Background

İzmir Piknik Organizasyonu

Myna Catering & Events olarak piknik organizasyonu bir çok hizmet alanımızda olduğu gibi yapılacak tüm işi devralıp müşterilerimizin kurumsal etkinliklerinde olabildiğince stresten arınmasını ve önümüzdeki haftalara yeni bir enerjiyle devam etmesini hedeflemekteyiz. Biliyoruz ki izmir piknik organizasyonu için çok uygun bir bölge. Bir çok piknik alanı ve havası ile doğru mekan seçimi yapıldığı sürece piknik organizasyonu için bulabileceğimiz en uygun illerden bir tanesi. Bizde bunun bilincinde olan bir firma olduğumuzdan müşterilerimizi sadece sunduğumuz eğlence ve yemek imkanları değil dopru mekanlar ile anlaşma yaparak aynı zamanda doğanında kendine has tadını doyasıya çıkararak, firma çalışanlarının deşarj olmalarını mümkün olduğunca kolaylaştırıyoruz.

Myna ekibi olarak piknik organizasyonlarının firmalar için ne denli önemli olduğunu ve senede 1 kez olan bu etkinliğin kusursuz, firma çalışanlarını motive eden bir organizasyon olması gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple yapacağımız organizasyon esnasında kendi çalışanlarımızında motivasyonunu yüksek tutup sadece ekipman ve ortam yönünden değil aynı zamanda pozitif bir enerji yaratarak gülen insanların çalıştığı bir organizasyonun , daha verimli olacağının da bilincinde hareket etmekteyiz.

İZMİR PİKNİK ORGANİZASYON FİRMALARI

İzmir’de bir çok piknik organizasyonu bulunmasına karşın gerek firma kimyası gerekse yapılan mekan anlaşmaları yönünden yapılacak piknik organizasyonları arasında bir çok fark oluşabilmektedir. Sadece piknik organizasyonu sırasında kullanılacak parkurların dahi piknik havasına birebir etkisi olduğunu gözlemlediğimizden mümkü olduğunca grup aktivitelerini ön plana çıkararak firma çalışanlarının kaynaşmasını daha da kolaylaştırıyoruz. Bundan dolayı firma içinde birbiriyle çok daha iyi anlaşan ve uyumlu bir şekilde çalışılabilen bir ortam sağlamayı hedefliyoruz.

PİKNİK ORGANİZASYONU SIRASINDA KULLANILAN EKİPMANLAR

Piknik organizasyonu sırasında en önemli ekipman gurubu genelde parkurlar olarak kabul edilmektedir. Doğru parkur grubu sayesinde makalenin üst kısmında da yer aldığı üzere ekip için harmoniyi iyice güçlendirmek mümkün. Zaten bir çok psikolojik deneyde de grup etkinliklerinin ekip içi uyum düzeyini gözle görülebilir bir oranda arttırdığı sonucu ortaya çıkmıştır. Genel olarak pinkik organizasyonlarınında düzenlenme sebebi aslına bakarsanız budur. Bir çok büyük firma kanunlar gereği yapmakta olduğu çalışan etkinliklerini, kaliteli firmalarla yapıldığı zaman ne denli fayda sağladığını gördüğünden , ilerleyen yıllardaki etkinliklerin daha planlı ve daha eğlenceli olmasını sağlamışlardır.

Kurumsal Piknik Organizasyonunun Faydaları

Kurumsal piknik oranizasyonları makalemizin üst kısımlarında bahsedilenlerden hariç olarak aynı zamanda bilinen bir gerçektir ki çalışanların firmaya olan bağlarının güçlenmesini ve ailecek yapılan bu etkinliğin firmanın sadece çalışan bireyler değil diğer aile bireyleri tarafındanda sempati kazanmasını sağladığı bir gerçektir. Sonuçta kim ailecek güzel bir hafta sonu geçirilmesini sağlayan iş verenine sempati beslemezki. Heleki ülkemizdeki ir çok firmanın sağladığı şartlar göz önüne alındığında, bu tarz etkinlikler son derece önem arz etmektedir.

İzmir piknik organizasyonu ile ilgili fiyat ve bilgi talepleriniz için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Detaylar için Myna Catering’i aramaktan çekinmeyin.


izmir-piknik-organziasyonu