Ekipman Kiralama

Teklif İste
Event Malzemeleri
Organizasyon malzemeleri kiralama

12 yıldan beri ekipman kiralama hizmetinde geriye dönüp baktığımızda hizmetlerimizden dolayı kazandığımız güveni ve müşterilerimizin memnuniyetini görüyoruz. Parolası ise “kaliteli ve problemsiz ürün,problemsiz ve memnun müşteri” olan firmamız 12 yıllık faaliyetlerinde bunu başarmıştır.

Masa örtüsü ve supla kiralama

Event malzemesi kiralamada genç ve tecrübeli kadromuzla üretim,satış ve satış sonrası hizmetleri.Belirli bir çizgiyi yakalamış olan İzmir organizasyon firmamız temiz ve estetik işçilik,eksiksiz ve problemsiz montaj.9 yıl içerisinde ciddi projelere imza atmıştır.Ahşap fıçı bahçe masası ve bistrolar,banket masa,kokteyl masaları,bistrolar,bar çeşitleri,bar yazıları kiralıyoruz.Ayrıca süslemeleri,sandalye çeşitleri,masa çeşitleri,masaüstü aranjmanlar (supla,şamdan,vazo vb.) bünyemizde bulunmaktadır.Bar tabureleri,loca takımları,retro berjerler,retro kilimler,halı,mumluklar bunlardan bazıları.Retro valizler,fotoğraf köşesi,retro koltuk takımları,tel ahşap kasaplar,karşılama köşesi için ahşap şövalye.Çiçek tag için ahşap tag,fanuslar,seperatör,dimerli rustik alan aydınlatması gibi birçok event ekipmanı kiralamak için bizimle iletişime geçin!

KENDİ ORGANİZASYONUNU KENDİN YAP !

Günümüzde organizasyon firmaları her gün değişen trendlere ayak uydurmak için ciddi bütçeler ayırıyor.Ancak her firma bunu yapamadığı için organizasyon malzmelerini kiralıyor.Bizler catering ve organizasyon firması olarak trend tabaklar,mumluklar ve suplalar gibi malzemeleri satışını ve kiralamasını yapıyoruz.İsterseniz kendi davetlerinizi kendiniz organize edebilirsiniz.

Catering Malzemeleri
TABAK KİRALAMA | BARDAK KİRALAMA

Organizasyonlarınızda kullanacağınız tabak kiralama ile kaseler,bardaklar ve çatal-bıçak takımları yemekli organizasyonlarınız için olmazsa olmaz ekipmanlardır. “Peki bu ekipmanları nereden bulabilirim?” diyorsanız o zaman doğru adrestesiniz! İzmir catering firması olan Myna Catering & Events olarak sizlere birçok catering ekipmanı hizmeti ile organizasyon işlerinizde catering ihtiyaçlarınızı organizasyon süresine kadar karşılıyoruz. Catering ekipmanlarından olan tabaklardan kare tabak,dikdörtgen tabak,yuvarlak tabak çeşitlerimiz bulunmaktadır.Bardaklardan şampanya bardağı,vodka bardağı,viski bardağı,latte bardağı,kristal su kadehi,kristal şarap kadehi çeşitlerimiz  olan catering ekipmanını rahatlıkla bulup kiralamanızı sağlıyor.Tabak kiralama seçenekleri için iletişime geçiniz.

Çatal bıçak kiralama

Sadece tabak,kaşık,bardak değil aynı zamanda porselen peçetelik,biberlik-zeytinlik,sosluk,çay potları,kahve makineleri,türk kahvesi makineleride mevcut.Açık büfe ekipmanları,sürahi,şekerlik,küllük,fincan takıları vb. birçok catering ekipmanları da sunuyoruz. Myna Catering & Events olarak organizasyon işlerinizde catering ekipman ihtiyacınızı karşılamaktayız. Kokteyl organizasyonlarınızda gerçekleştireceğiniz bistrolar,tabureler,,bambu dikdörtgen tabak,bambu kesme tahtası gibi herşey var.Bambu çerezlik,bambu peçetelik,bambu tuzluk,bambu vazo,bambu köprü,porselen menaj takımları,bistro üstü aranjmanlara kadar kiralıyoruz.Mangal ve mangal ekipmanları,palmiye,ocak,çay ocağı,açık büfe ekipmanları ile kokteyl organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Yeni model çatal bıçak kiralama için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Bistro masa kiralama

Dilediğiniz adet kadar catering ekipmanı kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız catering ekipmanları sizlere tertemiz bir şekilde ekiplerimiz tarafından getirilir. Ekiplerimiz tarafımızdan getirilince fiyata nakliye dahil edilir fakat kendiniz almak isterseniz fiyata nakliye dahil edilmez. Aynı zamanda herhangi bir catering ekipmanının kırılması olanağında sizlerden ürünün bedeli alınır.Ekipman kiralama için bizimle iletişime geçin!


Ara

Whatsapp

Instagram