Evde & Bahçede Nişan Organizasyonu

Teklif İste

İster evinizin içinde isterseniz bahçenizde ücretsiz yer incelemesi ile isteklerinizi dinliyor,en hızlı şekilde tekliflendiriyoruz.

Evde nişan organizasyonlarında evin genişliğini ve mobilyalarınızı maksimumda kullanıyor,hem ekomnomik hemde şık detaylar oluşturuyoruz.

Bahçede nişan organizasyonlarında alan aydınlatması,bahçe ölçümlendirmeleri ile doğru konumlandırma sağlıyoruz.Bunun yanında bahçenizdeki her detaya ufak dokunuşlarla şık bir konsept oluşturuyoruz.Bizler sizin yerinize hayal ediyor ve tasarlıyoruz.Sizlere arkanıza yaslanıp seçim yapmak kalıyor.

Nişan öncesi isteme organizasyonlarında kullanılacak şık oturma grupları ile evinize prestij katıyor,özel tepsilerden şık kahve fincanlarına kadar her detayı düşünüyoruz…

Nişan ve kız isteme organizasyonlarınızda tecrübeli kadromuz ve çeşitli konseptler ile yanınızdayız. Myna ailesi olarak özel günlerinizin önemini biliyoruz.Bu doğrultuda bu özel günlerinizde misafirlerinizi de özel hissettirmek ve sizlerin de misafirlerinizle bu güzel anların keyfini çıkarabilmeniz için her detayı düşünüyoruz.

Sıcak ve soğuk içecek servisleri,talep edilirse özel alkol ve kokteyl sunumları,

Özel bambu sunum tepsileri,büfe aynaları ve alternatifli servis ekipmanları,

Konsept nişan masası,tasarım ve çiçek dekorasyonu,

Dünya mutfaklarından oluşan alternatifli yemek ve aperatif menüleri,

Myna mutfaktan size özel kokteyl menüleri.