Ses Ve Sahne Sistemleri

Teklif İste

2008 yılında kurulan firmamız ses sistemleri kiralama konusunda hizmet vermiş olup, 2010 yılında ışık, sahne ve görüntü sistemleri kiralama ve organizasyon konusunda yatırımlar yaparak hizmet yelpazesini genişletmiştir. Konser, tanıtım, toplantı, seminer, açılış, defile, düğün,nişan ve davet olmak üzere birçok alanda profesyonel ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri kiralama ve teknik prodüksiyon hizmetleri veren MYNA EVENTS, 6 yılı aşkın süredir birçok proje ve etkinliğe kaliteli ekipmanı,tecrübeli ve uzman kadrosuyla kusursuz bir şekilde imza atmanın onurunu yaşamaktadır.

MYNA EVENTS sistem olarak en gelişmiş teknolojiye sahip ISO standartlı profesyonel ekipmanlar kullanmakta ve teknik ekibimizi bu teknolojiyi etkin şekilde kullanmak üzere sürekli eğitmekteyiz. Bu sayede en küçük toplantılarınızdan en geniş çaplı projelere kadar tüm organizasyonlarınız için Avrupa standartlarında ses, ışık, görüntü, sistemlerinde en iyi hizmeti sunmaktayız.

MYNA EVENTS olarak etkin organizasyonların kaliteli teknik personel, kaliteli ekipman ve yeterli donanıma sahip olmaktan geçtiğine inanıyoruz. Bünyemizde bulunan DJ’ler, orkestra ve sanatçılarımız geniş müzik arşivine sahiptir ve müzik gündemini yakından takip etmektedir.