Lansman Organizasyonu

Myna ailesi olarak profesyonel kadromuz ve tecrübemizle lansman organizasyonlarınızda  yanınızdayız.Lansman demişken;
Fransızca Kökenli bir kelime olup Fransızcası lancement’ dır.“Tanıtım – tanıtma” ya da “ortaya çıkarmak gibi anlamlar ile de ifade edilmektedir.Diğer bir söylem ile  tüm sektörlerde yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımları müşteriye gösterilmesi  bu kelimeler ile  ifade edilir.
Reklam , Emlak, Teknoloji, ve Medya sektörlerinde popüler  bir yere sahip olan Lansman lanse etmek gibi anlamlara gelirken tanıtılacak ürünün organizasyonunun çok dikkatli bir şekilde planlanıp programlanması gerekir. Bu planlama ne kadar kaliteli olursa organizasyonunuz bir o kadar ilgi çekici olacaktır. Basına ve müşterilere tanıtılan ürünler Kamuoyuna  aktarılır. Burada kuruluşun istek ve arzularına göre değişik şekiller kullanılabilir.

Firmanızın, ürün yada hizmetinizin imajını güçlendirmek, pazar payını artırmak ve öne çıkarmayı planladığı yönlerini vurgulamak için yaptığımız çalışmalarımızdan oluşur. Hazırlıklar süresince müşterimizin istekleri ve talepleri baz alınarak, firmanızın belirlediği konumlandırma ile piyasaya süreceğiniz ürün yada hizmetinizin tanıtım lansmanında beraber neler yapılabileceğimizi ve km taşlarımızı belirleriz.Aynı anda birçok ilde aynı konsept ve hizmetler MYNA tarafından sunulabilir.

Organizasyonun süreci, Proje hazırlama, hazırlık aşamaları, uygulama ve sonuçtur. Proje oluşturma aşamasında doğru zaman tercihi ve zamanın iyi ayarlanabilmesi önemlidir, aksi takdirde bütün organizasyonun yapılması son birkaç güne sıkışır. Uygulama aşamaları ise, kontrollü olarak ilerler ve tüm bu aşamaların tamamlanmasıyla istenilen başarılı sonuç elde edilir.

İyi organizasyon için, müşteri talepleri, verilmek istenen mesaj ve alınacak sonuç önemlidir. Bunlar için ise, bilgi birikimi, yaşanmışlık, iyi bir ekip, iyi bir proje gerekir ve en önemlisi bu saydıklarımızın hepsini kapsayan tecrübedir. Konusunda uzman kadromuz, yılların deneyimi, ekip, ekipman altyapımız ve tecrübemiz ile tanıtım & lansman organizasyonunuzu hedeflerinize ulaştırarak gerçekleştirmek için bizler hazırız…

Sizler için yapabileceklerimiz ; 

.:: Basın Bülteni Hazırlanması,
.:: Reklam ve Afiş Çalışmaları,
.:: Yasal İzinlerin Alınması,
.:: Afiş, İnsert, Davetiye Basımı ve Dağıtımı,
.:: Promosyon Ürünleri Hazırlığı ve Dağıtımı,
.:: Flama, Bayrak, Balon ve Kumaş Dekorasyonları,
.:: Protokol Karşılama ve İkram Hizmeti,
.:: Manken ve Karşılama Hizmetleri,
.:: Simultane Çeviri, İnfoport, Tercüman Hizmetleri,
.:: Defile ve Koreografi Hizmetleri,
.:: Host, Hostes, Vale, Güvenlik Ekipleri,
.:: Kokteyl, Brunch, Menü Servis Alternatifleri,
.:: Gösteri, Dans Grubu ve Etkinlik Alternatifleri,
.:: Mehteran, Bando, Sanatçı ve Orkestra Alternatifleri,
.:: Kürsü, Podyum, Sahne, Çadır, Tribün Kurulumları,
.:: Ses & Işık Tesisatı ve Truss Kurulumu,
.:: Lazer, Led Ekran, Projeksiyon, Plazma Üniteleri,
.:: Konfeti, Volkan, Havai Fişek Gösterileri,
.:: Fotoğraf, Video, Jimmy Jib Çekimleri,
.:: Transfer ve Konaklama Hizmetleri,

Powered by 3un5i.com