Piknik Organizasyonu

Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonu, yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan piknik organizasyonları; ister çalıştığınız şirketçe, ister üyesi olduğunuz dernekle ve okuduğunuz okulla birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, kişiler arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Piknik organizasyonlarında başlıca aktiviteler olarak;sunucu eşliğinde yarışmalar,yetişkin ve çocuklara yönelik animasyonlar,yetişkin ve çocuk yarışmaları,şişme oyun parkurlarında turnuvalar ve karaoke gibi birbirinden eğlenceli ve yaratıcı çalışmalarlar yapılmaktadır.

Kişiler çoğunlukla piknik organizasyonlarının doğaçlama bir şekilde gerçekleştirilebileceği kanaatini taşırlar, ancak durum sanıldığının aksini gösterir. Farklı ve sıradışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir.Myna Catering & Events masa ve sandalyelerin temini,gerekli süslemelerin yapılması, barbekü ve açık büfe kurulumuyla damak tadına hitab ederekte catering hizmeti gibi bir çok detayı sizin yerinize planlıyor,anlaşmalı piknik alanı temini ile anahtar teslim sunuyoruz.Tüm bunlar sizlere sadece davetlilerinizle ilgilenmenize ve pikniğin tadını tam olarak çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

PİKNİK ORGANİZASYONU NEDEN GEREKLİ?

Piknik Organizasyonu bütün bir yılın stresinden kurtulmak, aile, iş arkadaşları veya birlikte olduğunuz kişilerle keyifli zamanlar geçirip. Biraz da olsa yılın yorgunluğunu atmak için düzenlenmiş organizasyon şeklidir. Piknik organizasyon etkinliklerimizde damak zevkinize uygun yiyecek ve içecek ikramlarımız ve aynı zamanda belkide sizlere çocukluğunuzu hatırlatan ufak yaramaz ve çekişmeli yarışmalar düzenlenmektedir. Bu keyifli anları daha önce yaşayıp tecrübe edinen değerli müşterilerimizi fotoğraf galerimizde görebilir ne derece keyifli anlar yaşadıklarına ve sizlerin neler yaşayacağına şimdiden tanıklık edebilirsiniz.

Myna Catering olarak, yetişkin bireylerimize ve çocuklara uygun piknik organizasyon etkinliklerimiz bulunmaktadir. Piknik organizasyonları genel olarak nisan ayından sonra uygulanmakta olup kötü süprizlerle (yağmur, kar vb.) karşılaşmamak için en az 2 hafta önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Yaratıcı ve profesyonel etkinlik planlamalarımızdan yararlanmak, düğün organizasyonu, catering hizmetleri, ses ışık ve sahne sistemleri, piknik organizasyonları ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon için bizimle iletişime geçin. iletişim sayfamıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.