Teklif İste

Sizler için neler yapıyoruz?

Yıllardır hayalini kurduğunuz o muhteşem gün geldi çattı! Bu günün kusursuz ve eşsiz olması tabi ki her şeyden önemli hal alıyor. Sizin yıllardır hayalini kurduğunuz o muazzam organizasyonu siz hiç yorulmadan keyfini çıkartarak güzel ve yıllar geçse de asla akıllardan silinmeyecek bir organizasyon olarak gerçekleştiriyoruz. İzmirde düğün organizasyonu yapmak en doğru karar olabilir. Çünkü gerek atmosferi gerekse havası ve insanları olarak sıcak, samimi ve içten bir şehir olan İzmir, size bu yanını çok fazla yansıtacaktır. Aileleriniz ile sorunsuz bir organizasyon, gelen misafirlerinize eşsiz bir akşam yaşatmaya ne dersiniz?

Çiftlerimizin zevkine,talebine göre ve mekana da uygun olabilecek konsepti tecrübemiz doğrultusunda çiftlerimizi yönlendirerek, ortaya güzel bir konsept çıkartıyoruz. Her biri kendi alanında tecrübeli, profesyonel ve takım ruhunu benimsemiş dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. İzmir organizasyon firması olarak müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir şirket olarak ilk günden beri farklı, sıra dışı ve modern konsept oluşturmuş, A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek profesyonel bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Kalite ve hizmet anlayışını da bir araya getirerek talepleriniz  doğrultusunda unutulmaz bir gün geçirmenize olanak sağlamaktır.

İzmir organizasyon firması olarak bizler tekrarı ve telafisi olmayan bu özel günü sizin için rüya gibi bir anıya dönüştürmek için devreye giriyoruz. Estetiğin teknikle buluştuğu ayrıcalıklı organizasyonlarını en mutlu günlerinizde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan bir firma olmak gurur verici. Günümüzün hızla değişen zamanını müşterilerine en iyi şekilde sunabilmeyi hedefleyen anlayışıyla, her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup, her türlü davet için uygun kriterlere sahip olan, davet mekanlarını tavsiye ederek, hatta o mekanlarda daha öncesinden yapılmış olan benzer düğünlerden daha yaratıcı çözümleri ile sizi hayran bırakacak konseptler hazırlar. Gecenin akışının detaylı takip edilmesi, dekorun zarafeti, yemeğin sunumu ve eğlencenin temposu da İzmir de düğün organizasyonu atmosferinin ince hesapları arasındadır.

Organizasyon firması olan Myna Catering & Events insanların hayallerini, duygularını, düşüncelerini ve isteklerini ön planda tutan firmamız  kaliteyi estetikle bütünleştirerek hayalinizi gerçeğe dönüştürmeyi ilke edinmiştir. Hayatınızın en mutlu anını bir peri masalına dönüştürerek özel bir düğüne sahip olmanıza yardımcı oluyoruz! Davet sahibinin enerjisi, geceyi kusursuz kılmak için en önemli detaydır. Taze çiçekler, iyi hazırlanmış masalar, güzel yemek ve müzik unutulmaması gereken detaylar arasında. Çünkü bu durum kendilerinden bile daha çok güvenebilecekleri ve hayatlarının en önemli anlarını emanet edebilecekleri kişiye mutlak teslimiyet gerektirir. Müşteri portföyü her gün büyüyen firmamız öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. İzmirde yapacağınız düğün organizasyonunuzun tüm detaylarını titizlikle planlayarak misafirlerinizle unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin isteklerine en uygun ve estetik çözümleri genç, dinamik, yaratıcı ekip ve güçlü ekipmanlarımız ile standart düğün konseptinden çıkartıp düğününüz için daha önce yapılmamış çiftlerin enerjilerine göre programlandırılan konsept tasarımlar ile taçlandırıyoruz. Seçtiğiniz temaya uygun düğün mekânı da önemli bir detaydır. İzmir Düğün Organizasyon firmaları ile ilgili pinlerimize buradan bakabilirsiniz.

Eğer düğününüz kış mevsimindeyse ve kış temalı bir düğün yapmak istiyorsanız kış bahçelerini, tarihi köşkleri tercih edebilirsiniz. Rustik ya da bohem temalı bir düğün istiyorsanız yeşilliklerle dolu bir bahçe ya da kır alanlarını tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz mekân temanıza uygun olmalı ki mekân giydirmeden süslemeye, davetiyelere kadar her şey bir bütün içinde olsun. “Misafirlerin dilinden düşmeyecek düğünler ve organizasyonlar misyonumuzdur.” diyen firmamız bütün kutlama etkinliklerini de ustaca hazırlamaktadır. İzmir organizasyon firması olan Myna Catering & Events uzman personel, güler yüzlü ve kaliteli hizmet profesyonel iş anlayışlarının parçasını oluşturuyor. İzmirde bir düğün organizasyonu planlıyorsanız en doğru adrestesiniz!

Add Comment


Ara

Whatsapp

Instagram