Teklif İste

CATERİNG EVENT

CATERING

Catering firması Myna Catering olarak İzmir, Kuşadası, Çeşme, Bodrum, Urla, Marmaris, Antalya gibi Ege ve Akdeniz’de sizlere catering event alanında hizmet verebiliyoruz. Açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, happy hour partyleri, piknik organizasyonları, BBQ partileri, kurumsal etkinlikler, temel atma törenleri, şirket yıl dönümü etkinlikleri gibi birçok hizmetimizde catering ihtiyacınızı gideriyoruz.

İzmir’de bulunan catering event firmamız sizlere kokteyl menüleri, set menüler, açık büfe menüleri, BBQ menüleri, lunchbox menüleri, brunch menüleri gibi birçok catering alternatif hizmeti sunuyor. Butik catering event olarak hizmet veren bir İzmir catering firması olarak özel davetlerinizde sizlerin de oluşturmuş olduğu menüleri üretip hizmet vermekteyiz.

Personel kadrosu, ustalarımız, ekipmanlarımız, frigorifik araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Seçmiş olduğunuz menünüz kendi bünyemizde bulunan mutfağımızda üretilmektedir. Üretim bittikten sonra alanda pişirilebilecek olan ürünleri alanda pişirmeyi tercih ediyoruz. Tabi ki ona göre de ekipmanlar getiriyoruz. Catering kısmı geniş bir ekipman desteği ister. Ürünleriniz yola nasıl mı çıkıyor? Ürünler hazırlandıktan sonra hijyen amaçlı thermoboxlara koyup frigorifik araçlarımızla yola taşınıyor. Sıcak ürünler alana inince sıcak arabalarımızı çalıştırıp sıcakları arabaya atıyoruz. Soğuk ürünler ise frigorifik araçta bekliyor ve sunum olarak hazırlanıyor. Frigorifik araçta hazırlıklar bittikten sonra ürünlerinizin kurumaması için ürünler streçleniyor.

Pişirilebilecek ürünler alan da müsait ise orada pişiriyoruz böylece çıtırlığını korumuş oluyoruz. Pişirildikten sonra da diğer sıcak ürünlerin bulunduğu Gastrolley sıcak arabasına koyup orada sıcaklığı ile birlikte muhafa ediyoruz.

Sonrasında barlar, büfeler, alan, hazırlıklar, ürünler hazırlanıyor ve sizlere servis etmeye başlıyoruz. Catering özen ister, ekipman ister, sunum ister. Bizler de ekipmana önem verdiğimiz için hemen hemen her yıl malzeme alıp trendleri takip ediyoruz. Limonata büfelerimiz, konseptinize uygun ahşap bar desklerimiz, konseptine özel personeller kıyafetlerimiz hepsini sizler için düşünüp hazırlayıp alanda sunuyoruz. Sizlere catering kısmında A’dan Z’ye hizmet verip en güzel gününüzde biz de bir parmak izi bırakıyoruz. Uzman kadromuzla, güleryüzlü hizmeti kim istemez ki? Bizlerle çalışmak ve iletişime geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz,sizleri tanımak için sabırsızlanıyoruz!


Ara

Whatsapp

Instagram