Teklif İste

NİKAH ORGANİZASYON

İZMİR NİKAH ORGANİZASYONU

Son dönemin modası olan nikah düğünler hem daha ekonomik hemde daha zarif bir organizasyon olmaktadır.Çeşme veya izmirde nikah organizasyonu yapmayı planlayan müşterilerimize farklı nikah mekan seçenekleri ve çeşitli nikah düğünleri gerçekleştiriyoruz.İzmir organizasyon firmaları arasında catering ve süsleme yapan Myna ailesi müşterilerine tek noktadan çözüm sunuyor.Nikah ve düğün mekan seçenekleri ile catering yemek menüleri sunarak işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Kumsalda nikah töreni

Kumsal nikah organizasyonu özellikle gelinlerin sıklıkla tercih ettiği organizasyonlardır.Düğün organizasyonlarını deniz kenarında yapmak isteyen müşterilerimizin deniz kıyısı nikah organizasyonu olarak düğünlerini planlıyoruz.Bu doğrultuda sahil nikahlarında pampas dekorasyonu ve buna benzer çiçek dekorasyonları ile alternatifli nikah organizasyonları sağlamaktayız.

Rustik nikah organizasyonu

Rustik nikah törenleride en popüler seçenekler arasındadır.Bu törenlerde doğal güzelliği olan mekanlar tercih edilir.Bodrumda nikah organizasyonu veya düğün organizasyonu yapmak isteyen çifler için kır konsepti ve kumsal nikah töreni yapmak için bir çok alternatif mevcuttur.

Nikah catering organizasyon

Nikah törenlerinde catering tabiki önemli bir yere sahiptir.Myna catering olarak düğün organizasyonlarınıza ve nikah organizasyonlarınıza özel menüler hazırlıyoruz.Bu catering menüleri genelde apetarifler ve atıştırmalık fingerfood menüler olmaktadır.Bistro düzeni dekorasyon ve yaşlı misafirler için masa düzeni dekorasyon planlıyoruz.

Çeşme düğün organizasyonu ve çeşme catering şirketleri içerinde bölgeye hakim,kaliteli eventler gerçekleştiren firmamız için iletişime geçiniz.Bodrum wedding,wedding planner ve event flower hizmetlerimiz için yabancı dil bilen ekibimiz destek sağlamaktadır.Çeşme catering firması olan Myna catering elit ve prestijli menü seçenekleri ile fark yaratacaktır.

Nikah törenlerinde bir çok nikah tag ve tag kiralama gibi seçeneklerde mevcuttur.çember tag,oval tag,kumaş tasarım nikah tag gibi bir çok alternatif sunuyoruz.

 


Ara

Whatsapp

Instagram