Düğün Organizasyonu

Düğün denilince akıllara bol eğlenceli, şık, keyifli,eğlenceli ve göz kamaştıran bir düğün günü gelir. Tüm bunları yaşamak için tek ihtiyacınız olan güvenebileceğiniz bir organizasyon firmasıyla anlaşmak. Myna Catering İzmir Düğün Organizasyonunda her zaman sizin yanınızdayız ve hizmetinizdeyiz. Sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ekibimiz düğün gününüzde de sizleri yalnız bırakmıyor. Bu çok özel gününüzde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak istediğiniz çok iyi biliyoruz. Bunun için çalışıyor ve arzu ettiğiniz konseptlere uygun düğünler ve organizasyonlar tasarlıyoruz. Kullanmış olduğumuz dekoratif ürünleri düğün konseptine uygun olarak özenle seçiyoruz. Bizi tercih eden gelin ve damat adaylarımız hem hesaplı bir düğün organizasyonu hazırlama imkanına sahip oluyor hem de düğün sürecini en iyi şekilde takip etme ve yönetme imkanı buluyor.

İzmir Düğün Organizasyon Firmaları

Organizasyon firmaları ve sizin için sundukları hizmetleri en iyi şekilde araştırmalı ve size uygun bir düğün organizasyonunun nasıl olacağına karar verme aşaması sizin mutluluğunuza odaklanmanızın önüne geçer, bu yüzden sizin için organizasyonunuzu. profesyonel bir şekilde tüm ekibimiz ile birlikte çalışarak en ince ayrıntısının bile eksiksiz düşünüldüğünden emin olun ve sadece mutluluğunuza odaklanın. Myna Catering olarak size en uygun ve yakışacak tasarımları eksiksiz, her detayına dikkat vererek organizasyonunuzu dikkat çekecek hale çeviriyoruz.

Organizasyonunuz İçin Bütçe Hesaplaması

En mutlu ve en güzel gününüzü düğününüzü düşünürken aklınızı karıştıran bütçe planlaması canınızı sıkmasın. Myna Catering planladığınız bütçe hesaplamasını en uygun şekilde biçimlendiriyor. Böylece sizin aklınızı karıştıracak ve mutluluğunuzun önüne geçen sorunları yok ediyor. Myna Catering olarak sizden tek istediğimiz şık, dikkat çekici ve insanların asla unutamayacağı düğününüzüe odaklanmanız. Herşey Kontrolümüz Altında

Düğün Organizasyonu Mekanları

Organizasyonunuzun en iyi tasarımlara sahip olması için önemli olan şeylerden birisi de mekan seçimidir.Myna Catering işbirliği içerisinde olduğu mekanlar ile arzularınız ve organizasyonunuz için en uygun mekanlar hakkında size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.Mekanların seçimi organizasyonunuzun konseptine uygun olmalı ve eksiksiz olmalıdır. Düğününüzün hayatınızın en güzel gününde misafirlerinizin çok beğeneceği mekanlarda olmasını isteriz.Aşağıda organizasyonunuza uygun mekan seçimi hakkında karar vermeniz için tercih edebileceğiniz mekanları listeledik.Buraya Tıklayarak işbirliği içerisinde olduğumuz ve beraber çalıştığımız mekanları görebilirsiniz.JADE Beach Club BERDUŞŞŞ Meyhane & Club NİCCİ PORT

İzmir Düğün Mekanı Kategorileri

 • Kır Düğünü Mekanları
 • Açık ve Kapalı Davet Alanları
 • Düğün Salonları
 • Restaurantta Düğün
 • Nikah Sonrası Yemeği
 • Tarihi Düğün Mekanları
 • Sosyal Tesisler

İzmir Organizasyon Firması Myna Catering olarak organize ettiğimiz etkinlikler:

Aklınıza takılan bir konu, bir soru, bir fikir, organizasyon hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

MÜŞTERİLERİMİZİN SIKÇA SORDUĞU SORULAR

 • S.Kaç kişilik catering hizmeti verebiliyorsunuz?
  C.2’den 2000 kişiye kadar yemekli,5000 kişiye kadar kokteyl organizasyonlarını kusursuz hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.
 • S. izmir Düğün Organizasyonu için ve etkinlikler için mekan seçenekleri sunuyormusunuz?
  C.Evet ,organizasyon ve etkinlikler için bünyemizde Jade Beach Club,Berduşşş Meyhane & Club,Nicci lounge ve nicci port gibi mekanlar mevcuttur.
 • S.Hizmet alanınız sadece İzmir’le mi sınırlı ?
  C.Hayır,başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye aynı kalite standartlarında hizmet götürebilmekteyiz.
 • S.En geç ne kadar sürede sizden teklif alabiliriz?
  C.Organizasyon boyutuna göre 24-48 saat önce teklif alabilirsiniz.

