Teklif İste

KOKTEYL CATERİNG ORGANİZASYONU

 

İZMİR KOKTEYL DÜĞÜN

Düğünlerin yeni trend organizasyonu kokteyl düğünler ve kokteyl nikah organizasyonlarıdır.İzmir organizasyon firmalarının özellikle ilgi alanı olan bu hizmet çeşme, kuşadası ve bodrum bölgelerinden teklif isteyerek organizasyon talebinde bulunmaktadırlar.

Kokteyl düğünler catering hizmeti ile birlikte zarif ve şık bir event olarak düşünülebilir.Misafirlerin genelde bistro masalarda yer aldığı yaşlı misafirlerin özellikle rahat masa ve sandalyelerde planlandığı organizasyonlardır.

KOKTEYL CATERİNG FİRMASI

Düğün kokteyl ve nikah kokteyl gibi organizasyonlarda ege ve akdeniz bölgesine kadar hizmet veren İzmir catering şirketleri arasında yer alan Myna catering aperatif menü seçenekleri, a plus catering ekipmanları ve eşsiz sunumları ile özel davetlerinize fark katar.Ayrıca kurumsal catering hizmleride veren firmamız  açılış organizasyonu, lansman organizasyonu ve tüm şirket organizasyonlarınızda catering ve event hizmetleri vermektedir.

Tek tip kıyafetli garsonlar ile servis hizmeti sunan, özel eğitimli barmenleri ile davetlerinize eğlenceli anlar yaşatan ve eşsiz catering menüleri ile damaklarınızda iz bırakan Myna catering ile tüm özel günleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Ara

Whatsapp

Instagram