Fuar Hizmetleri ve Lansman

Hizmetlerinizin müşterilerle paylaşıldığı ilk izlenim en iyisi olmak zorundadır. Müşteri ve ürünlerinizin doğru kitleye ulaşması için doğru planlanmış ürün lansmanıyla satış yaptğınızda iletişim halinde olduğunuz ilk müşterilerinizin dikkatini iki kat fazla çekiyor, kendi alanınızda verimlilik elde ediyorsunuz. Bu sayede reklamlar değil markanız reklam haline geliyor. Geriye sadece ürününüzü satmak ve sizler hakkında yapılan güzel yorumlara teşekür etmek kalıyor.

Fuar Hizmetleri

Ülkemizde elde ettiğimiz veriler, farklı müşteri kitleleri çok ileri düzeyde, müşteri ve satıcıyı en iyi buluşturan ortamlardan birisi fuar organizasyonlarıdır. Fuarlar, yıllar boyunca edindiğimiz tecrübenin tamda kullanılması gereken, Dost firmalar edinilebilcek, olumsuzlukları bir kenera bırakıp sadece en iyi hizmeti pazarlamayı düşünecek ve hiç bağırmadan bile sesinizi milyonlarca insana duyurabileceğiniz en iyi platformlardır.

İzmir’de fuar catering hizmeti ve fuar organizasyonu alanında tecrübemiz şirketler arasınca tercih sebebidir.1.sınıf ekipmanlar ile verilen catering hizmeti,en iyi markaların kullanılması.özenle seçilen personellerimiz verdiğimiz catering ve organizasyon hizmetinin en önemli parçalarıdır.Ayrıca izmirdeki fuarlara özel hazırlanan menü alternatifleri,host ve hostes temini,fuar ekipmanlarını güçlü çözüm ortaklarımız ile sağlamaktayız.

Catering ve organizasyon hizmetlerimiz,mekan alternatiflerimiz izmir dışında çeşme,kuşadası,bodrum ve antalya içinde geçerlidir.

Hedeflediğiniz müşteri kitlesine sesinizi duyurmak, şuanda sizinle iletişim halindeki müşterilerinizle ilişkilerinizi en iyi hale getirmek ve yeni müşteriler kazanmak için katılacağınız her fuar etkinliği ürürünüz bir ön plana çıkacaktır. Hedeflenen en iyi müşteriyi fuar organizasyonlarında bulabilirsiniz. Kısaca sesinizi en iyi duyurabileceğiniz ortamlar fuar lansmanları olabilir.

Ürün Lansman Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Bir ürünün müşterilere en iyi şekilde pazarlanabilmesi için tanıtımının kusursuz olması gerekmektedir. Ürününüzün tanıtmı firmamız tarafından professional ekiplerimiz sayesinde yapılmaktadır. Ürün lansmanı hizmetlerimiz şu şekildedir.  Ekip ve ekipman teymini, gösteri grubu, fuar hostesi, tanıtım elemanları, kokteyl organizasyonu, fuar catering ve lojistik hizmeti verilmektedir.

fuar hizmetleri ve lansman

Powered by 3un5i.com