catering

Catering

ÇITAMIZ ÇOK YÜKSEKTİ. NASIL OLACAK YERİNE, NEDEN OLMASIN DİYEREK BAŞLADIK.

Başarı için takım ruhuna inandık, uzmanlığa inandık, sağlıklı bilgi akışı ve şeffaflığa inandık, kurum içi ve dışı eğitimlerin önemine inandık. 7 koca yılın sonunda, saygın müşterilerimiz ; sayfalar dolusu referans listelerimiz; altından başarıyla kalktığımız, irili ufaklı yüzlerce organizasyonumuz oldu. Ne mutlu.

Kurallar çerçevesinde yemek yapmak ve bu yemekleri estetik sunumlar eşliğinde konuklarınıza ulaştırabilmek uzmanlık gerektirir. Önemseyin. Kaliteli ürün,ekipman, tecrübe ve uzman personel birleşiminin bir ederi vardır. catering izmir Hakettiği değeri verin.Verin ki bu size sağlıklı ve lezzetli bir beslenme olanağı sağlasın.

” Ucuz etin yahnisi yenmez. Atalarımızı dinleyin, yemeyin. “

Myna Catering & Events olarak İzmir ve çevresinde başladığımız piknik organizasyonları, açılış kokteylleri ,ev nişanları, açık büfe ikramlar ,kına gecesi organizasyonları , düğün organizasyonları , coffee break ikramları , lunchbox ikramlar gibi catering ‘in her dalında ve artık hemen her yerde yanınızdayız.. izmir catering şirketleri arasındaki yerimizi kısa sürede kalitemiz ve gösterdiğimiz özenle sabitlemiş bulunmaktayız.

İZMİR CATERİNG

İzmir catering şirketleri arasında kıyasıya bir rekabetin yaşandığı doğası , insanları ve şehir yapısı sebebi ile keyifli ve yaratıcı organizasyonlar yapmaya elverişli bir yer. Bizde İzmir ‘in bize kazandırdığı bu güzel avantajları kullanarak sizler için hazırladığımız organizasyonlarda izmirin doğasına ve insanına uygun ve sizin istekleriniz doğrultusunda şekil verdiğimiz keyifli ve sorunsuz işlere imza atıyoruz. O yoğun günde hiç bir şeyi düşünmeden sadece mutlu olmaya odaklanabileceğiniz kaliteli organizasyonlar ile Myna Catering ekibi olarak her zaman işimizin başında ve sizin yanınızdayız .