24
Ara

İzmir Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Düğün denilince akıllara bol eğlenceli, şık, keyifli,eğlenceli ve göz kamaştıran bir düğün günü gelir. Tüm bunları yaşamak için tek ihtiyacınız olan güvenebileceğiniz bir organizasyon firmasıyla anlaşmak. Myna Catering İzmir Düğün Organizasyonunda her zaman sizin yanınızdayız ve hizmetinizdeyiz. Sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ekibimiz düğün gününüzde de sizleri yalnız bırakmıyor. Bu çok özel gününüzde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak istediğiniz çok iyi biliyoruz. Bunun için çalışıyor ve arzu ettiğiniz konseptlere uygun düğünler ve organizasyonlar tasarlıyoruz. Kullanmış olduğumuz dekoratif ürünleri düğün konseptine uygun olarak özenle seçiyoruz. Bizi tercih eden gelin ve damat adaylarımız hem hesaplı bir düğün organizasyonu hazırlama imkanına sahip oluyor hem de düğün sürecini en iyi şekilde takip etme ve yönetme imkanı buluyor.

İzmir Düğün Organizasyon Firmaları

Organizasyon firmaları ve sizin için sundukları hizmetleri en iyi şekilde araştırmalı ve size uygun bir düğün organizasyonunun nasıl olacağına karar verme aşaması sizin mutluluğunuza odaklanmanızın önüne geçer, bu yüzden sizin için organizasyonunuzu. profesyonel bir şekilde tüm ekibimiz ile birlikte çalışarak en ince ayrıntısının bile eksiksiz düşünüldüğünden emin olun ve sadece mutluluğunuza odaklanın. Myna Catering olarak size en uygun ve yakışacak tasarımları eksiksiz, her detayına dikkat vererek organizasyonunuzu dikkat çekecek hale çeviriyoruz.

Organizasyonunuz İçin Bütçe Hesaplaması

En mutlu ve en güzel gününüzü düğününüzü düşünürken aklınızı karıştıran bütçe planlaması canınızı sıkmasın. Myna Catering planladığınız bütçe hesaplamasını en uygun şekilde biçimlendiriyor. Böylece sizin aklınızı karıştıracak ve mutluluğunuzun önüne geçen sorunları yok ediyor. Myna Catering olarak sizden tek istediğimiz şık, dikkat çekici ve insanların asla unutamayacağı düğününüzüe odaklanmanız. Herşey Kontrolümüz Altında

Düğün Organizasyonu Mekanları

Organizasyonunuzun en iyi tasarımlara sahip olması için önemli olan şeylerden birisi de mekan seçimidir.Myna Catering işbirliği içerisinde olduğu mekanlar ile arzularınız ve organizasyonunuz için en uygun mekanlar hakkında size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.Mekanların seçimi organizasyonunuzun konseptine uygun olmalı ve eksiksiz olmalıdır. Düğününüzün hayatınızın en güzel gününde misafirlerinizin çok beğeneceği mekanlarda olmasını isteriz.Aşağıda organizasyonunuza uygun mekan seçimi hakkında karar vermeniz için tercih edebileceğiniz mekanları listeledik.Buraya Tıklayarak işbirliği içerisinde olduğumuz ve beraber çalıştığımız mekanları görebilirsiniz.JADE Beach Club BERDUŞŞŞ Meyhane & Club NİCCİ PORT

İzmir Düğün Mekanı Kategorileri

 • Kır Düğünü Mekanları
 • Açık ve Kapalı Davet Alanları
 • Düğün Salonları
 • Restaurantta Düğün
 • Nikah Sonrası Yemeği
 • Tarihi Düğün Mekanları
 • Sosyal Tesisler

İzmir Organizasyon Firması Myna Catering olarak organize ettiğimiz etkinlikler:

Aklınıza takılan bir konu, bir soru, bir fikir, organizasyon hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

MÜŞTERİLERİMİZİN SIKÇA SORDUĞU SORULAR

 • S.Kaç kişilik catering hizmeti verebiliyorsunuz?
  C.2’den 2000 kişiye kadar yemekli,5000 kişiye kadar kokteyl organizasyonlarını kusursuz hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.
 • S. izmir Düğün Organizasyonu için ve etkinlikler için mekan seçenekleri sunuyormusunuz?
  C.Evet ,organizasyon ve etkinlikler için bünyemizde Jade Beach Club,Berduşşş Meyhane & Club,Nicci lounge ve nicci port gibi mekanlar mevcuttur.
 • S.Hizmet alanınız sadece İzmir’le mi sınırlı ?
  C.Hayır,başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye aynı kalite standartlarında hizmet götürebilmekteyiz.
 • S.En geç ne kadar sürede sizden teklif alabiliriz?
  C.Organizasyon boyutuna göre 24-48 saat önce teklif alabilirsiniz.

Teklif

Organizasyonlar her zaman aşırı masraflı bir şey olarak gördüğümüz bir şey olmasına rağmen sizler için en uygun fiyata hazırladığımız organizasyonlar ile özel günlerinizin sizin için düşündürücü bir gün olmasını engellemek için elimizden geleni yapıyoruz. Myna Catering ailesi olarak zaten ilk günden son güne kadar yaptığımız şey bu olacağına emin olabilirsiniz . Her daim sizin yanınızda olarak bu yorucu gününüzü sadece eğlenmeye odaklanmanızı sağlıyoruz .Biz izmir ve kuşadasında birçok mekan ile anlaşmaları olarak size inanılmaz fiyat indirimleri sunabiliyoruz ama detaylı bilgilendirme ve fiyatlarımıza göz atmak için hemen hızlı teklif iste bölümüze buradan gidebilirsiniz.

Etkinliklerimii organize edeceğimiz farklı konseptler için beraber çalıştığımız mekanlara göz atmak için tıklayın. Bizim etkinliğinize uygun düşündüğümüz farklı konseptler için ayarladığımız mekanlar dışında da istediğiniz mekanda da etkinliğinizi organize ediyoruz..

