Teklif İste

Fuar Catering Hizmeti

Fuar katılımlarınızda müşterilerinize ve misafirlerinize yapacağınız sunumların özenli ve kaliteli olması oldukça önemlidir. İzmir catering firması olarak bizler fuarcılık alanında uzmanlaşmış ekibimizin kaliteli ve şık sunumlarıyla lezzetli ürünlerimizin tadını çıkarabilirsiniz.

Fuar catering;catering hizmetini biraz daha genişletiyor. Fuar catering profesyonel fuar katılımcılarının hem yemek sorununa hem de host ve hostes,müzik,resim,video ve servis taşımacılığı gibi birbirinden farklı birçok sorununa çözüm sağlıyor.

Fuar catering hizmetleri genel olarak:Coffee break hizmeti,kokteyl hizmeti,lunchbox hizmeti,yemek organizasyonu,kahvaltı ikramları,garson hizmet,ekipman hizmeti,hostes hizmeti ve transfer hizmeti sağlamaktadır.

Fuar katılımcıları,fuar catering sayesinde hem bütçesini hem de zamanını daha iyi yönetebilmektedir. Oldukça fazla ilgi gören fuar catering hizmetini sağlayan firmaların “gıda sicil sertifikası”,”gıda üretim sertifikası”,”ISO”,”kalite ve hizmet belgesi” gibi şartlara sahip olmalıdır.

Dünyada oldukça gelişmiş bir sektöre sahip olan fuar catering hizmeti,Türkiye’de en çok İstanbul’da talep edilmekte ve sunulmaktadır. İstanbul’un yanı sıra Ankara,İzmir,Kocaeli ve Bursa’da fuar catering hizmetinin sıklıkla başvurulduğu şehirler arasındadır.

Bir fuar organizasyonunda tüm detayların hazırlanması ve eksiksiz bir şekilde sürdürülmesi elbette çok yorucu ve zor bir süreçtir. Bu organizasyonlarda fuar catering hizmeti sunan firmalar ile anlaşarak çalışma işinizi oldukça kolaylaştıracak ve keyifli bir hale getirecektir.

Catering fuar paketleri,servis elemanı,hostes ve ekipman kiralama gibi birçok stand üsü hizmetni bizlerle irtibata geçerek bu farkı yaşabilirsiniz! 


Ara

Whatsapp

Instagram