Teklif İste

İZMİR CATERİNG FİRMALARI

Myna catering events | İzmir catering firmaları

İzmir catering firması olarak insanın en temel ihtiyacının beslenmek olduğu bu dünyada her zaman daha sağlıklı ve hijyenik lezzetler sunmak için harekete geçtik.Lezzet sunumundan personel kıyafetlerine kadar her zaman estetik bir uyum içinde olmaya özen gösterdik. İzmir organizasyon firması olarak ilk günden itibaren kendimize ilke edindiğimiz “her zaman daha iyiye” felsefesiyle hareket edip duruşumuzdan asla ödün vermedik.İşimizi çok sevdik. İzmir’de standartlaşmış catering kültürünü reddettik. Lezzetlerimizin hazırlanışından sunumuna kadar olan aşamalarda en iyi ürünleri seçmekten asla vazgeçmedik. İzmir catering firması olarak üstün lezzet anlayışımızı her zaman korumak ve en önemli ilkemiz olan kaliteden ödün vermemek için maksimum üretim kapasitemizi sınırlı tuttuk. İzmir catering firması Myna Catering &Events olarak cateringteki standartlaşmış kalıpları yıkıp sizleri her zaman daha mutlu etmek için aşkla çalışmaya devam etmekteyiz.

Catering hizmetleri

İzmir catering firması olarak sadece bu bölgede değil, tüm ege ve akdeniz bölgesine hizmet veren catering firmaları arasında zirvede yeralmaktadır.Özel günlerinizde sadece mutlu olmanın ve anın tadını çıkarmanız için biz İzmir catering firması olan Myna aile olarak üstümüze düşeni yapıyoruz.Siz sadece eğlenmenize odaklanın!

İzmir catering şirketleri genelde sadece catering hizmeti versede, Myna catering izmir catering firmaları arasında dekor ve süsleme yapan bir firmadır.

Başarı tesadüf değildir! İzmir’de geçtiğimiz 9 yıl boyunca profesyonel çalışanlarımız,iş disiplinimiz ve her şeyden önce müşterilerimizin sizlerin de misafirlerinizin istek ve damak tadına uygundur.Aynı zamanda hijyene de önem vererek önceliklerin İzmir catering firmaları arasında başarıda bizi her zaman öne taşımıştır.Bizler de İzmir organizasyon şirketi olarak bize olan güveni boşa çıkarmamak adına elimizden geldiğinin fazlasını yaparak sizin önceliğiniz olmanın gururunu yaşamaktayız.

Catering ve detaylı hizmetler

Kalite tesadüf değildir sizi başarıya götürür… Bir İzmir catering firması Myna Catering & Events olarak İzmir ve çevresinde başladığımız piknik organizasyonları, açılış kokteylleri, ev nişanları, açık büfe ikramları, düğün organizasyonları, coffee break ikramları yapıyoruz. Catering’in her dalında ve artık hemen hemen her yerde her koşulda sizlerin istediği sürece yanınızdayız.

Catering adına bir çok konsept ve tasarım sunumlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

 


Ara

Whatsapp

Instagram