Tercih ve Karar

Hazırlıklarınız ömür boyu akılda kalacak bir anı olarak hatırlanmasını sağlamak ve düğün organizasyonu’nun kusursuz  olması için bizi tercih etmekle doğru karar verdiniz.  Müşterilerimizin zevk ve tercihlerine göre farklı konseplerde düğün organizasyonu hazırlıyoruz.  Seçmiş olduğumuz yerleri zevkinize uygun olarak seçip özenle süslüyoruz.  Masa düzeninden,  nikah şekerine, hosteslik hizmetinden, nikah masası süslemelerine kadar olan aklınıza gelebilecek  herşeyi birbirine uygun hale getiriyoruz.  Size düşen sadece hayalinizi ettiğiniz o eşsiz düğün organizasyon’nun keyfini çıkarmak.

Değerli müşterilerimiz düğün organizasyonu için gerekli (mekan, yemek menüsü, süslemeleri vb. ) seçtikten sonra  sıra müzik tarzınıza uygun ses, sahne, ışık sistemi’nin seçimine gelir.  8 ve üzeri farklı orkestramız sayesinde geceniz kusursuz olacaktır.

Sunmuş olduğumuz catering, hostes kiralama, ses, ışık ve sahne sistemi, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu, lansman organizasyonu,  kurumsal organizasyon, fuar catering, nişan organizasyonu, açılış organizasyonu, mezuniyet törenleri ve kına gecesi düzenlemelerini  malesef İzmir ve çevresindeki illerde hazırlamaktayız. Yaz aylarında genelde açık alan tercih olarak açık ve ferah mekanlarda düğün organizasyonları, toplantı yemekleripiknik organizasyonları, kına gecesi ve nişan organizasyonları tercih edilmektedir.

Mutluluğunuz için kalıcı ve yaratıcı çözümler üretiyoruz.  Havuz başı, piknik ve kır düğünü organizasyonlarını genel olarak nisan ayından sonra faaliyete geçirmekteyiz. Düğün , nişan ve kına gecesi organizasyonlarınızı 6 ay önceden rezervasyon yaparak daha kusursuz hale getirebilirsiniz.

Düğün organizasyonu sunduğumuz mekanlarda genel olarak hafta içi ve hafta sonu fiyatlandırması farklılık göstermektedir.  Erken rezervasyon yaptırmanız istediğiniz gün ve tarihte uygun koşullarda hizmet sunabilmemizi ve daha estetik çalışmamıza olanak sağlamaktadır. Havuz başı etkinlikleri, açık hava organizasyonları olduğu için rezervasyon yaptırdığınız tarihte kötü süprizlerle (yağmur) karşılaşmamak için kapalı mekan  veya kapatılabilen çatı sistemi olmasına dikkat etmenizde fayda vardır.

Düğün organizasyonu, nişan ve kına gecesi, catering hizmetleri, toplantı organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış organizasyonları, masa sandalye temini, ses ışık sahne sistemleri kiralama ve dahası için rezervasyon iletişim telefon numaramızdan  0232 425 69 62 ulaşabilirsiniz. Myna Catering olarak en iyi hizmeti sunmak sizlere kusursuz bir organizasyon düzenlemek için bir telefon kadar yakındayız.

5
Ara

Organizasyon Firmaları İzmir

İzmir Organizasyon Firmaları

Organizasyon Firmalarının Size Katkıları Nelerdir?

Organizasyon firmaları etkinlikleriniz,fikirleriniz ve projeleriniz için size yardımcı olarak aklınızdaki fikri organize eder ve sizi büyük bir yükten kurtarırlar. Organizasyon firmaları sizin fikirlerinizi ve etkinliklerinizi organize ettiği gibi fikrinizi ve etkinliklerimizi daha kaliteli ve organizasyonun detaylarına,kalitesine önem gösterirler. Organizasyonun kalitesine önem vermesinin yanında erişim kitlenizi de artırarak organizasyonunuzu daha fazla kişiye ulaştırır tanıtır. Bu da organizasyon firmalarının organizasyonuna ne gibi katlılarının olduğunun örneklerinden sadece birkaçı..

Fikrinize, Organizasyonunuza Uygun Bir Organizasyon Firması İle Çalışmak

Beraber çalışacağınız,organizasyonunuzu en detaylı şekilde organize edecek, tüm detaylarına dikkat edecek bir firma ile çalışmak organizasyonunuzu en iyi hale getirecek bir firma ile çalışmak projelerinize büyük destek olur.Myna Catering de sizin fikrinizi organizasyonunuzu tüm detaylarına dikkat ederek ve öenm vererek en iyi şekilde organize eder. Myna Catering organizasyonunuz için birbirinden farklı konseptlere uygun biririnden farklı işbirliği içerisinde olduğu mekanlarda fikrinizi ve projelerinizi organize eder. Myna Catering sizin için diğer organizasyon firmalarının alışılmış ve sıradanlaşmış organizasyonlarından farklı şekilde fikirleriniz için fikirlerinize uygun bir organizasyon adına organizasyonunuzu farklı konseptlerde organize ederek organizasyonunuzu alışılmışlıktan standartlıktan dışarı çıkarır. Organizasyonunuzun standartların üstünde fütüristik çalışmalar ile süslendirilmiş bir şekilde organize edilmesinii kim istemez ki? Myna Catering İzmir içerisindeki organizasyonlarınız için trende uygun şekilde yabancı konseptlerden de örnek alır. Ayrıca konsept adına sizin fikirlerinize de önem vererek sizin istediğiniz konseptleri en iyi şekilde de organizasyonunuz için organize eder. Sadece İzmir’de değil Ege Bölgesi ve Tüm Türkiye için organizasyonlarınızı organize eder. Organizasyonunuz için en iyisi Myna Catering.

Ne Organize Ediyoruz?

