Teklif İste

Kuşadası’nda Catering Hizmeti

Kuşadası catering firması olarak kurumsal firmaların yemek ihtiyacından nişan organizasyonu,düğün organizasyonu gibi birçok özel davetlerinizde özel menülerimiz ile hikayemizi lezzet,sağlık ve hijyen koşulları çerçevesinde başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.

Kuşadasında gerçekleşecek tüm açık ve kapalı mekanlarda gerçekleşen toplantı,davet ve organizasyonlarınız için vereceğiniz en doğru karar bizimle çalışmanız olacaktır. Bu sayede yemek malzemesinin tedariğinden başlayarak servis edilmesine kadarki tüm süreci sizin adınıza yönetebilir sizler de konuklarınızla ilgilenebilir,zaman kazanır ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Tercihlerini lüksten ve doğadan yana kullananların da aldığı hizmetler en az tercihleri kadar ayrıcalıklı olmalıdır.

Kuşadası catering firması olan Myna Catering & Events olarak her türlü yiyecek ve içecek servisinde kullanılan ürünlerde en çok özen gösterdiğimiz konu;her şeyin en tazesi,en kalitelisi ve en lezzetlisinin seçilmesi ve kullanılmasıdır. Kuşadası organizasyon firması olarak yemeklerimizi yaparken ürünlerimizin en taze ve kaliteli olmasına özen gösteriyor,sağlıklı menüler oluşturuyoruz.

Kuşadası catering firması olarak sağlıklı gıdaya ulaşabilir hale getirmek için mutfaklarımızda hijyen koşullarını e üst seviyede tutarak gıda güvenliği kapsamında çalışıyoruz. Kuşadası organizasyon firması olarak ziyaretlerden açılışlara,şirket yemeklerinden konferanslara,davet ve düğünlerden kokteyl organizasyonlarına kadar tüm isteklerinizi profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle organize etmekteyiz. Kuşadası organizasyon şirketi olarak ürün ve hizmet kalitesini görsel sunumlarımızla birleştirerek uzman personelimizle sizlere en mükemmel hizmeti vermek için çalışmaktayız Kuşadası catering firması olan Myna Catering & Events olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızla Kuşadası organizasyon firması olarak sizlere yakışan Kuşadası catering hizmetlerimizi sunuyoruz. Yeni bir lezzet serüvenine hazırsanız hemen tanışalım!

 


Ara

Whatsapp

Instagram