Teklif İste

Temel Atma Organizasyonu – Temel Atma Töreni

 

Temel Atma Töreni Organizasyonu

Günümüzde temel atma töreni organizasyonu çeşitli yapıların temel atma işlemlerinin ardından yapılmaktadır. Genellikle temel atma organizasyonu, alışveriş merkezleri, mağazalar, iş yerleri, kamu binaları gibi halk için önem arz edecek binaların yapımından önce gerçekleşmektedir. Bu tören aynı zamanda çevreyi bilgilendirmek adına son derece önemlidir. İnsanlar bölge için önem arz edecek yapı hakkında bilgi sahibi olur. Aynı zamanda çevreye bilgi aktarır. Bu durum aslında iyi bir reklam stratejisidir.

Temel Atma Organizasyonu

Temel atma töreni protokol katılımıyla yapılır. Görsel efektler ve açılış etkinliklerine yer verilir. Temel atma töreni organizasyonlarında ses butonları, açılış bistroları, kürsü, ses sistemi, sunucu, host hostes temini, konfeti makineleri ve mekan süslemeleri hizmetimizle İzmir organizasyon firması olarak size anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz.

Temel Atma Organizasyonu Fiyatları Ne Kadar?

Peki temel atma organizasyonu fiyatları ne kadar? Organizasyonun büyüklüğüne ve taleplerinize göre temel atma töreni organizasyon fiyatları belirlenmektedir. Myna catering, günümüzün en iyi temel atma organizasyonu firmalarından bir tanesidir. Taleplerinizi aktarmak ve güvenle hizmet alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Yalnızca İzmir ve yakın çevresi değil; Ege bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz temel atma töreni organizasyonu için İzmir organizasyon firması olan Myna Catering & Events olarak profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla profesyonel bir hizmet veriyoruz.


Ara

Whatsapp

Instagram