Evde & Bahçede Nişan Organizasyonu

Teklif İste

En keyifli, en eğlenceli, en gösterişli nişan organizasyonları…

İster evinizin içinde isterseniz bahçenizde ücretsiz yer incelemesi ile nişan organizasyonunuz için isteklerinizi dinliyor, en hızlı şekilde tekliflendiriyoruz.

Evde nişan organizasyonlarında evin genişliğini ve mobilyalarınızı maksimumda kullanıyor, hem ekonomik hem de şık detaylar oluşturuyoruz.

Bahçede nişan organizasyonlarında alan aydınlatması, bahçe ölçümlendirmesi ile doğru konumlandırma sağlıyoruz. İzmir nişan organizasyonunda öncü bir organizasyon şirketi olarak bahçenizdeki her detaya nişan organizasyonunuz için ufak dokunuşlarla şık bir nişan konsepti oluşturuyoruz.

Bizler sizin yerinize nişan organizasyonunuzu hayal ediyor ve tasarlıyoruz. Sizlere arkanıza yaslanıp seçim yapmak kalıyor. Nişan öncesi isteme organizasyonlarında kullanılacak şık oturma grupları ile evinize prestij katıyor, misafirlerinize konfor sağlıyor ve özel tepsilerden şık kahve fincanlarına kadar her detayı düşünüyoruz…

Nişan organizasyonu ve kız isteme organizasyonlarınızda profesyonel ekip arkadaşlarımızla ve çeşitli nişan konseptleri ile yanınızdayız. Myna Catering Organizasyon şirketi olarak  bu özel gününüzde nişan organizasyon kalitemiz ve hizmetimizle ailenizin bir parçası oluyoruz.

Nişan Organizasyonları Detayları

Sıcak ve soğuk içecek servisleri,talep edilirse özel alkol ve kokteyl sunumları,

Özel bambu sunum tepsileri,büfe aynaları ve alternatifli servis ekipmanları,

Konsept nişan masası,tasarım ve çiçek dekorasyonu,

Dünya mutfaklarından oluşan alternatifli yemek ve aperatif menüleri,

Myna mutfaktan size özel kokteyl menüleri.


Ara

Whatsapp

Instagram