Teklif İste

NİŞAN ORGANİZASYONU

Nişan organizasyonu hizmetleri konusunda sizlere en mutlu ve özel günlerinizde Myna Catering & Events ailesi olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Bahçede nişan organizasyonu hizmetinizde aile ve dostlarınıza zengin alternatifli menülerimiz ile en özel hizmetleri sunmaktayız. Organizasyonlarınızda catering hizmeti alırken açık büfe veya kokteyl nişan organizasyonları yapabilirsiniz.Nişan davetleri hizmeti ile sizler de misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsanız Myna Catering ailesi olarak bizlere ulaşabilirsiniz!

İzmir organizasyon şirketi

İzmir organizasyon firmaları arasında yer alan şirketimiz söz ve isteme organizasyonalarıda yapmaktadır.Bu doğrultuda evinizin dekorasyonu olsun bahçenizin şekline göre dizayn yaparak sizlere yardımcı oluyoruz.Alan aydınlatmasından tutun masa ve sandalyeler,canlı çiçek dekorasyonuda hizmetlerimiz arasındadır.Firmamız gıda sektöründe hijyenin ne kadar önemli bir yer teşkil ettiğini bilmektedir. Bu sebeple başta ülkemizi ve tüm dünyayı saran COVİD-19 pandemisine karşı tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Bahçede nişan davetlerinizde dezenfektan çalışmalarını düzenli olarak tüm araçlarımızda ve mutfağımızda yapmış bulunmaktayız. Firmamız aynı zamanda katıldığı tüm organizasyonlarda dezenfektan standları kurarak sizlerin sağlığını da korumayı kendisine hedef olarak benimsetmiştir. Firmamızda bünyesinde bulunan tüm personelimiz test kontrollerinden geçmekte ve tüm çalışanlarımız eldiven,maske kullanımı yapmaktadır.

Söz ve isteme organizasyonu

Evinizde veya bahçenizde gerçekleştirmeyi planladığınız isteme söz organizasyonlarınız için izmir catering firmalarından arama yapabilirsiniz.Açık büfe konseptlerimiz de ahşap modellerden rustik seçenekler ile şık ve zarif sunumlar seçebilirsiniz.İsteme söz organizasyonlarınızı kokteyl olarakta tercih edebilirsiniz.


Ara

Whatsapp

Instagram