Teklif İste

TABAK KİRALAMA

TABAK KİRALAMA

İzmir catering firması olan Myna Catering hizmette sınır tanımıyor! Ayrıca bulunan depomuzda sizler için oluşturmuş olduğumuz hizmet kısmında tabak kiralama da bulunmaktadır. İstemiş olduğunuz adet sayılarında tabak kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Konum fark etmeksiniz Bodrum, Çeşme, Kuşadası, Urla, Marmaris vs. ne kadar tabak kiralama ihtiyacınız var ise sizlere bu konuda destekte bulunuyoruz. Davetinizde seçmiş olduğunuz konsepte göre tabak kiralama yapıyoruz.

Ekipman kiralama

Tabak kiralama olarak Bonna marka porselen krem kare, porselen krem yuvarlak, rustik tabak kiralama olarak yuvarlak desenli, lacivert vintage desenli alternatiflerimiz bulunmaktadır. 1.000 kişilik davetlerinize kadar tabak kiralama hizmeti veriyoruz. Teslim alırken ekipman kiralama tutanağı imzalıyoruz. Tabak kiralama hizmeti alırken kaybolan veya kırılan tabakların fatura tutarı sizlere yansıtılıyor. Alsancak’ta bulunan depomuzda tabaklar yıkanıp streçleniyor ve raflarda streçli bir şekilde muhafaza ediliyor. Anlaşılan adet sayılarında tabaklarınız kasaya konuyor. Sizler de gelip alabilirsiniz böylelikle nakliye ücreti eklenmemiş olur.

Bodrum, Çeşme, Kuşadası gibi yerlerde kiralama yapıldığı zaman adet sayılarınıza göre iki veya daha fazla personel ile birlikte tabaklarınız sizlere ulaşmak için yola çıkıyor. Sizler ile birlikte yanınızda sayılarak teslim ediliyor. Etkinliğiniz bitince personeller geliyor tabakları teslim alıyor yine sizin yanınızda sayıyorlar. Tabakları temiz teslim etmek zorunda değilsiniz. Depomuzun içinde bulunan bulaşıkhanede tabakları teslim aldıktan sonra yıkanıp streçlenip rafa yerleştiriliyor. Herhangi bir eksik durumunda ilgili kişilere haber veriyorlar ve ilgili kişiler sizler ile iletişime geçiyor. Kırılan veya kaybolan tabakların fatura tutarı size daha önceden fiyatı söyleniyor ve sizler de ödemenin kalan kısmında bunu da ekleyip iletiyorsunuz.

Catering malzemesi kiralama

“Ödeme nasıl yapılıyor?” diye soracak olursanız kendi aramızda yapmış olduğumuz sözleşmede karşılıklı imzaladıktan sonra sözleşme ile birlikte %50’sini alıyoruz. Kalan tutar tabaklar sizlere teslim edilip sizlerden teslim alındıktan sonra alınıyor. Fatura isterseniz + KDV olarak %18 olarak sizlere verilen fiyatlara ekleniyor. Sizlere sunduğumuz bu hizmet İzmir’de tek firmada bulunmaktadır o da tabi ki Myna Catering’te. Bu hizmeti almak istiyorsanız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çatal kiralama –

İzmir firması olan catering hizmeti veren Myna Catering’te tabak kiralamanın yanında aynı zamanda bardak kiralama, çatal bıçak kiralama hizmeti verdiğimizi de biliyor muydunuz?  Bardak kiralama hizmetimizde long bardak, şarap kadehi, rakı bardağı, viski bardağıi, latte bardakları, şampanya kadehleri gibi birçok bardak kiralama alternatifimiz bulunmaktadır. Çatal bıçak kiralama hizmetimizde ise istemiş olduğunuz adet sayısına göre sizlere çatal bıçak takım şeklinde sizlere teslim ediyoruz. Vintage konseptli desenli çatal bıçak kiralama takımlarımız da mevcuttur. Birçok bardak kiralama alternatifi mevcut olup aynı zamanda istenilen ve sizler için gerekli olan bardakları da sizler için temin ediyoruz. Bardaklar uygun basketlerde bulunarak direkt sizlere teslim ediliyor. Kaybolan veya kırılan bardaklar, çatal ve bıçaklar için sizlere söylenen rakamın üstüne fatura tutarı bütçeye ekleniyor. Bardak, çatal, bıçak ekipman kiralama için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli!


Ara

Whatsapp

Instagram