fuar-catering

Fuar Catering

Fuar katılımlarınızda müşteriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir. Fuar Organizasyonu ve Catering tecrübesi, hizmet odaklı çalışma anlayışı ve başarılı ekibiyle fuar sırasındaki en büyük destekçiniz olacaktır. Sınırsız tüketim politikasıyla hizmet veren tek catering firması olan Myna Catering ile maliyetlerinizi düşürebilir, düşük maliyetlerle kaliteli bir fuar hizmeti alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı katılımcıların eşliğinde ticari mal ve hizmetlerin sergilendiği fuar organizasyonları, ziyaretçilerin ilgisini çekmek adına bazı süslemelere başvurmak suretiyle çok daha çekici ve eğlenceli bir hale bürünebilir. Fuarlarda yer alan fuar catering standların süslenmesi, host ve hostesler aracılığıyla müşterilerin sıcak bir şekilde karşılanması ve müşterilerin ilgisini çekecek reklam balonlarının dağıtımı ve diğer fuar organizasyonu alanında farklılık oluşturmanıza ve ziyaretçilerin teveccühünü kazanmanıza yardımcı olabilir. Tüm bu meşakkatli işlemleri kişisel çaba ve çalışmalarınızla başarıyla gerçekleştirebilmek pek de mümkün olmadığından, yetkin bir organizasyon firmasıyla anlaşmak akılcı bir çözüm yolu olarak tercih edilebilir.

fuar catering organizasyonu

Kurumsal kimliğinizde yer alan renklerin ve logoların kullanıldığı balon süslemeleri ile fuar alanındaki görünürlüğünüzü daha da yükseltebilir, ziyaretçilerin ilgisini çekecek hoş sunumlara ev sahipliği yaparak da imajınızı ve prestijinizi pekiştirebilirsiniz. Tercüman, model ve servis host - hosteslerinden oluşan güler yüzlü kadronuz ile fuar alanının en belirgin standı size ait olabilir. Catering, Fuar Paketleri, Servis Elemanı, Hostes, Ekipman Kiralama, Plazma Kiralama gibi birçok stand üstü hizmetini müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek uygun bütçelerle bu farkı yaşayabilirsiniz. Myna Catering & Events olarak fuar organizasyonlarında coffee break ikramları,açılış ve kapanış kokteylleri,stand ekipmanları,masa,sandalye gibi hizmetlerin yanında;

İzmir'deki catering ve organizasyon firmaları içinde öne çıkan özelliklerimizin başında kullandığımız ekipmanlar yeralmaktadır.Catering hizmetinde öncelik 1.sınıf ekipmanların kullanılmasıdır.Bunun yanında en iyi markalarla çalışmak organizasyon şirketlerinden farklı olarak asıl işimiz olan catering hizmetini sağlamak ta bizim için önemlidir.Catering ve organizasyon alanında sadece izmir değil çeşme,kuşadası ve bodrum'dada aynı kalitede hizmet verebilmekteyiz.

Fuar Catering Organizasyonu Firmaları Arasındaki Yerimiz

Günden güne büyüyen ekibimizde değişim ve yaratıcılık konusundaki bayrağımızı elden bırakmayarak izmir fuar organizasyon şirketleri arasındaki yerimizi kalıcı bir şekilde belirleyerek size organizasyonunuz her anında yardımcı olmak ve profesyonel ve yenilikçi bir organizasyon ile istediğiniz müşteri kitlesine doğru izlenimi bırakmanızda en büyük yardımcınız oluyoruz. Bu anlayış ile sizi fuarın gözde firmaları arasında kesin bir konum kazandırmak veya konumunuzun devamlılığı konusunda en büyük yardımcınız oluyoruz. Fuar catering firmaları ile ilgili.

Size özel tekliflerimiz için iletişime geçiniz...

Anlaşmalı olduğumuz oteller ile sizin ve ekibinizin hem işinizi kolaylaştıracak konuma sahip hemde konforlu bir otelde kalmanızı sağlıyoruz. Fuara ulaşım konusunda hiç bir sıkıntı çekmeyecek hemde eğer isterseniz izmir’in diğer bölgelerine ulaşımı kolay güvenilir bir otelde kalmanızı sağlayarak hem zamandan hemde çıkabilecek her türlü sorundan sizi uzaklaştırıyoruz.
Daha önceden kurmuş olduğumuz bağlantıları da kullanarak size lansmanınız sırasında ister şarkıcı ister ise manken desteği sağlıyoruz. Fuar organizasyonları sırasında en ilgi çekici stand olma avantajını fırsatını size her yönüyle sağlamayı hedefliyoruz.
İzmir’in en iyi host ve hostes sağlayan firmaları ile zaten irtibat halinde olduğumuzdan size tanıtımınızın olduğu gün istediğiniz sayılarda prezantabl görünüşnüne önem veren takım arkadaşları ayarlıyoruz.
Lansman süresi boyunca ve öncesinde ister siz isterseniz ekip arkadaşlarınız için Vip araç kiralıyoruz. Kaliteli firmalarla anlaşarak her hangi bir sorunda dahi en iyi desteği alacağınız firmaları buluyor ve sizin için anlaşıyoruz. Siz ve ekibiniz lansman süresi boyunca ulaşım gibi bir sorunu hiç düşünmüyorsunuz ve sadece tanıtımınıza odaklanabiliyorsunuz.