Teklif İste

İzmir Organizasyon Firmaları

İzmir Düğün organizasyonu ve İzmir catering firmaları arasından kaliteli hizmet anlayışımızla sıyrılıyor, ve en özel gününüze şıklık katıyoruz.  Organizasyon ve planlamada hızlı ve kreatif ekibimizle İzmir düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan organizasyonları, kına gecesi organizasyonları, açılış, kokteyl vb. etkinliklerde hızlı ve güvenilir ekibimizle etkin hizmet vermekteyiz. Yaz ayları başta olmak üzere kışın da İzmir’in o güzel enerjisini  en özel günlerine taşımak isteyenler için, bu en özel günlerinde İzmir’li bir ekip olarak  catering ve organizasyon hizmetimizle, yaratıcı konseptler oluşturuyor, planlamaları gerçekleştiriyor ve şık ve özel sunumları misafirlerinize hazır ediyoruz.

Diğer İzmir catering firmalarından ve İzmir organizasyon şirketlerinden farklı olarak Myna ailesi İzmir’de düğün organizasyonu ve catering şirketi olarak tecrübesi ve kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor. İzmir catering firmaları arasında 7 yıllık tecrübemiz, yüzlerce mutlu müşterimiz ve referanslarımız ile şimdi de  yaz / kış demeden birçok İzmirli çiftimizin en mutlu günlerine şahitlik ettik.

İzmir catering firmaları arasında yıllardır bir numara olmamızın en önemli sebeplerinden biri de kullandığımız ekipman ve kullandığımız markaların kalitesidir.  Özel günlerin, en mutlu anların ve en eğlenceli etkinliklerin bir numaralı adresi elbetteki insanı kadar güzel İzmir’dir. Biz de İzmir’li düğün organizasyon şirketi  Myna Catering & Events olarak açılış kokteylleriniz, nişanlarınız, açık büfe ikramlar, kına gecesi organizasyonları, düğün organizasyonları, coffee break ikramları, lunchbox ikramlar gibi catering ‘in her dalında ve artık hemen her yerde yanınızdayız.

İzmir’in romantik akşamlarına damgasını vuran bir düğün organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm şıklığın, kalitenin ve hizmetin bizimle en özel gününüze yansıyacağının garantisini veriyoruz. Hayalinizdeki düğün konseptini, düğün organizasyonunu İzmir’in en gözde mekanlarından birinde Myna ile gerçekleştirin. İzmir düğün organizasyonlarında ve İzmir catering şirketlerinde bulunmayan eşsiz deneyimimizi tüm düğün, nişan, açılış, kokteyl etkinliklerinizde gözle görülür farkla yaşayın!

Myna Catering İzmir catering firmaları arasında hızlı bir yükseliş yakalamış ve İzmir organizasyon firmaları arasında zirvedeki yerini almıştır.

İzmir catering firmaları,izmir catering şirketleri,izmir organizasyon firmaları,izmir organizasyon şirketleri,izmir düğün organizasyonu,izmir düğün organizasyon firmaları

Add Comment


Ara

Whatsapp

Instagram