Teklif İste

İZMİR ORGANİZASYON HİZMETİ

Myna Catering & Events olarak tüm özel gün organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz. Organizasyon olarak herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüm organizasyonlarda yanınızdayız. Düğün, nişan, davet, toplantı, kokteyl, seminer, fuar, açılış,coffee break,bbq partileri,açık büfe gibi tüm organizasyonlarınız konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından üstlenilerek,bu özel gününüzdeki tüm yükü sizin üzerinizden almaktadır.

Özel gününüzde sunulacak olan lezzetli yemeklerimizin yanı sıra özel gününüzü eşsiz canlı çiçeklerle dekor ve süsleme yaparak aynı zamanda tüm organizasyon akışını yönetebilecek bir yöneticimiz bulunmaktadır. Organizasyon catering hizmeti için tam teşekküllü mutfağımız ile en leziz ve hijyenik menülerimizi son derece titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Organizasyon cateringi için sizin düşünmenizi ya da kaygılanmanızı gerektirecek en ufak bir nokta bırakmamaya özen göstermekteyiz.

Her organizasyon için sorumluluk sahibi,müşteri ilişkileri güçlü,alana hakimiyeti olan organizasyon yöneticisi bulunmaktadır. Kısacası sizi mutlu edecek,memnun kalacağınız bir organizasyon ve catering firması arıyorsanız doğru adrestesiniz!

 


Ara

Whatsapp

Instagram