İzmir Organizasyon Firması Myna Catering olarak organize ettiğimiz etkinlikler:

Myna Catering olarak sunduğumuz organizasyon hizmetleri dışında da fikirlerinizi organize edebiliriz hem de Tüm Türkiye’de

İzmir Organizasyon Fiyatları

Organizasyonlar her zaman aşırı masraflı bir şey olarak gördüğümüz bir şey olmasına rağmen sizler için en uygun fiyata hazırladığımız organizasyonlar ile özel günlerinizin sizin için düşündürücü bir gün olmasını engellemek için elimizden geleni yapıyoruz. Myna Catering ailesi olarak zaten ilk günden son güne kadar yaptığımız şey bu olacağına emin olabilirsiniz . Her daim sizin yanınızda olarak bu yorucu gününüzü sadece eğlenmeye odaklanmanızı sağlıyoruz .Biz izmir ve kuşadasında birçok mekan ile anlaşmaları olarak size inanılmaz fiyat indirimleri sunabiliyoruz ama detaylı bilgilendirme ve fiyatlarımıza göz atmak için hemen hızlı teklif iste bölümüze buradan gidebilirsiniz.

Etkinliklerimii organize edeceğimiz farklı konseptler için beraber çalıştığımız mekanlara göz atmak için tıklayın. Bizim etkinliğinize uygun düşündüğümüz farklı konseptler için ayarladığımız mekanlar dışında da istediğiniz mekanda da etkinliğinizi organize ediyoruz..

Aklınıza takılan bir konu, bir soru, bir fikir, organizasyon hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

MÜŞTERİLERİMİZİN SIKÇA SORDUĞU SORULAR

İzmir Organizasyon Firmaları

Organizasyon Firmalarının Size Katkıları Nelerdir?

Organizasyon firmaları etkinlikleriniz,fikirleriniz ve projeleriniz için size yardımcı olarak aklınızdaki fikri organize eder ve sizi büyük bir yükten kurtarırlar. Organizasyon firmaları sizin fikirlerinizi ve etkinliklerinizi organize ettiği gibi fikrinizi ve etkinliklerimizi daha kaliteli ve organizasyonun detaylarına,kalitesine önem gösterirler. Organizasyonun kalitesine önem vermesinin yanında erişim kitlenizi de artırarak organizasyonunuzu daha fazla kişiye ulaştırır tanıtır. Bu da organizasyon firmalarının organizasyonuna ne gibi katlılarının olduğunun örneklerinden sadece birkaçı..

Fikrinize, Organizasyonunuza Uygun Bir Organizasyon Firması İle Çalışmak

Beraber çalışacağınız,organizasyonunuzu en detaylı şekilde organize edecek, tüm detaylarına dikkat edecek bir firma ile çalışmak organizasyonunuzu en iyi hale getirecek bir firma ile çalışmak projelerinize büyük destek olur.Myna Catering de sizin fikrinizi organizasyonunuzu tüm detaylarına dikkat ederek ve öenm vererek en iyi şekilde organize eder. Myna Catering organizasyonunuz için birbirinden farklı konseptlere uygun biririnden farklı işbirliği içerisinde olduğu mekanlarda fikrinizi ve projelerinizi organize eder. Myna Catering sizin için diğer organizasyon firmalarının alışılmış ve sıradanlaşmış organizasyonlarından farklı şekilde fikirleriniz için fikirlerinize uygun bir organizasyon adına organizasyonunuzu farklı konseptlerde organize ederek organizasyonunuzu alışılmışlıktan standartlıktan dışarı çıkarır. Organizasyonunuzun standartların üstünde fütüristik çalışmalar ile süslendirilmiş bir şekilde organize edilmesinii kim istemez ki? Myna Catering İzmir içerisindeki organizasyonlarınız için trende uygun şekilde yabancı konseptlerden de örnek alır. Ayrıca konsept adına sizin fikirlerinize de önem vererek sizin istediğiniz konseptleri en iyi şekilde de organizasyonunuz için organize eder. Sadece İzmir’de değil Ege Bölgesi ve Tüm Türkiye için organizasyonlarınızı organize eder. Organizasyonunuz için en iyisi Myna Catering.

Ne Organize Ediyoruz?

İzmir Organizasyon Firması Myna Catering olarak organize ettiğimiz etkinlikler:

Myna Catering olarak sunduğumuz organizasyon hizmetleri dışında da fikirlerinizi organize edebiliriz hem de Tüm Türkiye’de

İzmir Organizasyon Fiyatları

Organizasyonlar her zaman aşırı masraflı bir şey olarak gördüğümüz bir şey olmasına rağmen sizler için en uygun fiyata hazırladığımız organizasyonlar ile özel günlerinizin sizin için düşündürücü bir gün olmasını engellemek için elimizden geleni yapıyoruz. Myna Catering ailesi olarak zaten ilk günden son güne kadar yaptığımız şey bu olacağına emin olabilirsiniz . Her daim sizin yanınızda olarak bu yorucu gününüzü sadece eğlenmeye odaklanmanızı sağlıyoruz .Biz izmir ve kuşadasında birçok mekan ile anlaşmaları olarak size inanılmaz fiyat indirimleri sunabiliyoruz ama detaylı bilgilendirme ve fiyatlarımıza göz atmak için hemen hızlı teklif iste bölümüze buradan gidebilirsiniz.

Etkinliklerinizi organize edeceğimiz farklı konseptler için beraber çalıştığımız mekanlara göz atmak için tıklayın. Bizim etkinliğinize uygun düşündüğümüz farklı konseptler için ayarladığımız mekanlar dışında da istediğiniz mekanda da etkinliğinizi organize ediyoruz..

