Teklif İste

SÖZ ORGANİZASYON

İzmir, Çeşme, Urla, Kuşadası gibi çevre ilçe ve illerde de gerçekleşecek isteme organizasyonlarınız için Myna Catering & Wedding olarak sizlerin yanındayız! Söz ve isteme organizasyon denilince akla hemen dekor ve süsleme aynı zamanda catering hizmeti de gelmektedir.  Genellikle bahçede yapmış olduğumuz söz ve nişan organizasyon için dekor ve süsleme – catering hizmetimiz mevcuttur.

Söz nişan organizasyon

Kişi sayılarının az olduğu bahçede söz organizasyon gerçekleşeceği zaman dikdörtgen masalarda ahşap konsept, beyaz konsept, vintage konsept, bohem konsept gibi söz isteme organizasyonu alternatiflerimiz mevcuttur. Söz  nişan organizasyon catering kısmında ise daha çok kişi sayıları az olduğu için set menü veya açık büfe hizmeti vermeyi tercih ediyoruz. İsteme organizasyonu olacağı zaman kokteyl daha kalabalık sayılarda uygun bulunuyor. Set menü alternatiflerimizde beyaz et, kırmızı et ve balık alternatiflerimiz mevcuttur.

İsteme nişan organizasyonu

Söz organizasyondekor ve süsleme kısmında canlı çiçek kullanıp canlı çiçekten nişan tagları (tasarımlı) üçgen, melek kanatlı, oval, ahşap tag keten tüllü gibi birçok alternatifimiz mevcuttur. Diğer firmalar gibi yapay çiçek kullanmıyoruz. Canlı çiçek kullandığımız için de tabi ki renk seçenekleri size kalmış oluyor.  Söz gerçekleşeceği zaman catering kısmında isteme zamanı gerekecek olan kahve ve çay ekipmanları için tarafımızdan getirilmektedir. 1 personelimizi mutfağa veriyoruz gelin damadın kahvesini yapıyor kalan misafirlerin kahvesini personelimiz yapıp diğer servis personellerimiz verip misafirlerinize dağıtılıyor. İsteme olduktan sonra nişan tagının önüne geçilip yüzük merasimi oluyor yüzükler takılıyor. Tabi nişan tepsimizi de eksik etmiyoruz, sizleri uğraştırmadan yanımızda getiriyoruz. Sizler sadece yüzükleri koyuyorsunuz.Yüzükler takıldıktan sonra ise fotoğraf çekimi vs. olurken bizler de hazırlıklarımızı sizler için tamamlayıp açık büfe hizmet vereceksek büfemizi de dekorlamış bir şekilde sizlere sunuyoruz.Set menü seçmiş iseniz masaya oturduktan sonra başlıyoruz önünüze servis etmeye.

Yemekten sonra ise eğlenceye geçiliyor, party başlasın! Büyüklerimize hala içecek servisi devam ederken gençler için hazırlamış olduğumuz after party alanına bistro düzeni kurmuş olup müziği de verdik mi en özel gününüz en kolay ve en eğlenceli hale gelmiş oluyor! Nişan organizasyonu için bizlere ulaşın!


Ara

Whatsapp

Instagram