Teklif İste

İzmir nişan organizasyon

Evinizde veya bahçenizde gerçekleştirmeyi planladığınız isteme söz organizasyonlarınız için izmir catering firmalarından arama yapabilirsiniz.Açık büfe konseptlerimiz de ahşap modellerden rustik seçenekler ile şık ve zarif sunumlar seçebilirsiniz.İsteme söz organizasyonlarınızı kokteyl olarakta tercih edebilirsiniz.

İzmir nişan organizasyon hizmetleri konusunda sizlere en mutlu ve özel günlerinizde Myna Catering & Events ailesi olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Bahçede nişan organizasyonu hizmetinizde aile ve dostlarınıza zengin alternatifli menülerimiz ile en özel hizmetleri sunmaktayız. Organizasyonlarınızda catering hizmeti alırken açık büfe veya kokteyl nişan organizasyonları yapabilirsiniz.Nişan davetleri hizmeti ile sizler de misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsanız Myna Catering ailesi olarak bizlere ulaşabilirsiniz!

İzmir organizasyon şirketi

İzmir organizasyon firmaları arasında yer alan şirketimiz söz ve isteme organizasyonalarıda yapmaktadır.Bu doğrultuda evinizin dekorasyonu olsun bahçenizin şekline göre dizayn yaparak sizlere yardımcı oluyoruz.Alan aydınlatmasından tutun masa ve sandalyeler,canlı çiçek dekorasyonuda hizmetlerimiz arasındadır.Firmamız gıda sektöründe hijyenin ne kadar önemli bir yer teşkil ettiğini bilmektedir. Bu sebeple başta ülkemizi ve tüm dünyayı saran COVİD-19 pandemisine karşı tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Bahçede nişan davetlerinizde dezenfektan çalışmalarını düzenli olarak tüm araçlarımızda ve mutfağımızda yapmış bulunmaktayız. Firmamız aynı zamanda katıldığı tüm organizasyonlarda dezenfektan standları kurarak sizlerin sağlığını da korumayı kendisine hedef olarak benimsetmiştir. Firmamızda bünyesinde bulunan tüm personelimiz test kontrollerinden geçmekte ve tüm çalışanlarımız eldiven,maske kullanımı yapmaktadır.

Genelde aile arasında, samimi bir nişan yapmak isteyen çiftlerin başlıca tercihleri arasındadır. Bahçede olacağı için bahçenizin büyüklüğüne göre öncelikle bahçenizin kaç kişi alacağını planlamalısınız. Süslemeye gelince; bahçede nişan süslemelerinde en önemli belirleyici, seçeceğiniz nişan konsepti olacaktır. Nişan töreniniz için konsept bir renk seçip, bizler süslemeleri bu belirlediğiniz renge göre yapmaktayız. Ayrıca gelen misafirleriniz için hoş sohbetin arasında tadına doyamacağınız lezzetler için de bizi tercih edebilirsiniz. Bu güzel günün gerçekleşmesi için biz MYNA Catering&Events olarak sizlerin yanındayız!

 

Add Comment


Ara

Whatsapp

Instagram