Teklif İste

Akhisar düğün organizasyon

AKHİSAR DÜĞÜN ORGANİZASYON

Akhisar düğün organizasyon denilince akla hemen Myna Catering geliyor! Akhisar’da gerçekleştireceğiz Akhisar düğün organizasyon ve cateringte sizlere catering,dekor ve süsleme, ses ve sahne sistemi hizmeti, fotoğraf & video, DJ gibi çözüm ortaklarımızla A’dan Z’ye hizmet veriyoruz. Dekor ve süsleme kısmında rustik konsept, beyaz konsept, siyah konsept, vintage konsept gibi birçok alternatiflerimiz mevcuttur. Akhisar düğün organizasyon catering kısmında ise kokteyl menü, açık büfe menü, BBQ menü, set menü gibi birçok alternatiflerimiz bulunmaktadır. Sizler sadece günün keyfini çıkarıp bir telefonla birden çok hizmet alarak en özel gününüzü gerçekleştirmiş olacaksınız!

Akhisar düğün organizasyon gerçekleştirmek için hemen hemen en az 1.5 ay önceden araştırmalara başlamanız gerekir. Öncelikle mekanı belirleyin ki Akhisar düğün gerçekleştirirken burada en önemli faktör mekan oluyor. Mekana göre kişi sayınız,tarih,alan düzeni vs. belli olacaktır. Mekan ile anlaşmanızı yaptıktan sonra Akhisar düğün  kısmında sonrasında catering, dekor ve süsleme kısmı için araştırmaya geçmelisiniz. Sizin için tek bir firmadan bu ikisini karşılamak daha iyi olacaktır. Çünkü Akhisar düğün organizasyon yapılacağı zaman cateringi ayrı dekor ve süsleme kısmını ayrı alırsanız bu sizi yoracaktır. Her iki tarafla irtibat kurup aralarında köprü görevi oluşturmanız gerekecektir. Çünkü Akhisar düğün  için dekor ve süsleme – catering birbirine bağlı ileler. Gerçekleştireceğiniz konsept ile catering malzemelerinin birbirine uyması lazım. Bunları tek bir yerden alır iseniz dekor ve süslemeyi gerçekleştirecek firma aynı zamanda cateringi de ona göre uyum sağlıyor.

“Konseptlere neye göre belirleniyor?” der iseniz sizlerin vermiş olduğu kişi sayıları,mekanın genişliği büyüklüğüne göre sizlere öneriler sunuyoruz. Party konsepti gibi olsun derseniz kokteyl olarak, yemekli olsun derseniz oturma düzeni ve set menü olarak yapıyoruz. Açık büfe ve BBQ’de hem bistro hem de oturma düzeni de yapılabilir.

Herhangi bir kişi sayısı bizim için fark etmez. Butik olarak catering hizmeti verdiğimiz için sizlerin davetli sayılarına göre menü içerikleri sunuyoruz. Akhisar’da gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonlarınız için bizleri arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ara

Whatsapp

Instagram