İZMİR ORGANİZASYON

Teklif İste

İzmir organizasyon firmaları

Organizasyon İzmir içerinde veya tüm ege bölgesinde gerçekleşebilir.Myna catering Antalya ve tüm akdeniz bölgesinede hizmet verme kapasitesine sahiptir.Organizasyon firmaları arasında catering ve organizasyonu kendi bünyesinde barındıran nadir firmalardan Myna catering’tir. Myna catering 590 m2’lik tesisi ile müşterilerine kendi mutfağından lezzetler sunuyor.Catering firmalarından bünyesinde pastanesi bulunan tek şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Organizasyon izmir

Davet ve organizasyonları planlamak için hizmet verirler.Bu hizmetlerin içerisinde catering, dekor ve süsleme, ses ışık teknikleri , hostes ve modeller , sanatçılar vb. bir çok seçenek sizlere hazırlar.İzmir organizasyon olarak düşündüğünüz tüm kurumsal ve özel davetlerde catering hizmeti başta olmak üzere tüm detayları planlıyoruz.Etkinliklerinizin en önemli anlarını planlamayı bizlere bırakın,siz arkanıza yaslanın.Profesyonel kadrosuyla Myna catering events.

Organizasyon fiyatları sizler için ne kadar önemli ise bizler içinde önemlidir.Organizasyon fiyatları belirlenirken Myna catering olarak hem ekonomik hemde profesyonel çözümler sunmak en önemli amacımız.Myna catering events  organizasyon fiyatlarını müşterilerine abartmadan yansıtan ve onlarla uzun vadeli çalışmayı hedeflemiş bir organizasyon şirketidir.

Organizasyon şirketleri

Organizasyon firmaları kurumsal organizasyonlarda açılış organizasyonu , lansman organizasyonu, piknik organizasyonu, şirket etkinlikleri , fuar catering ve fuar organizasyonu gibi şirketlere özel hizmetler vermektedir.Event catering olarak adlandırdığımız etkinliklere catering hizmeti Myna catering olarak kendi mutfağımızdan hazırlanarak sağlanmaktadır.Organizasyon şirketleri düğün, davet, nişan ve isteme organizasyonu gibi en özel anlarınızda sizlere ekonomik ve şık çözümler üretir.Myna catering 9 yıllık tecrübesiyle sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.Catering ve organizasyon şirketi olan firmamız tüm ekipmanları kendi deposunda kiralama yapmadan hizmet sunmaktadır.

İzmir organizasyon firmaları

Firmalar organizasyonları için  organizasyon şirketi ve izmir catering firmaları diye arama yaparak bizlere ulaşır.Bu doğrultuda Myna catering olarak müşterilerimizi en doğru şekilde yönlendirmek ve onlara hem ekonomik hemde ihtiyaçlarını karşılayacak planlamalar yapmaktır.Organizasyon firması misafirleri karşılama, ikramların dağılımı ve organizasyonun akışı gibi tüm detayları planlar.

Organizasyon firmaları adı altında internet aramalarınızda karşınıza çıkan her firma sizlere iyi hizmet veremeyebilir.Sizlere tavsiyemiz catering ve organizasyon ihtiyaçlarınız için ofislerini,depolarını ve mutfaklarını görmeniz.Sizleri alsancakta bulunan 590 m2’lik tesisimize bekliyoruz.


Ara

Whatsapp

Instagram