Evde | Bahçede nişan organizasyonu

Teklif İste

İzmir nişan organizasyon hizmetlerimizden yararlanmak için hoş geldiniz. En keyifli, en eğlenceli, en gösterişli nişan organizasyonlar. İster evinizin içinde isterseniz bahçenizde ücretsiz yer incelemesi ile nişan organizasyonunuz için isteklerinizi dinliyoruz. En iyi şekilde teklif sunuyoruz.

Organizasyonun iyi bir şekilde gerçekleşebilmesi adına nişan organizasyon malzemeleri önemi son derece büyük. Nişan organizasyon şirketleri arasında yer alan Myna catering, nişan organizasyon masası süslemeleri, ortamın nişana uygun hale getirilmesi konularında gerekli girişimlerde bulunacaktır.

Nişan Organizasyonu Nedir?

Nişan organizasyonu, çiftlerin evlenme hazırlıkları sırasında yapılan bir etkinliktir. Bu etkinlik, nişanlı çiftin aile ve arkadaşlarını bir araya getirerek, gelecekteki evliliği kutlamak ve bu özel olayı düzenlemek için yapılır. Nişan organizasyonu, genellikle bir düğün planlamacısı veya nişan organizatörü tarafından düzenlenir. Çiftin isteklerine göre özel olarak tasarlanır. Nişan organizasyonu, nişan partisi ve nişan töreni gibi farklı etkinlikleri de içerebilir. Bu etkinlikler, çiftin evliliği için önemli olan aile ve arkadaşlarının katılımıyla düzenlenebilir.

Nisa yemek organizasyonları için alternatifli menülerimizden talep edebilirsiniz.Nisan yemekleri açık büfe veya kokteyl olarak düzenlenebilir.Yemekli nişan organizasyonlarınız için oturma düzeninde menülerde talep edebilirsiniz.Bu menülerde başlangıç tabakları,arasıcaklar ve ana yemeklerden oluşarak tatlı ikramları ile biter.Nişan yemeklerinizde menüleri oluştururken evinizin yada bahçenizin durumu çok etkilidir.Bisrto düzeni veya masa düzeni olacaksa buna görede menü seçimi yapılmaktadır.

 

İzmir Nişan Organizasyon – 0532 288 19 39

İki ayrı seçenekle İzmir nişan organizasyonu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Evde nişan organizasyonlarında evin genişliğini ve mobilyalarınızı maksimumda kullanıyor, hem ekonomik hem de şık detaylar oluşturuyoruz.

Bahçede nişan organizasyonlarında alan aydınlatması, bahçenin en iyi şekilde organizasyona uygun hale getirilmesi gibi pek çok girişimde bulunuyoruz. İzmir nişan organizasyonunda öncü bir organizasyon şirketi olarak bahçenizdeki her detaya nişan organizasyonunuz için ufak dokunuşlarla şık bir nişan konsepti oluşturuyoruz.

Bizler sizin yerinize nişan organizasyonunuzu hayal ediyor ve tasarlıyoruz. Sizlere arkanıza yaslanıp seçim yapmak kalıyor. Nişan öncesi isteme organizasyonlarında kullanılacak şık oturma grupları ile evinize prestij katıyor, misafirlerinize konfor sağlıyor ve özel tepsilerden şık kahve fincanlarına kadar her detayı düşünüyoruz…

İzmir Evde Nişan Organizasyon Fiyatları Ne Kadar?

Myna catering güvencesiyle gerçekleşecek, İzmir evde nişan organizasyon fiyatları organizasyon büyüklüğüne göre değişiyor. Nişan organizasyonu ve kız isteme organizasyonlarınızda profesyonel ekip arkadaşlarımızla ve çeşitli nişan konseptleri ile yanınızdayız. Myna Catering Organizasyon şirketi olarak  bu özel gününüzde nişan organizasyon kalitemiz ve hizmetimizle ailenizin bir parçası oluyoruz. Genel olarak düğün öncesi çiftlerin oldukça masrafı olur. Bu sebepten dolayı Myna catering olarak mümkün olan en düşük fiyatlarla hizmet vermeye çaba gösteriyoruz. Fiyatlar konusunda bilgi almak için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İzmir Nişan Organizasyonları Detayları

Nişan organizasyonumuz, sizleri ve organizasyonda yer alacak davetlilerinizi en iyi şekilde memnun etmek adına yapılmaktadır. Bu konuda oldukça tecrübeliyiz. Bizlere güvenilirsiniz. İzmir nişan organizasyonlarının detayları şu şekildedir:

  • Sıcak ve soğuk içecek servisleri, talep edilirse özel alkol ve kokteyl sunumları,
  • Nisan yemek organizasyonu, nişan yemek menüleri, nişan ikramları
  • Özel bambu sunum tepsileri, büfe aynaları ve alternatifli servis ekipmanları,
  • Konsept nişan masası,tasarım ve çiçek dekorasyonu,
  • Dünya mutfaklarından oluşan alternatifli yemek ve aperatif menüleri,
  • Myna mutfaktan size özel kokteyl menüleri.

İzmir nişan organizasyon fiyatları ve diğer detaylar için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzmir söz organizasyonu konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.


Ara

Whatsapp

Instagram