Berduşşş Club

Berduşşş İzmir’in merkezinde muhteşem dekorasyonuyla 750 kişilik bistro ve loca kapasitesine sahip mekan tüm ihtişamıyla birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.Düğün,nişan,kına gecesi,şirket kutlamaları,yılbaşı organizasyonları gibi birçok etkinlikle birlikte çarşamba,cuma ve c.tesi günleri club olarak hizmet vermektedir.

Meyhane ve Clup olarak hizmet veren Berduşşş yarattığı başarılı imaj ve süregelen başarılı etkinlikler sayesinde
İzmir insanının öncelikli tercihleri arasına kısa sürede gelmeyi başarmıştır. Hiç yılmadan yaptığı onlarca organizasyon ve etkinlik sayesinde gelen misafirlerinin istediği eğlenceyi fazlasıyla onlara verebilmiş deyimi yerindeyse zaman kavramını unutmalarına sabep olan eğlence hizmeti sağlamıştır.

Peki biz neden berduş hakkında yazıyoruz diye merak ediyorsanız , Myna Catering olarak yaptığımız organizasyonalarda Berduşşş’a öncelikli olarak rezervasyon yaptırma şansını size veriyor ister organizasyonunuz isterseniz de organizasyon sonrası düzenleyebileceğiniz mükemmel partiler için size doğru , kaliteli bir ortam temin ediyoruz. Sizler sadece Myna Catering farkı ile İzmir’in en kaliteli mekanlarından birisinde VIP hizmet almanın ayrılacalığını yaşıyorsunuz.

Gerçekleşen organizasyonlarımızdan görseller ve şefimizin özel menüleri için bizimle iletişime geçiniz…

Powered by 3un5i.com