Aklınıza takılan bir konu, bir soru, bir fikir, organizasyon hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

MÜŞTERİLERİMİZİN SIKÇA SORDUĞU SORULAR

 • S.Kaç kişilik catering hizmeti verebiliyorsunuz?
  C.2’den 2000 kişiye kadar yemekli,5000 kişiye kadar kokteyl organizasyonlarını kusursuz hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.
 • S. izmir Düğün Organizasyonu için ve etkinlikler için mekan seçenekleri sunuyormusunuz?
  C.Evet ,organizasyon ve etkinlikler için bünyemizde Jade Beach Club,Berduşşş Meyhane & Club,Nicci lounge ve nicci port gibi mekanlar mevcuttur.
 • S.Hizmet alanınız sadece İzmir’le mi sınırlı ?
  C.Hayır,başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye aynı kalite standartlarında hizmet götürebilmekteyiz.
 • S.En geç ne kadar sürede sizden teklif alabiliriz?
  C.Organizasyon boyutuna göre 24-48 saat önce teklif alabilirsiniz.
4
Ara

izmir Düğün Organizasyonu ve Konseptler

izmir Düğün Organizasyonu Nedir ? Düğün Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

Düğün hayatınızın en önemli anıdır. Sizin düğününüz de birbiriyle aynı olan renksiz düğünlerden olmasın. izmir Düğün organizasyonu evlenecek çiftlere en ufak detaylarına önem gösterilerek, incelikle organize edilmiş, trendleri yakından takip eden kaliteli ve başarılı bir organizasyon olmalıdır.Myna Catering izmir düğün organizasyonunda yılların vermiş olduğu tecrübe, uzman kadrosu, genç ve yaratıcı fikirleriyle organizasyon sektöründe kalıcı yer edinmeyi başarmıştır.

Düğün Organizasyonunda Bizi Tercih Etmelisiniz:

Düğün organizasyonlarında 8 yıllık tecrübeye, deneyime ve uzman kadroya sahibiz fakat en önemlisi de kaliteden asla ödün vermememiz. Binlerce kaliteli ve başarılı düğün organizasyonlarımız, bizim öncülüğümüzde iş birliği içerisinde çalıştığımız elit mekanlarımız sayesinde organizasyon için en uygun mekanı arama sorununu üzerinizden alıyoruz. Düğün organizasyonunuz için seçtiğimiz elit mekanlar organizasyonun daha kaliteli ve daha başarılı olmasına yardımcı oluyor.

DÜĞÜN ORGANİZASYON ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Düğün Organizasyonları, kır düğünü, kumsal düğünü, kar düğünü, salon düğünü ve tekne düğünü olarak tercih edilebilmektedir. Kişilerin zevk ve istekleri doğrultusunda özel düğün organizasyonu planlamaları yapılabilmektedir. Özel düğün organizasyonu planlamalarınızda sizin istediğiniz farklı mekanlarda organize ediyoruz. Her zaman olduğu gibi kaliteden, fütüristik çalışmalardan ödün vermeyerek kaliteli ve başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.Myna Catering olarak İzmir Düğün Organizasyonları konusunda en önemli ve unutulmayacak anlarınızdan biri olan düğününüz diğer düğünler gibi alışılmış olmayacak ve unutulmaz anların ve hatıraların olacağı bir düğün için en önemlisi düğün organizasyonudur. Düğününüze gelen davetlilerin “Ben de böyle bir düğün istiyorum.” diyeceği bir düğününüz olsun istemez misiniz? O zaman Myna Catering olarak istediğiniz şekilde bir düğün organizasyonu yaparak,ister sizin özel programınızda isterseniz bizim sizin için biz organize ederek size en muhteşem anınızı en unutulmaz güne çevireçek düğünü organize edelim. Yaptığımız çalışmaları çok beğeneceksiniz. Buraya tıklayarak İzmir düğün organizasyonlarıfiyatlarımızı, konseptlerimizi, düğün planlarımızı, bizim organize ettiğimiz düğünleri Buraya tıklayarak beraber işbirliği içerisinde olduğumuz ve çalıştığımız mekanları görebilir, Buraya tıklayarak organizasyonlarınız için teklif isteyebilir ve Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

izmir düğün organizasyonu

izmir düğün organizasyonu

MÜŞTERİLERİMİZİN SIKÇA SORDUĞU SORULAR

 • S.Kaç kişilik catering hizmeti verebiliyorsunuz?
  C.2’den 2000 kişiye kadar yemekli,5000 kişiye kadar kokteyl organizasyonlarını kusursuz hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.
 • S. izmir Düğün Organizasyonu için ve etkinlikler için mekan seçenekleri sunuyormusunuz?
  C.Evet ,organizasyon ve etkinlikler için bünyemizde Jade Beach Club,Berduşşş Meyhane & Club,Nicci lounge ve nicci port gibi mekanlar mevcuttur.
 • S.Hizmet alanınız sadece İzmir’le mi sınırlı ?
  C.Hayır,başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye aynı kalite standartlarında hizmet götürebilmekteyiz.
 • S.En geç ne kadar sürede sizden teklif alabiliriz?
  C.Organizasyon boyutuna göre 24-48 saat önce teklif alabilirsiniz.

MYNA CATERİNG SAĞLADIĞI HİZMETLER NELERDİR?

 • Düğün Organizasyonu
 • Catering
 • Fuar Catering
 • Kurumsal Organizasyonlar
 • Piknik Organizasyonu
 • Nişan Organizasyonu
 • Lansman Organizasyonu
 • Ses, Işık & Sahne Sistemleri
 • Açılış Organizasyonları
 • Kına Gecesi
 • Mezuniyet Organizasyonu

Myna Catering olarak başarımızın tek sırrı çözüm odaklı çalışıp kalitemizden ödün vermememizdir. Kaliteli bir düğün organizasyonu hizmeti almak ve teklif için tıklayın.

23
Oca

Fuar Catering Organizasyonları

Yiyecek ve içecek servisi hizmetlerindeki tecrübemizi arttırdık. Geçen yıllara oranla fuar catering çalışanlarımızın sayısını iki katına çıkardık.  Fuar catering hizmetlerindeki uyguladığımız servis anlayışı neticesinde 40 ve üzeri büyük fuar  etkinliğide sektörün devi firmaların beğenilen bir markası haline gelmeyi  başardık.

Fuar Catering: Fuar organizasyonlarının ilk ya da ikinci günü ya da insanların ilgi gösterdikleri kalabalık zamanlarda müşterilerine ikramlarla küçük süprizlere verilen bir hizmet türüdür. Amaç küçük jestlerle büyük ilgi odağı olmayı başarmaktır.

