izmir Düğün Organizasyonu ve Konseptler

izmir Düğün Organizasyonu Nedir ? Düğün Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

Düğün hayatınızın en önemli anıdır. Sizin düğününüz de birbiriyle aynı olan renksiz düğünlerden olmasın. izmir Düğün organizasyonu evlenecek çiftlere en ufak detaylarına önem gösterilerek, incelikle organize edilmiş, trendleri yakından takip eden kaliteli ve başarılı bir organizasyon olmalıdır.Myna Catering izmir düğün organizasyonunda yılların vermiş olduğu tecrübe, uzman kadrosu, genç ve yaratıcı fikirleriyle organizasyon sektöründe kalıcı yer edinmeyi başarmıştır.

Düğün Organizasyonunda Bizi Tercih Etmelisiniz:

Düğün organizasyonlarında 8 yıllık tecrübeye, deneyime ve uzman kadroya sahibiz fakat en önemlisi de kaliteden asla ödün vermememiz. Binlerce kaliteli ve başarılı düğün organizasyonlarımız, bizim öncülüğümüzde iş birliği içerisinde çalıştığımız elit mekanlarımız sayesinde organizasyon için en uygun mekanı arama sorununu üzerinizden alıyoruz. Düğün organizasyonunuz için seçtiğimiz elit mekanlar organizasyonun daha kaliteli ve daha başarılı olmasına yardımcı oluyor.

DÜĞÜN ORGANİZASYON ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Düğün Organizasyonları, kır düğünü, kumsal düğünü, kar düğünü, salon düğünü ve tekne düğünü olarak tercih edilebilmektedir. Kişilerin zevk ve istekleri doğrultusunda özel düğün organizasyonu planlamaları yapılabilmektedir. Özel düğün organizasyonu planlamalarınızda sizin istediğiniz farklı mekanlarda organize ediyoruz. Her zaman olduğu gibi kaliteden, fütüristik çalışmalardan ödün vermeyerek kaliteli ve başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.Myna Catering olarak İzmir Düğün Organizasyonları konusunda en önemli ve unutulmayacak anlarınızdan biri olan düğününüz diğer düğünler gibi alışılmış olmayacak ve unutulmaz anların ve hatıraların olacağı bir düğün için en önemlisi düğün organizasyonudur. Düğününüze gelen davetlilerin “Ben de böyle bir düğün istiyorum.” diyeceği bir düğününüz olsun istemez misiniz? O zaman Myna Catering olarak istediğiniz şekilde bir düğün organizasyonu yaparak,ister sizin özel programınızda isterseniz bizim sizin için biz organize ederek size en muhteşem anınızı en unutulmaz güne çevireçek düğünü organize edelim. Yaptığımız çalışmaları çok beğeneceksiniz. Buraya tıklayarak İzmir düğün organizasyonlarıfiyatlarımızı, konseptlerimizi, düğün planlarımızı, bizim organize ettiğimiz düğünleri Buraya tıklayarak beraber işbirliği içerisinde olduğumuz ve çalıştığımız mekanları görebilir, Buraya tıklayarak organizasyonlarınız için teklif isteyebilir ve Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

izmir düğün organizasyonu

izmir düğün organizasyonu

MÜŞTERİLERİMİZİN SIKÇA SORDUĞU SORULAR

 • S.Kaç kişilik catering hizmeti verebiliyorsunuz?
  C.2’den 2000 kişiye kadar yemekli,5000 kişiye kadar kokteyl organizasyonlarını kusursuz hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.
 • S. izmir Düğün Organizasyonu için ve etkinlikler için mekan seçenekleri sunuyormusunuz?
  C.Evet ,organizasyon ve etkinlikler için bünyemizde Jade Beach Club,Berduşşş Meyhane & Club,Nicci lounge ve nicci port gibi mekanlar mevcuttur.
 • S.Hizmet alanınız sadece İzmir’le mi sınırlı ?
  C.Hayır,başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye aynı kalite standartlarında hizmet götürebilmekteyiz.
 • S.En geç ne kadar sürede sizden teklif alabiliriz?
  C.Organizasyon boyutuna göre 24-48 saat önce teklif alabilirsiniz.

MYNA CATERİNG SAĞLADIĞI HİZMETLER NELERDİR?

 • Düğün Organizasyonu
 • Catering
 • Fuar Catering
 • Kurumsal Organizasyonlar
 • Piknik Organizasyonu
 • Nişan Organizasyonu
 • Lansman Organizasyonu
 • Ses, Işık & Sahne Sistemleri
 • Açılış Organizasyonları
 • Kına Gecesi
 • Mezuniyet Organizasyonu

Myna Catering olarak başarımızın tek sırrı çözüm odaklı çalışıp kalitemizden ödün vermememizdir. Kaliteli bir düğün organizasyonu hizmeti almak ve teklif için tıklayın.

Leave A Comment

Powered by 3un5i.com