Teklif İste

Catering şirketi

Catering kelimesi başlı başına bir sektörü ifade eder. Kokteyl organizasyonu için sunum ön plana çıkar. Ayrıca kokteyl için servis yapılacaktır. Dolayısıyla da sunulan ikramların lezzeti ve kalitesi kadar sunum yapan personel de ön plandadır. Bu basit ama önemli detaya bir de tecrübe katsayısı da eklenir. İşte burada kurumsal catering firmaları ile çalışmanın önemi devreye giriyor. Yapılan işin kalitesi, lezzeti, sunumu işi yapan firmanın tecrübesi ve kurumsallığı ile doğru oranda artar. Catering firmaları lezzetin ve kalitenin yanında kurumsal kimliğe de sahiptir. Bu kimlik çerçevesinde hareket ederler ve iş yaparlar. Tecrübe ve kurumsallığı birleştiren bir firma ile çalışmak; size hem zamandan hem de iş gücünden ciddi tasarruf sağlar. Ayrıca lezzetli ve sağlıklı yemeklerin iş yerinizdeki verimi arttırdığını da kendiniz göreceksiniz.

CATERİNG ŞİRKETİ

Catering şirketi olan Myna Catering&Events ailesi olarak her geçen sene biraz daha büyüyürek İzmirdeki önde gelen catering firmalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz! Değişime ve gelişime açık, ekip ruhuna, yaratıcılığa ve çağdaş vizyona değer veren, keyifle hizmet eden bir ekiple yolumuza devam ediyoruz. İzmirde catering şirketi yanında dilediğiniz konseptte Türkiye’nin her yerinde Myna Catering&Events ailesi olarak istikrarlı bir şekilde büyüyerek sizlere özenle ve kaliteli sunumlarıyla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Catering şirketleri

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan piknik organizasyonu; bütün senenin yorgunluğunu aile ve iş arkadaşlarınızla beraber doğanın eşsiz güzellikleri içinde atmanızı, sevdiklerinizle beraber eşsiz vakit geçirmenizi mümkün kılar. Kusursuz bir organizasyon için profesyonel bir firmadan yardım almak önemlidir. İşinde çok iyi olan piknik organizasyon firmaları, kusursuz ve eksiksiz bir gün için size yardımcı olacaktır. Piknik organizasyonu, son dönemlerde çok tercih edilen ve beğenilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Renkli ve eğlenceli bir tercih doğru bir seçenek oluşturmaktadır.

İzmirde piknik organizasyonu dendiğinde akla ilk gelen lider catering firmalarından biri olan Myna Catering&Events ailesi olarak eğlenceli aktivitelerin dışında barbekü ve açık büfe kurulumuyla damak tadına da hitab ederek catering hizmetini sizin yerinize planlıyor, anlaşmalı piknik alanı temini ile anahtar teslimi sunuyoruz. Sizlere de misafirlerinizle beraber tüm bu güzelliklerin tadını çıkarmak kalıyor.

Kurumsal catering firmaları

Yepyeni bir hayata adım atmak için evlenmeye hazırsınız. Peki ya bundan sonrası? Kır düğünü mü yoksa resmi bir tören mi? Davetiye şeçimi, davetli listesi, oturma planı, kokteyl mi yoksa yemekli mi? Orkestra, dekorasyon, havai fişek, lcv takibi derken bu liste daha da uzayacaktır. Hayatımızın en özel ve önemli anlarından biri olan düğünlerde hazırlıkların sorunsuz şekilde ilerlemesi açısından düğün organizasyonu firmaları büyük önem taşımaktadır. Organizasyon firmaları sayesinde hayaliniz olan düğüne kavuşabilmek için gerekli olacak her şeye kolayca sahip olabilirsiniz.

Catering firma

Özel ve önemli anların hafızamızda sonsuza dek mükemmel olarak kalacağı düğünlerde bir organizasyon firması ile çalışmak hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için gereklidir. Düğün organizasyonları olarak tercih edeceğiniz firmalar mekân seçimi, masa süslemesi, fotoğraf ve video gibi etkinliklerde hayaliniz olanı gerçekleştirecektir. İlk defa yaşayacağınız özel ve önemli hatıralardan oluşan bir düğünde her şeyin mükemmel olması için düğün organizasyonu hizmetleri büyük önem taşımaktadır. İzmir organizasyon firmaları ile hayaliniz olan düğüne kolayca sahip olabilirsiniz. Myna Catering&Events ailesi olarak her çiftin ayrı bir hikayesi olduğuna inanıyor ve en özel gününüzü sadece size ait detaylarla taçlandırıyoruz!

