Şenlik Organizasyonu

Şenlik organizasyonu, ilk ve orta öğrenim, üniversite, belediyeler, dernekler ve bir çok kurumsal firmaya organize edilebilir. Şenliklerimizin çeşitliliği fazla da olsa hepsinin ortak amacı misafirlerimizi eğlendirmektir. Şenlik OrganizasyonuMyna Catering olarak, uzun süredir hazırlamış olduğumuz şenliklerimizde katılımcılarımızdan olumlu yorumlar almanın mutluluğu içerisindeyiz. Kuruluşumuzdan günümüze bir çok şenlik, organizasyon, düğün, catering hizmeti verdik.  Başarılarımızın asıl sırrı ise sürekliliğimiz ve müşterilerimizden aldığımız ilgidir. Hazırlamış olduğumuz şenliklerimizde bizleri yanlız bırakmayan ve  bizimle aynı mutluluğu paylaşan tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizi bir boç biliriz.

 

Şenliklerimizde Sağladığımız Hizmetlermiz

 

  • Animasyonlu yiyecek arabası

 En modern oyuncak arabalarımız ile en minnoş etkinliklere hep birlikte katılalım. Çocuklarımızı eğlendirmek için sürekli olarak hizmet standartlarımızın kalitesini arttırmaktayız. Araçlarımızın içerisinde, pamuk şekerden, patlamış mısıra, osmanlı macunundan dondurmaya kadar çocuklarımız için düşünülmüş enfest lezzetler yer almaktadır.

  •  Oyun Standı

 Etkinliklerimizin olmazsa olmazları oyun standlarımız sayesinde, çocuklarımızın daha fazla eğlenmelerini sağlayabilirisiniz. Unutmayın onların mutluluğu hepimizin mutluluğu demektir.

 Şişme Oyun Parkı Kiralama

 En gelişmiş oyun parklarımız sayesinde şenliklerimize keyif katmaya devam ediyoruz. İzmir’in en geniş kapsamlı oyun parkı kiralama hizmeti sunmaktan gururluyuz.  Oyun parklarımızda şişme rodeo, şişme zıp zıp, şişme kaydırak, engelli parkuru, şişme dart, zıpla yapış, şişme gladyaör ve su becerisi bulunmaktadır.

  • Ses Işık ve Sahne Kiralama

 Bulunan ortamın kapasitesine göre, aktif pasif kabin, deck mikser, kablolu kablosuz mikrofon, truss sistemi, line array sistemi, podyum, bar ve led ekran sistemleri kurulum ve kiralama hizmeti vermekteyiz.

  • Animasyon Ekibi

 Şenlik organizasyonundaki animasyon ekibimiz sahne ve tiyatro eğitimi almış işinde bilinçli arkadaşlarımızdır. İşimizi ciddiye alıyoruz ve professional enerji dolu ve işini bilen animatörlerimiz sayesinde misafirlerime eşlik ediyoruz.

Şenlik organizasyolarımızda  modern dans grupları da eşlik etmektedir.  Sizde modern aynı zamanda professional ve eğlenceli bir şenlik organizasyonu için bizimle iletişime geçin. İletişim için tıkla.

Powered by 3un5i.com