Ekipman Kiralama

Teklif İste
Event Malzemeleri

7 yıldan beri ekipman kiralama hizmetinde geriye dönüp baktığımızda hizmetlerimizden dolayı kazandığımız güveni ve müşterilerimizin memnuniyetini görüyoruz. Parolası ise “kaliteli ve problemsiz ürün,problemsiz ve memnun müşteri” olan firmamız 7 yıllık faaliyetlerinde bunu başarmıştır.

Event malzemesi kiralamada genç ve tecrübeli kadromuzla üretim,satış ve satış sonrası hizmetlerde belirli bir çizgiyi yakalamış olan İzmir organizasyon firmamız temiz ve estetik işçilik,eksiksiz ve problemsiz montaj ile 7 yıl içerisinde ciddi projelere imza atmıştır.Ahşap fıçı bahçe masası ve bistrolar,banket masa,kokteyl masaları,bistrolar,bar çeşitleri,bar yazıları ve süslemeleri,sandalye çeşitleri,masa çeşitleri,masaüstü aranjmanlar (supla,şamdan,vazo vb.) bar tabureleri,loca takımları,retro berjerler,retro kilimler,halı,mumluklar,retro valizler,fotoğraf köşesi,retro koltuk takımları,tel ahşap kasaplar,karşılama köşesi için demir veya ahşap şövalye,çiçek tag için ahşap tag,fanuslar,seperatör,dimerli rustik alan aydınlatması gibi birçok event ekipmanı kiralamak için bizimle iletişime geçin!

Catering Malzemeleri

Organizasyonlarınızda kullanacağınız tabaklar,kaseler,bardaklar ve çatal-bıçak takımları yemekli organizasyonlarınız için olmazsa olmaz ekipmanlardır. “Peki bu ekipmanları nereden bulabilirim?” diyorsanız o zaman doğru adrestesiniz! İzmir catering firması olan Myna Catering & Events olarak sizlere birçok catering ekipmanı hizmeti ile organizasyon işlerinizde catering ihtiyaçlarınızı organizasyon süresine kadar karşılıyoruz. Catering ekipmanlarından olan tabaklardan kare tabak,dikdörtgen tabak,yuvarlak tabak çeşitlerimiz bulunmakta ve bardaklardan şampanya bardağı,vodka bardağı,viski bardağı,latte bardağı,kristal su kadehi,kristal şarap kadehi çeşitlerimiz bulunmakta olup sizlere sunan Myna Catering & Events istediğiniz catering ekipmanını rahatlıkla bulup kiralamanızı sağlıyor.

Sadece tabak,kaşık,bardak değil aynı zamanda porselen peçetelik,biberlik-zeytinlik,sosluk,çay potları,kahve makineleri,türk kahvesi makineleri,açık büfe ekipmanları,sürahi,şekerlik,küllük,fincan takıları vb. birçok catering ekipmanları sizlere sunarak Myna Catering & Events olarak organizasyon işlerinizde catering ekipman ihtiyacınızı karşılamaktayız. Kokteyl organizasyonlarınızda gerçekleştireceğiniz bistrolar,tabureler,,bambu dikdörtgen tabak,bambu kesme tahtası,bambu çerezlik,bambu peçetelik,bambu tuzluk,bambu vazo,bambu köprü,porselen menaj takımları,bistro üstü aranjmanlar,mangal ve mangl ekipmanları,palmiye,ocak,çay ocağı,açık büfe ekipmanları ile kokteyl organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz adet kadar catering ekipmanı kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız catering ekipmanları sizlere tertemiz bir şekilde ekiplerimiz tarafından getirilir. Ekiplerimiz tarafımızdan getirilince fiyata nakliye dahil edilir fakat kendiniz almak isterseniz fiyata nakliye dahil edilmez. Aynı zamanda herhangi bir catering ekipmanının kırılması olanağında sizlerden ürünün bedeli alınır.Ekipman kiralama için bizimle iletişime geçin!


Ara

Whatsapp

Instagram