Fuar Catering

Teklif İste

Fuar katılımlarınızda müşteriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir. Fuar Organizasyonu ve Catering tecrübesi, hizmet odaklı çalışma anlayışı ve başarılı ekibiyle fuar sırasındaki en büyük destekçiniz olacaktır. Sınırsız tüketim politikasıyla hizmet veren tek catering firması olan Myna Catering ile maliyetlerinizi düşürebilir, düşük maliyetlerle kaliteli bir fuar hizmeti alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı katılımcıların eşliğinde ticari mal ve hizmetlerin sergilendiği fuar organizasyonları, ziyaretçilerin ilgisini çekmek adına bazı süslemelere başvurmak suretiyle çok daha çekici ve eğlenceli bir hale bürünebilir. Fuarlarda yer alan fuar catering standların süslenmesi, host ve hostesler aracılığıyla müşterilerin sıcak bir şekilde karşılanması ve müşterilerin ilgisini çekecek reklam balonlarının dağıtımı ve diğer fuar organizasyonu alanında farklılık oluşturmanıza ve ziyaretçilerin teveccühünü kazanmanıza yardımcı olabilir. Tüm bu meşakkatli işlemleri kişisel çaba ve çalışmalarınızla başarıyla gerçekleştirebilmek pek de mümkün olmadığından, yetkin bir organizasyon firmasıyla anlaşmak akılcı bir çözüm yolu olarak tercih edilebilir.

Kurumsal kimliğinizde yer alan renklerin ve logoların kullanıldığı balon süslemeleri ile fuar alanındaki görünürlüğünüzü daha da yükseltebilir, ziyaretçilerin ilgisini çekecek hoş sunumlara ev sahipliği yaparak da imajınızı ve prestijinizi pekiştirebilirsiniz. Tercüman, model ve servis host – hosteslerinden oluşan güler yüzlü kadronuz ile fuar alanının en belirgin standı size ait olabilir. Catering, fuar paketleri, servis elemanı, hostes, ekipman kiralama, plazma kiralama gibi birçok stant üstü hizmetini müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek uygun bütçelerle bu farkı yaşayabilirsiniz. Myna Catering & Events olarak fuar organizasyonlarında coffee break ikramları,açılış ve kapanış kokteylleri,stant ekipmanları,masa,sandalye gibi hizmetlerin yanında;

İzmir’deki catering ve organizasyon firmaları içinde öne çıkan özelliklerimizin başında kullandığımız ekipmanlar yer almaktadır. Catering hizmetinde öncelik birinci sınıf ekipmanların kullanılmasıdır.Bunun yanında en iyi markalarla çalışmak organizasyon şirketlerinden farklı olarak asıl işimiz olan catering hizmetini sağlamak da bizim için önemlidir. Catering ve organizasyon alanında sadece İzmir değil Çeşme,Kuşadası ve Bodrumda da aynı kalitede hizmet vermekteyiz.

Fuar Catering Organizasyonu Firmaları Arasındaki Yerimiz

Günden güne büyüyen ekibimizle değişim ve yaratıcılık konusundaki bayrağımızı elden bırakmayarak İzmir Fuar organizasyon şirketleri arasındaki yerimizi kalıcı bir şekilde belirleyerek sizlere organizasyonunuzun her anında yardımcı olmak ve profesyonel, yenilikçi bir organizasyon ile istediğiniz müşteri kitlesine doğru izlenimi bırakmanızda en büyük yardımcınız oluyoruz. Bu anlayış ile sizleri fuarın gözde firmaları arasında kesin bir konum kazandırmak veya konumunuzun devamlılığı konusunda en büyük yardımcınız oluyoruz.

Size özel tekliflerimiz için iletişime geçiniz…


Ara

Whatsapp

Instagram