Tecrübe edindiğimiz yeni yemek çeşitleri ve üst düzey teknolojiyle fuar catering, kurumsal catering ya da düğün yemeklerinizi  seçebilir  menülerimize ekleme yada çıkarma yapabilir sorunsuz bir şekilde misafirlerinize sunabilirsiniz.

23
Oca

Mutluluk İçin Kalıcı Çözümler

Hazırlıklarınız ömür boyu akılda kalacak bir anı olarak hatırlanmasını sağlamak ve düğün organizasyonu’nun kusursuz  olması için bizi tercih etmekle doğru karar verdiniz.  Müşterilerimizin zevk ve tercihlerine göre farklı konseplerde düğün organizasyonu hazırlıyoruz.  Seçmiş olduğumuz yerleri zevkinize uygun olarak seçip özenle süslüyoruz.  Masa düzeninden,  nikah şekerine, hosteslik hizmetinden, nikah masası süslemelerine kadar olan aklınıza gelebilecek  herşeyi birbirine uygun hale getiriyoruz.  Size düşen sadece hayalinizi ettiğiniz o eşsiz düğün organizasyon’nun keyfini çıkarmak.

Değerli müşterilerimiz düğün organizasyonu için gerekli (mekan, yemek menüsü, süslemeleri vb. ) seçtikten sonra  sıra müzik tarzınıza uygun ses, sahne, ışık sistemi’nin seçimine gelir.  8 ve üzeri farklı orkestramız sayesinde geceniz kusursuz olacaktır.

Sunmuş olduğumuz catering, hostes kiralama, ses, ışık ve sahne sistemi, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu, lansman organizasyonu,  kurumsal organizasyon, fuar catering, nişan organizasyonu, açılış organizasyonu, mezuniyet törenleri ve kına gecesi düzenlemelerini  malesef İzmir ve çevresindeki illerde hazırlamaktayız. Yaz aylarında genelde açık alan tercih olarak açık ve ferah mekanlarda düğün organizasyonları, toplantı yemekleripiknik organizasyonları, kına gecesi ve nişan organizasyonları tercih edilmektedir.

Mutluluğunuz için kalıcı ve yaratıcı çözümler üretiyoruz.  Havuz başı, piknik ve kır düğünü organizasyonlarını genel olarak nisan ayından sonra faaliyete geçirmekteyiz. Düğün , nişan ve kına gecesi organizasyonlarınızı 6 ay önceden rezervasyon yaparak daha kusursuz hale getirebilirsiniz.

Düğün organizasyonu sunduğumuz mekanlarda genel olarak hafta içi ve hafta sonu fiyatlandırması farklılık göstermektedir.  Erken rezervasyon yaptırmanız istediğiniz gün ve tarihte uygun koşullarda hizmet sunabilmemizi ve daha estetik çalışmamıza olanak sağlamaktadır. Havuz başı etkinlikleri, açık hava organizasyonları olduğu için rezervasyon yaptırdığınız tarihte kötü süprizlerle (yağmur) karşılaşmamak için kapalı mekan  veya kapatılabilen çatı sistemi olmasına dikkat etmenizde fayda vardır.

Düğün organizasyonu, nişan ve kına gecesi, catering hizmetleri, toplantı organizasyonları, piknik organizasyonları, açılış organizasyonları, masa sandalye temini, ses ışık sahne sistemleri kiralama ve dahası için rezervasyon iletişim telefon numaramızdan  0232 425 69 62 ulaşabilirsiniz. Myna Catering olarak en iyi hizmeti sunmak sizlere kusursuz bir organizasyon düzenlemek için bir telefon kadar yakındayız.

22
Oca

Organizasyon Hizmetleri

Düğün organizasyonları hayatımızın önemli parçalarından bir tanesidir.  Hayatımız boyunca sadece bir kez şahitlik edeceğimiz bu özel gecenin kusursuz olması için doğru Organizasyon firmasını seçmek çok önemlidir.  Düğün organizasyonu sektörünün öncü isimlerinden biri olan Myna Catering yılların vermiş olduğu tecrübe, uzman kadrosu, genç ve yaratıcı fikirleriyle Organizasyon sektöründe kalıcı yer edinmeyi başarmıştır.

Neden Düğün Organizasyonu?

Düğün organizasyonu zor, zahmetli ve ekip gerektiren bir iştir. Doğru kişiler tarafından yapılmazsa hüsranla sonuçlanabilir ve sevdiklerimize güzel bir ağırlama yapamayabiliriz. Bu sebeple bu işi bilen işinin ehli kişilere teslim etmek en doğru seçimdir.

Organizasyon Çeşitleri Nelerdir?

Düğün Organizasyonları, kır düğünü, kumsal düğünü, kar düğünü, salon düğünü ve tekne düğünü olarak tercih edilebilmektedir.  Kişilerin zevk ve istekleri doğrultusunda özel düğün organizasyonu planlamaları yapılabilmektedir.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

8 yıllık tecrübe, uzman kadromuz, ve en önemlisi kalitemizden ödün vermememiz, Binin üzerinde gerçekleştirdiğimiz başarılı oranizasyon. Öncülüğümüzde ortak iş birliği içerisinde olduğumuz elit mekanlarımız sayesinde organizasyon için en uygun mekanı arama sorunundan kurtulun.

Myna Catering Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

 • Düğün Organizasyonu
 • Catering
 • Fuar Catering
 • Kurumsal Organizasyonlar
 • Piknik Organizasyonu
 • Nişan Organizasyonu
 • Lansman Organizasyonu
 • Ses, Işık & Sahne Sistemleri
 • Açılış Organizasyonları
 • Kına Gecesi
 • Mezuniyet Organizasyonu

Myna Catering olarak başarımızın tek sırrı çözüm odaklı çalışıp kalitemizden ödün vermememizdir. Kaliteli bir organizasyon hizmeti almak ve teklif için tıklayın.

6
Ara

Düğün Organizasyon

Düğün organizasyon işi oldukça önemli ve hassasiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Birbirlerini seven çiftlerin bir ömür boyu beraber olacağı ve hayatlarını tamamen değiştirecekleri gecenin en güzel ve özel olması gerekmektedir. Mutluluklarına o gün bütün sevdikleri kişileri de en iyi şekilde ağırlayarak yanlarında olmalarını isterler.

