Teklif İste

Kokteyl nikah ve düğünler

KOKTEYL NİKAH VE DÜĞÜNLER

İzmir catering firması olan Myna Catering & Events olarak uzman kadromuz, sektördeki tecrübemiz, güler yüzlü ekibimiz ile davetlerinizi farklı konseptlerde estetik ve sıra dışı çözümlerle hazırlamaktayız. İzmir catering şirketi olan Myna Catering & Events ekibi; detaycı,çözüm üreten,işini titizlikle takip eden bir kadroya sahip olup tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

KOKTEYL DÜĞÜNLERİ

Bir daveti en özel kılan unsurun konsepti olduğuna inanan İzmir organizasyon firması olan Myna Catering & Events ekibinin en önemli özelliği;sunumda yaratıcılık,şıklık ve davetin konseptini ön plana çıkarma konusunda gösterdiği hassasiyettir. İzmir organizasyon firması olarak bu hassasiyet ile davet sahibinin kimliğini,mekanın ve zamanın özelliğini yansıtacak en yaratıcı sunumlar sağlamaktadır.

Kokteyl nikahlar şimdi çok moda.Küçük ve zarif davetler ile sadece nikah yaparak misafirlerinize catering hizmeti verebilirsiniz.Aperatif soğuklar, arsıcak finger food ikramlar ile şık ve zarif catering hizmeti alabilirsiniz.Ayrıca Myna catering dekor ve süsleme konusundada kendi bünyesinde hizmet veren bir organizasyon firmasıdır.

KOKTEYL DÜĞÜNLER

İzmir organizasyon firması olan Myna Catering & Events başarının detaylarda yattığının bilincinde olan İzmir catering firması dinamik, çözümcü, tecrübeli ve yenilikçi kadrosu ile müşterilerine beklentilerinin üzerinde yaratıcı, kaliteli, ekonomik ve etkinlik sonrasında akılda kalıcı hizmetler sunmayı planlamaktadır.İzmir organizasyon firması olarak mükemmeliyetçiliğe, dürüstlüğe ve güvenilirliğe bağlı kalarak ulusal ve uluslararası düzeyde İzmir catering firmaları arasında her zaman öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Kokteyl nikah ve düğünlerde dekorasyon olarakta bir çok seçenek mevcuttur.Zarif bir karşılama dekoru ile başlayıp yeni trend nikah düzenleri, düğün alanında eğlenceye yönelik yerleşim planı ile davetlerinizi organize ediyoruz.

Kokteyl düğünler günümüzde çok popülerdir.Alışılagelmişin dışında yemekli düğünler yerine zarif menüler ile catering hizmeti almak belki soğukları elde gezdirmek ve arasıcakları zarif açık büfelerden servis etmekte bir alternatif olabilir.Kokteyl düğünler ekonomik olarakta avantajlı olup lezzetli ve doyurucu seçeneklerden oluşabilir.Kokteyl düğünlerde yaşlı misafirleri oturma düzeni olarak düşünüp diğer misafirleri bistro düzeninde planlıyoruz.Nikah sırasında welcome kokteyli ile başlayarak düğün kokteylinde soğuk ve sıcak aperatifler ile servis sağlamaktayız.

Tüm catering ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 


Ara

Whatsapp

Instagram