Teklif

Organizasyonlar her zaman aşırı masraflı bir şey olarak gördüğümüz bir şey olmasına rağmen sizler için en uygun fiyata hazırladığımız organizasyonlar ile özel günlerinizin sizin için düşündürücü bir gün olmasını engellemek için elimizden geleni yapıyoruz. Myna Catering ailesi olarak zaten ilk günden son güne kadar yaptığımız şey bu olacağına emin olabilirsiniz . Her daim sizin yanınızda olarak bu yorucu gününüzü sadece eğlenmeye odaklanmanızı sağlıyoruz .Biz izmir ve kuşadasında birçok mekan ile anlaşmaları olarak size inanılmaz fiyat indirimleri sunabiliyoruz ama detaylı bilgilendirme ve fiyatlarımıza göz atmak için hemen hızlı teklif iste bölümüze buradan gidebilirsiniz.

Etkinliklerimii organize edeceğimiz farklı konseptler için beraber çalıştığımız mekanlara göz atmak için tıklayın. Bizim etkinliğinize uygun düşündüğümüz farklı konseptler için ayarladığımız mekanlar dışında da istediğiniz mekanda da etkinliğinizi organize ediyoruz..

Tercih ve Karar

Hazırlıklarınız ömür boyu akılda kalacak bir anı olarak hatırlanmasını sağlamak ve düğün organizasyonu’nun kusursuz  olması için bizi tercih etmekle doğru karar verdiniz.  Müşterilerimizin zevk ve tercihlerine göre farklı konseplerde düğün organizasyonu hazırlıyoruz.  Seçmiş olduğumuz yerleri zevkinize uygun olarak seçip özenle süslüyoruz.  Masa düzeninden,  nikah şekerine, hosteslik hizmetinden, nikah masası süslemelerine kadar olan aklınıza gelebilecek  herşeyi birbirine uygun hale getiriyoruz.  Size düşen sadece hayalinizi ettiğiniz o eşsiz düğün organizasyon’nun keyfini çıkarmak.

Değerli müşterilerimiz düğün organizasyonu için gerekli (mekan, yemek menüsü, süslemeleri vb. ) seçtikten sonra  sıra müzik tarzınıza uygun ses, sahne, ışık sistemi’nin seçimine gelir.  8 ve üzeri farklı orkestramız sayesinde geceniz kusursuz olacaktır.

Sunmuş olduğumuz catering, hostes kiralama, ses, ışık ve sahne sistemi, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu, lansman organizasyonu,  kurumsal organizasyon, fuar catering, nişan organizasyonu, açılış organizasyonu, mezuniyet törenleri ve kına gecesi düzenlemelerini  malesef İzmir ve çevresindeki illerde hazırlamaktayız. Yaz aylarında genelde açık alan tercih olarak açık ve ferah mekanlarda düğün organizasyonları, toplantı yemekleripiknik organizasyonları, kına gecesi ve nişan organizasyonları tercih edilmektedir.

Mutluluğunuz için kalıcı ve yaratıcı çözümler üretiyoruz.  Havuz başı, piknik ve kır düğünü organizasyonlarını genel olarak nisan ayından sonra faaliyete geçirmekteyiz. Düğün , nişan ve kına gecesi organizasyonlarınızı 6 ay önceden rezervasyon yaparak daha kusursuz hale getirebilirsiniz.

Düğün organizasyonu sunduğumuz mekanlarda genel olarak hafta içi ve hafta sonu fiyatlandırması farklılık göstermektedir.  Erken rezervasyon yaptırmanız istediğiniz gün ve tarihte uygun koşullarda hizmet sunabilmemizi ve daha estetik çalışmamıza olanak sağlamaktadır. Havuz başı etkinlikleri, açık hava organizasyonları olduğu için rezervasyon yaptırdığınız tarihte kötü süprizlerle (yağmur) karşılaşmamak için kapalı mekan  veya kapatılabilen çatı sistemi olmasına dikkat etmenizde fayda vardır.

Düğün organizasyonu, nişan ve kına gecesi, catering hizmetleri, toplantı organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış organizasyonları, masa sandalye temini, ses ışık sahne sistemleri kiralama ve dahası için rezervasyon iletişim telefon numaramızdan  0232 425 69 62 ulaşabilirsiniz. Myna Catering olarak en iyi hizmeti sunmak sizlere kusursuz bir organizasyon düzenlemek için bir telefon kadar yakındayız.Download WordPress Themes

Leave A Comment

Powered by 3un5i.com