 

Bu işi tamamen profesyonel kişiler ekip olarak yapmaktadırlar. Bu hususta dürüstlük, kalite ve görsellik konularından ödün verilmez. Organizasyon hazırlıkları heyecanla ve tecrübe ile birlikte yapılmaktadır.

 

DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN NE YAPILMALI?

 

Düğün organizasyon ayarlaması yapılacağı zaman ilk olarak ne istediğinizin önemi vardır. Düğününüzü nasıl planlayacağınız, en son moda olan şeyler, nasıl bir konsept olmalı gibi konuların önceden araştırılması iyi olacaktır.

 

Düğün yapanlar için farklı organizasyonlar hazırlanmaktadır. Bu organizasyonların farklı olması, evlenecek olan çiftlere özel olması o anın ölümsüzleşmesinin yanı sıra dikkat çekici olmasını da sağlamaktadır. Düğün organizasyon işlemlerinin yaratıcı ve eşsiz olması için özel hazırlıklar yapılmaktadır. Farklı konseptler ve hazırlıklar ile hayatınız için attığınız en önemli adımda güzellikler ile dolu bir gün geçirmeniz sağlanırken ağırladığınız misafirlerinizin de sizin düğününüzden en iyi şekilde bahsedilmesi sağlanmaktadır.

 

Düğün organizasyon hazırlıklarında ilk olarak çiftlerin zevkleri ve istekleri göz önünde bulundurulur. Ne tür bir organizasyon istedikleri, nasıl mekânlardan hoşlandıkları, sevdikleri renkten, gelinlik ve damatlık modellerine kadar nasıl bir hazırlık düşündükleri hakkında konuşulur. Bütün bu detaylar konuşulduktan sonra ön çalışma yapılarak çiftlere danışılır. Çiftlerin bu hazırlık hoşlarına gittiği zaman hazırlıklar son hız devam eder.

 

DÜĞÜN ORGANİZASYON ÖRNEKLERİ VE FİKİRLERİ

 

Yaz düğünü düşünen çiftler için sahil kenarında iskele başında eşsiz bir organizasyon ile hazırlıklar yapılabilir. Bu hazırlıklar tamamen konsepte uyumlu olarak romantik ve deniz ile içi içe olacak şekilde hazırlanır. Gece tertemiz gökyüzündeki yıldızlar ile kumsalda evlenen çiftlerde yeryüzünde adeta bir yıldız gibi parlayabilirler.

 

Yine sıcak aylarda evlenecek olanlar ve belirli sayıda davetlileri olanlar için denizin ortasında yatta mükemmel bir düğün konsepti hazırlanabilir. Yapılacak olan hazırlıklar mutlu çiftlerin zevkine uygun olarak hazırlanmaktadır. Yaratıcı olarak hazırlanan konseptlerin yanı sıra hazırlanan ikramlıklar ve kokteyllerde oldukça lezzetlidir. Bunun yanı sıra servis yapacak olan kişilerin güler yüzü ve sıcaklığı ile eşsiz bir servis yapılmaktadır. Kadroda bulunan bütün çalışanlar işlerinde oldukça profesyonel olan kişilerdir. Bu neden ile yapılan hazırlıklardan tutun düğünün sonuna kadar hiçbir aksilik olmamasına özen gösterilmektedir.

 

Düğünler her zaman sıcak aylarda yapılmamaktadır. Hali ile kış aylarında ya da bahar aylarında da yapılan düğünlerde bulunmaktadır. Bu düğünler içinde birbirinden farklı eşsiz mekânlar ve konseptler bulunmaktadır. Düğününüzü ister romantik isterseniz de eğlenceli olarak isteyebilirsiniz. Tamamen sizin istek ve zevkinize yönelik hayal gücü ile birleşen hazırlıklar yapılmaktadır.

 

Birbirlerini seven çiftler hayatlarını beraber sürdüreceklerini duyuracakları o özel günü eşsiz kılabilirler. Hayatınızdaki bu özel anı tamamen şansa bırakmayın. Sizin için özel hazırlanacak olan konseptlere önem verin. Sahip olmuş olduğunuz zevk ve düşüncelerinizi uzman ellere bırakarak daha yaratıcı ve eşsiz bir düğün yapılması için bir adım atın.

 

O özel gününüzün sıradan ve normal olmaması tamamen sıra dışı ve şaşırtıcı sürprizlerle dolu başarılı bir gün olması için özel hazırlıklar yapılmaktadır. Eski düğünler artık geride kaldı. Misafirlerin gelerek oyun oynayıp pasta ve takı töreninin ardından biten geceler geride kaldı. Tamamen romantik, eğlenceli ve sürprizlerle dolu standartların dışında bir düğünü herkes ister. Yapılacak olan organizasyonlar ise bu istekleri karşılamak içindir.

 

Teklif Almak İçin Tıklayınız : Buraya

 

 

25
Kas

Catering Firmaları

CATERİNG FİRMALARI ARASINDA EN DOĞRU SEÇİM BİZİZ

Catering hizmetleri özel ihtimam gerektirmektedir. Her şeyden önce sağlığına önem verenlerin en doğru firmayı araştırıp seçmeleri gerekmektedir. Doğru firmayı ararken öncelikle o firmaya ait referans ve yapılmış işleri inceleyebilirsiniz. Referanslar her zaman kaliteyi belirleyecek unsurların başında gelmektedir. Yemekçilik işinde önemli olan bir diğer husus ise hijyendir. Hijyenik  bir ortamda hazırlandıklarından emin olduğunuz yemekleri hem yerken hem de misafirlerinize ikram ederken gönlünüzün rahat etmesi oldukça önemlidir. Mükemmel hazırlanmış bir organizasyonun yemek hizmetinden dolayı berbat olmasını istemezsiniz.

