Background

Catering Firmaları

CATERİNG FİRMALARI ARASINDA EN DOĞRU SEÇİM BİZİZ

Catering hizmetleri özel ihtimam gerektirmektedir. Her şeyden önce sağlığına önem verenlerin en doğru firmayı araştırıp seçmeleri gerekmektedir. Doğru firmayı ararken öncelikle o firmaya ait referans ve yapılmış işleri inceleyebilirsiniz. Referanslar her zaman kaliteyi belirleyecek unsurların başında gelmektedir. Yemekçilik işinde önemli olan bir diğer husus ise hijyendir. Hijyenik bir ortamda hazırlandıklarından emin olduğunuz yemekleri hem yerken hem de misafirlerinize ikram ederken gönlünüzün rahat etmesi oldukça önemlidir. Mükemmel hazırlanmış bir organizasyonun yemek hizmetinden dolayı berbat olmasını istemezsiniz.

Gerekli kuralları gözetip önceliklerinizi kontrol ettikten sonra elbette yiyeceklerin lezzetlerini de önemsemelisiniz. Bu bağlamda taze sebze ve meyvelerin kullanılıp kullanılmadığını ve en önemlisi de yiyecek maddelerinin tarihlerinin kontrollerinin yapılıp yapılmadığına dikkat etmelisiniz.

Tüm bunlardan neden mi bahsediliyor. Çünkü her şeyden önce catering hizmetleri sunmakta olan firmamız için bu kurallar çok önemli. Verdiğimiz hizmetten de oldukça emin olan firmamız siz değerli müşterilerinin bilinçlenmesi adına bu ayrıntıları bilmenizi isteriz.

NEDEN EN DOĞRU CATERİNG FİRMASIYIZ?

Kendi alanında ki başarısının da farkında olan firmamız, Pazar payında büyük bir yer edinmiştir. Bu başarımızın asli sebebi ise gerek personel gerekse tüm çalışan ekibimizin bir aile gibi olmasıdır ve birbirimizi destekleyerek hiçbir açığa yer vermememizden kaynaklanmaktadır.

Tüm bu sebeplere dayanarak tüm haklı gururumuzla iddia ediyoruz. Catering firmaları arasında en iyi ve sağlıklı hizmeti sunmayı kendimize en büyük öncelik edinmiş bulunmaktayız. Genellikle yuvarlak hatları olan konuşmalar yapan firmalardan olmayı tercih etmiyoruz. Çünkü yaptığımız işteki başarıdan ve kendimizden eminiz. Bu hizmetleri sizler için hazırlamakta olan ekibimiz, A’dan Z’ye her bireyi ile en iyisi için çalışmaktadır.

Peki, sizler için neler mi yapıyoruz. Öncelikle catering hizmeti verilecek olan müşterimiz ve hizmetin verileceği güne uygun mönü çeşitlerimizi sunuyoruz. Bu sunumlara bağlı olarak demo yiyeceklerimizden tatmanız için hazırlık yapıyoruz. Belirlenen mönü malzemeleri teker teker taze bir şekilde temin ediliyor. Gerekli tüm ön hazırlıklar sonrasında hijyen olarak hazırlanan yemekler talep ettiğiniz yerde siz ve değerli misafirlerinize sunuluyor.

Ayrıca yemekli olmayan kokteyl, özel kutlama veya açılışlarınız içinde catering hizmeti sunmaktayız. Daha pratik ve aperatif yiyeceklerin sunulmakta olduğu hazırlıklarımızla sizlerin ve misafirlerinizin gönüllerini fetih edeceğimizden de oldukça eminiz.

Yemek ve yiyecek hizmetlerini sağlayıp bir kenara çekilmiyoruz elbette. Kutlama ve davetleriniz için sizin veya bizlerin sizlere önereceği mekânların tüm hazırlık, süsleme, dekor ve giydirmelerini yapıyoruz. Yine davetlerinizde hizmet verecek olan personelin teminini de yapmaktayız. Mutfak ekibimiz ve ön hazırlıkları yapmakta olan ofis çalışanlarımız kadar deneyimli olan servis personelimizin sayesinde gelen davetlileriniz oldukça memnun olarak oradan ayrılacaklardır.

Hayal edin inanılmaz önemli ve özel bir gün için hazırlanmanız gerekiyor ve o günün kahramanı siz olmalısınız. Ama organizasyonun yapılacağı mekânı bulmalısınız. Sonra o mekânın hazırlanıp süslenmesi gerekiyor. Ayrıca içecek ve yiyeceklerde var. Her şeyin mükemmel olması gerekiyor. Birde sizin o güne hazırlanmanız gerekli. Peki, siz hangisine yetişeceksiniz. Yâda her şey için ayrı ayrı yer bulmak için uğraşıp zamanınızı heba mı edeceksiniz? Elbette böyle uğraşlar ile uğraşıp hem zaman kaybetmek hem de o günü riske etmek istemezsiniz. Siz nasıl bir gün istediğinizi anlatın biz sizin için seçenekler sunalım. Seçiminize göre gerekli tüm hazırlıkları da yaparak sizi koca bir zahmet ve stresten kurtaralım.

Siz sadece rahat rahat hazırlanın. Organizasyona gelecek olan misafirlerinizi ise dinç ve yorulmamış bir şekilde karşılayın. Emin olun ki adımlarını attıkları anda yorgun bir yüz yerine gülümseyen bir yüzü görmeyi tercih edeceklerdir.

Detaylar için : Catering Sayfamıza Gidebilirsiniz…


catering-hizmetleri