Myna Catering farkı ile İzmir’de düğün ve organizasyon alanındaki tecrübemizi eşsiz mekan alternatifleri ile birleştiriyor, sizlere birçok alternatif sunuyoruz. Sınır tanımayıp Çeşmede düğün organizasyonu, Kuşadasında düğün organizasyonu, Bodrumda düğün organizasyonu ve Antalyada gerçekleştirmek istediğiniz bu özel günlerinizde tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle tüm detayları size özel planlayıp size ve misafirlerinize sunuyoruz. Organizasyonun her aşamasını sizin için yönetip ufak tefek detaylarla sizi yormayarak en özel gününüzün tadını çıkarmanızı sağlıyoruz!

Kaliteli ve dikkat çekici açılış organizasyonları ile işletmenizi, kurum ve kuruluşlarınızı konuklarınıza lezzetli ve şık ikramlar yaparak tanıtmanızı sağlıyoruz. Açılışınız ne kadar iyi olursa akılda kalma oranınız da o kadar artacaktır.Tüm aşamaların doğru analiz edilmesi için işinin ehli bir açılış organizasyonu firması ile çalışmak sorunsuz bir etkinlik ve tam memnuniyet için de hizmet almanız göz ardı edilmemesi gereken bir etkendir. Myna Catering&Events ailesi olarak sizin için son derece hassasiyetle çalıştığımız organizasyonlarda asıl amacımız sizin ve misafirlerinizin bu günün sonunda memnun kalmasıdır. Açacağınız iş yerini sizleri en iyi şekilde tanıtıp açacağınız mekanı ve sizleri akılda kalıcı kılmak üzere firmanızın büyük ses getiren açılış hizmetini sizlere sunmaktayız. Açılış organizasyonu ile ilgili profesyonel ve yaratıcı hizmetlerimizle, İzmirde açılış organizasyonu alanında ön sıralarda yerimizi alıyoruz. İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

 

Lansman organizasyonu gelecek olan konuklar için markanın kendi ürünlerini, adını, farklılıklarını ortaya koyarak yaptığı kurumsal organizasyonlardan biridir. Bu kadar konuğu karşılamak ise hiç de kolay bir iş değildir. Sektördeki sıradan organizasyonlardan sıkıldıysanız, ürünlerinizi gerek damak tadı gerekse görsel şölen ile akılda kalıcı bir lansmanla taçlandırmak istiyorsanız; alanında uzman, güler yüzlü kadromuzla Myna Catering&Events ailesi olarak yanınızdayız! Güçlü çözüm ortaklarımız, özel menü alternatiflerimiz ve özenle seçilmiş kadromuzla yalnızca İzmir’deki lansman organizasyonları için değil tüm kurumsal etkinliklerinizde tüm Türkiye’de hizmetinizdeyiz.

Şirketinizde çalışan ekip arkadaşlarınız ile büyük bir aile olduğunuzu biliyoruz. Bizler de bu aileye önem vererek en keyifli anları geçirmenizi garanti ediyoruz. Ekip arkadaşlarınızın motivasyonu şirketinizdeki verimi artıracaktır. Takım ruhu mutlu bir atmosferde hayat bulacaktır ve biz bu atmosferi yaratmak için buradayız. Önceki tecrübelerimizden de görüp öğrendiğimiz üzere barbekü partisi organizasyonu çalışanlarınızın en keyif aldığı organizasyonların başında geliyor. Bizler de Myna Catering&Events ailesi olarak İzmirde barbekü partisi yapan firmalar dendiğinde profesyonel, güler yüzlü ve takım ruhuyla hizmet eden ekibimizle beraber akla ilk gelen organizasyon firmalarının başında yer alıyoruz! Sizler eğlenirken Myna Catering&Events profesyonel ekibi, sizler için mangal ateşinde nefis lezzetler sunuyor.

Add Comment


Ara

Whatsapp

Instagram