Gerekli kuralları gözetip önceliklerinizi kontrol ettikten sonra elbette yiyeceklerin lezzetlerini de önemsemelisiniz. Bu bağlamda taze sebze ve meyvelerin kullanılıp kullanılmadığını ve en önemlisi de yiyecek maddelerinin tarihlerinin kontrollerinin yapılıp yapılmadığına dikkat etmelisiniz.

Tüm bunlardan neden mi bahsediliyor. Çünkü her şeyden önce catering hizmetleri sunmakta olan firmamız için bu kurallar çok önemli. Verdiğimiz hizmetten de oldukça emin olan firmamız siz değerli müşterilerinin bilinçlenmesi adına bu ayrıntıları bilmenizi isteriz.

NEDEN EN DOĞRU CATERİNG FİRMASIYIZ?

Kendi alanında ki başarısının da farkında olan firmamız, Pazar payında büyük bir yer edinmiştir. Bu başarımızın asli sebebi ise gerek personel gerekse tüm çalışan ekibimizin bir aile gibi olmasıdır ve birbirimizi destekleyerek hiçbir açığa yer vermememizden kaynaklanmaktadır.

Tüm bu sebeplere dayanarak tüm haklı gururumuzla iddia ediyoruz. Catering firmaları arasında en iyi ve sağlıklı hizmeti sunmayı kendimize en büyük öncelik edinmiş bulunmaktayız. Genellikle yuvarlak hatları olan konuşmalar yapan firmalardan olmayı tercih etmiyoruz. Çünkü yaptığımız işteki başarıdan ve kendimizden eminiz. Bu hizmetleri sizler için hazırlamakta olan ekibimiz,  A’dan Z’ye her bireyi ile en iyisi için çalışmaktadır.

Peki, sizler için neler mi yapıyoruz. Öncelikle catering hizmeti verilecek olan müşterimiz ve hizmetin verileceği güne uygun mönü çeşitlerimizi sunuyoruz. Bu sunumlara bağlı olarak demo yiyeceklerimizden tatmanız için hazırlık yapıyoruz. Belirlenen mönü malzemeleri teker teker taze bir şekilde temin ediliyor. Gerekli tüm ön hazırlıklar sonrasında hijyen olarak hazırlanan yemekler talep ettiğiniz yerde siz ve değerli misafirlerinize sunuluyor.

Ayrıca yemekli olmayan kokteyl, özel kutlama veya açılışlarınız içinde catering hizmeti sunmaktayız. Daha pratik ve aperatif yiyeceklerin sunulmakta olduğu hazırlıklarımızla sizlerin ve misafirlerinizin gönüllerini fetih edeceğimizden de oldukça eminiz.

Yemek ve yiyecek hizmetlerini sağlayıp bir kenara çekilmiyoruz elbette. Kutlama ve davetleriniz için sizin veya bizlerin sizlere önereceği mekânların tüm hazırlık, süsleme, dekor ve giydirmelerini yapıyoruz. Yine davetlerinizde hizmet verecek olan personelin teminini de yapmaktayız. Mutfak ekibimiz ve ön hazırlıkları yapmakta olan ofis çalışanlarımız kadar deneyimli olan servis personelimizin sayesinde gelen davetlileriniz oldukça memnun olarak oradan ayrılacaklardır.

Hayal edin inanılmaz önemli ve özel bir gün için hazırlanmanız gerekiyor ve o günün kahramanı siz olmalısınız. Ama organizasyonun yapılacağı mekânı bulmalısınız. Sonra o mekânın hazırlanıp süslenmesi gerekiyor. Ayrıca içecek ve yiyeceklerde var. Her şeyin mükemmel olması gerekiyor. Birde sizin o güne hazırlanmanız gerekli. Peki, siz hangisine yetişeceksiniz. Yâda her şey için ayrı ayrı yer bulmak için uğraşıp zamanınızı heba mı edeceksiniz? Elbette böyle uğraşlar ile uğraşıp hem zaman kaybetmek hem de o günü riske etmek istemezsiniz. Siz nasıl bir gün istediğinizi anlatın biz sizin için seçenekler sunalım. Seçiminize göre gerekli tüm hazırlıkları da yaparak sizi koca bir zahmet ve stresten kurtaralım.

Siz sadece rahat rahat hazırlanın. Organizasyona gelecek olan misafirlerinizi ise dinç ve yorulmamış bir şekilde karşılayın. Emin olun ki adımlarını attıkları anda yorgun bir yüz yerine gülümseyen bir yüzü görmeyi tercih edeceklerdir.

 

Detaylar için : Catering Sayfamıza Gidebilirsiniz…

 

10
Tem

İzmir Piknik Organizasyonu

Myna Catering & Events olarak piknik organizasyonu bir çok hizmet alanımızda olduğu gibi yapılacak tüm işi devralıp müşterilerimizin kurumsal etkinliklerinde olabildiğince stresten arınmasını ve önümüzdeki haftalara yeni bir enerjiyle devam etmesini hedeflemekteyiz. Biliyoruz ki izmir piknik organizasyonu için çok uygun bir bölge. Bir çok piknik alanı ve havası ile doğru mekan seçimi yapıldığı sürece piknik organizasyonu için bulabileceğimiz en uygun illerden bir tanesi. Bizde bunun bilincinde olan bir firma olduğumuzdan müşterilerimizi sadece sunduğumuz eğlence ve yemek imkanları değil dopru mekanlar ile anlaşma yaparak aynı zamanda doğanında kendine has tadını doyasıya çıkararak, firma çalışanlarının deşarj olmalarını mümkün olduğunca kolaylaştırıyoruz.

