Teklif İste

CUNDA DÜĞÜN ORGANİZASYON

CUNDA DÜĞÜN ORGANİZASYON FİRMALARI

En özel davetleriniz için Cunda düğün organizasyon firması olan Myna Catering sizlere unutulmaz anlar yaşatacak! Cunda düğün organizasyon firması denildiği zaman sürprize hazır olun çünkü davetleriniz için sunduğumuz özel hizmetlerimiz sizleri çok şaşırtacak! Sizlerin en özel günleri için Cunda’nın muhteşem doğasında kendine has ambiansı olan bu yerde Cunda catering firması olarak sizlere özel davetlerinizde imzamı attırıyoruz.

Düğün catering servisi

Cunda catering firması olarak davetleriniz güç olmaktan çıkıyor hizmetimiz ve servisimizin farklılığı ile kusursuz deneyimlere dönüşüyor! Cunda düğün firması olarak öncelikle sizi ve isteklerinizi anlıyor, arzularınıza sadık kalarak en kaliteli hizmeti hayata geçiriyor ve Cunda organizasyon firması olarak sizlere hayallerinizin ötesinde bir organizasyon sunuyoruz. Catering, dekor ve süsleme, ses ve sahne hizmetleri, fotoğraf ve video çekimi, DJ performans, orkestra gibi hizmetlerimiz de olup çözüm ortaklarımız ile sizleri görüştürüp anahtar teslim hizmet sağlayabiliyoruz. Cunda organizasyon firması olarak dekor ve süsleme kısmında canlı çiçek kullanıyoruz. Nikah alanı düzeni, oturma grupları, bistrolar, alan aydınlatması, masa ve sandalye temini, rustik veya romantik beyaz konseptler gibi birçok konseptlerimiz olup sizlerin de beğenmiş olduğu konseptleri gerçekleştirebiliriz. Canlı çiçek kullandığımız için çiçek renklerinde yelpazeniz geniştir.

Düğün organizasyonlarına dair herşey…

Cunda catering firması olarak catering kısmında set menü, kokteyl, açık büfe,party menüleri, bbq gibi menü içeriklerimiz de mevcuttur. İstemiş olduğunuz konseptlere göre menü içeriği oluşturup dekor ve süslemesini de ona göre uyarlıyoruz. Set menüde önce ordörv,ara sıcak,ana yemek ve tatlı şeklinde uygulanmaktadır aynı zamanda oturma düzeni olup misafirlerinizin önüne sunulmaktadır. Kokteylde bistro konsepti olup büyükleri oturma gruplarında oturup finger food atıştırmalıklar hazırlayıp bazı kalemler elde bazı kalemler bistrolara tabak şeklinde atılmaktadır. Eğer doyurucu bir menü isterseniz set menü (yemekli) şeklinde hizmet alıp, daha çok party ve atıştırmalık isterseniz kokteyl menü seçebilirsiniz. BBQ menülerimizde de açık büfe olarak yapıyor bistro veya oturma düzeni konsepti yapabilmekteyiz bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır. Açık büfede de hem soft hem de ana yemekli menülerimiz bulunmaktadır. Yine bistro veya oturma düzeni tercih edebilirsiniz.


Ara

Whatsapp

Instagram