti de vermektedir.


Ara

Whatsapp

Instagram