Myna ekibi olarak piknik organizasyonlarının firmalar için ne denli önemli olduğunu ve senede 1 kez olan bu etkinliğin kusursuz, firma çalışanlarını motive eden bir organizasyon olması gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple yapacağımız organizasyon esnasında kendi çalışanlarımızında motivasyonunu yüksek tutup sadece ekipman ve ortam yönünden değil aynı zamanda pozitif bir enerji yaratarak gülen insanların çalıştığı bir organizasyonun , daha verimli olacağının da bilincinde hareket etmekteyiz.

izmir-piknik-organizasyonu

izmir-piknik-organizasyonu

İzmir Piknik Organizasyon Firmaları

İzmir’de bir çok piknik organizasyonu bulunmasına karşın gerek firma kimyası gerekse yapılan mekan anlaşmaları yönünden yapılacak piknik organizasyonları arasında bir çok fark oluşabilmektedir. Sadece piknik organizasyonu sırasında kullanılacak parkurların dahi piknik havasına birebir etkisi olduğunu gözlemlediğimizden mümkü olduğunca grup aktivitelerini ön plana çıkararak firma çalışanlarının kaynaşmasını daha da kolaylaştırıyoruz. Bundan dolayı firma içinde birbiriyle çok daha iyi anlaşan ve uyumlu bir şekilde çalışılabilen bir ortam sağlamayı hedefliyoruz.

Piknik Organizasyonu Sırasında Kullanılan Ekipmanlar

Piknik organizasyonu sırasında en önemli ekipman gurubu genelde parkurlar olarak kabul edilmektedir. Doğru parkur grubu sayesinde makalenin üst kısmında da yer aldığı üzere ekip için harmoniyi iyice güçlendirmek mümkün. Zaten bir çok psikolojik deneyde de grup etkinliklerinin ekip içi uyum düzeyini gözle görülebilir bir oranda arttırdığı sonucu ortaya çıkmıştır. Genel olarak pinkik organizasyonlarınında düzenlenme sebebi aslına bakarsanız budur. Bir çok büyük firma kanunlar gereği yapmakta olduğu çalışan etkinliklerini, kaliteli firmalarla yapıldığı zaman ne denli fayda sağladığını gördüğünden , ilerleyen yıllardaki etkinliklerin daha planlı ve daha eğlenceli olmasını sağlamışlardır.
Kurumsal Piknik Organizasyonunun Faydaları
Kurumsal piknik oranizasyonları makalemizin üst kısımlarında bahsedilenlerden hariç olarak aynı zamanda bilinen bir gerçektir ki çalışanların firmaya olan bağlarının güçlenmesini ve ailecek yapılan bu etkinliğin firmanın sadece çalışan bireyler değil diğer aile bireyleri tarafındanda sempati kazanmasını sağladığı bir gerçektir. Sonuçta kim ailecek güzel bir hafta sonu geçirilmesini sağlayan iş verenine sempati beslemezki. Heleki ülkemizdeki ir çok firmanın sağladığı şartlar göz önüne alındığında, bu tarz etkinlikler son derece önem arz etmektedir.

İzmir piknik organizasyonu ile ilgili fiyat ve bilgi talepleriniz için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Detaylar için Myna Catering’i aramaktan çekinmeyin.

1
Nis

Antalya Catering Firmaları

Antalya Türkiye’nin önde gelen turizm kentlerinden biridir. Antalya’nın denizi, güneşi ve havası tatilciler için bu şehri bir cazibe merkezi haline getiriyor. Şehrin turistik yapısı ve insanları buranın seçilmesinde öncelik faktörü olarak karşımıza çıkıyor. Antalya, yerli ve yabancı turistlerin akın akın geldiği capcanlı bir şehir. Ülke turizminin başkenti şüphesiz Antalyadır. Antalya doğasıyla, insanıyla ve aktiviteleri ile geçmişten günümüze Türkiyenin bir numaralı tatil adresi olmuştur.
Burayı güzel kılan bir diğer detay ise, eğlence ve organizasyon sektörüdür. Antalya Organizasyon ve Catering sektöründe öncü konumundadır ve bu konumunu her geçen sene geliştirmekte ve korumaktradır. Antalya Catering denildiği zaman akla gelen belli başlı firmalar vardır, Antalya Catering firmalarının önde gelen isimlerinden MYNA Catering ise bulunduğu konumun hakkını vermek için durmaksızın çalışmakmaktadır.
MYNA Catering, Antalya’daki catering firmalarının içinde en göze çarpanıdır. Yılların tecrübesi ile organizasyon sektörünü domine etmeyi başarmış MYNA Catering, işini bilen elemanları ve kaliteli ekipmanları ile Antalya Catering firmalarının arasında en önlerde boy göstermektedir. Antalya Catering ve organizasyon adına yapılması gereken ne varsa MYNA Catering yanınızda.
MYNA Catering’in varoluş amacı sizin en özel gününüzü, sorunsuz geçirmenizdir. Bunun için gerekli elemanları ve nitelikli ekipmanları sizin planınız için özenle seçer ve kurar. Bu mutlu gününüzde yapacağınız tek şey geriye yaslanıp, gününüzün keyfini çıkartmaktır. Organizasyonunuz ya da Cateringiniz için Antalya’dan daha güzel bir adres bulamazsınız. Antalya Catering için doğru adres MYNA Catering.

Antalya Catering Firmaları

Siz isteyin biz yapalım. Antalya Catering dışarıdan bakıldığında ne kadar kolay görünse de arka planı oldukça zahmet gerektiricidir. Antalya Catering için güçlü bir organizasyon becerisi gereklidir. Doğru insanlarla çalışmalı, doğru ekipmanlar kullanılmalı ve hiçbir şey amatörce yapılmamalıdır. Catering planlamak için Antalya’dan daha doğru bir yer bulmak neredeyse imkansızdır. Nefis doğası, kendine hayran bırakan havası ile Antalya, organizasyon ve catering için bir numaralı adrestir. İşte burada, her işiniz eksiksiz planlanmalı ve Cateringiniz sorunsuz yapılmalıdır. MYNA Catering, Antalya Catering Firmaları arasında bulabileceğinizin en iyisidir.

Antalya Catering için doğru adres MYNA Catering. Sizin için özel olan her gün yanınızda. Antalya Catering firmaları için bize ulaşın, özel günlerinizi daha da özel kılalım. Antalya Catering organizasyonlarınızı gerçekleştirmek bizim için daima zevktir. Bizimle iletişime geçin, Antalya Catering ‘inizi birlikte yapalım.

 

Powered by 3un5i.com