Blog

10
Tem

İzmir Piknik Organizasyonu

Myna Catering & Events olarak piknik organizasyonu bir çok hizmet alanımızda olduğu gibi yapılacak tüm işi devralıp müşterilerimizin kurumsal etkinliklerinde olabildiğince stresten arınmasını ve önümüzdeki haftalara yeni bir enerjiyle devam etmesini hedeflemekteyiz. Biliyoruz ki izmir piknik organizasyonu için çok uygun bir bölge. Bir çok piknik alanı ve havası ile doğru mekan seçimi yapıldığı sürece piknik organizasyonu için bulabileceğimiz en uygun illerden bir tanesi. Bizde bunun bilincinde olan bir firma olduğumuzdan müşterilerimizi sadece sunduğumuz eğlence ve yemek imkanları değil dopru mekanlar ile anlaşma yaparak aynı zamanda doğanında kendine has tadını doyasıya çıkararak, firma çalışanlarının deşarj olmalarını mümkün olduğunca kolaylaştırıyoruz.

Myna ekibi olarak piknik organizasyonlarının firmalar için ne denli önemli olduğunu ve senede 1 kez olan bu etkinliğin kusursuz, firma çalışanlarını motive eden bir organizasyon olması gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple yapacağımız organizasyon esnasında kendi çalışanlarımızında motivasyonunu yüksek tutup sadece ekipman ve ortam yönünden değil aynı zamanda pozitif bir enerji yaratarak gülen insanların çalıştığı bir organizasyonun , daha verimli olacağının da bilincinde hareket etmekteyiz.

izmir-piknik-organizasyonu

izmir-piknik-organizasyonu

İzmir Piknik Organizasyon Firmaları

İzmir’de bir çok piknik organizasyonu bulunmasına karşın gerek firma kimyası gerekse yapılan mekan anlaşmaları yönünden yapılacak piknik organizasyonları arasında bir çok fark oluşabilmektedir. Sadece piknik organizasyonu sırasında kullanılacak parkurların dahi piknik havasına birebir etkisi olduğunu gözlemlediğimizden mümkü olduğunca grup aktivitelerini ön plana çıkararak firma çalışanlarının kaynaşmasını daha da kolaylaştırıyoruz. Bundan dolayı firma içinde birbiriyle çok daha iyi anlaşan ve uyumlu bir şekilde çalışılabilen bir ortam sağlamayı hedefliyoruz.

Piknik Organizasyonu Sırasında Kullanılan Ekipmanlar

Piknik organizasyonu sırasında en önemli ekipman gurubu genelde parkurlar olarak kabul edilmektedir. Doğru parkur grubu sayesinde makalenin üst kısmında da yer aldığı üzere ekip için harmoniyi iyice güçlendirmek mümkün. Zaten bir çok psikolojik deneyde de grup etkinliklerinin ekip içi uyum düzeyini gözle görülebilir bir oranda arttırdığı sonucu ortaya çıkmıştır. Genel olarak pinkik organizasyonlarınında düzenlenme sebebi aslına bakarsanız budur. Bir çok büyük firma kanunlar gereği yapmakta olduğu çalışan etkinliklerini, kaliteli firmalarla yapıldığı zaman ne denli fayda sağladığını gördüğünden , ilerleyen yıllardaki etkinliklerin daha planlı ve daha eğlenceli olmasını sağlamışlardır.
Kurumsal Piknik Organizasyonunun Faydaları
Kurumsal piknik oranizasyonları makalemizin üst kısımlarında bahsedilenlerden hariç olarak aynı zamanda bilinen bir gerçektir ki çalışanların firmaya olan bağlarının güçlenmesini ve ailecek yapılan bu etkinliğin firmanın sadece çalışan bireyler değil diğer aile bireyleri tarafındanda sempati kazanmasını sağladığı bir gerçektir. Sonuçta kim ailecek güzel bir hafta sonu geçirilmesini sağlayan iş verenine sempati beslemezki. Heleki ülkemizdeki ir çok firmanın sağladığı şartlar göz önüne alındığında, bu tarz etkinlikler son derece önem arz etmektedir.

İzmir piknik organizasyonu ile ilgili fiyat ve bilgi talepleriniz için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Detaylar için Myna Catering’i aramaktan çekinmeyin.

1
Nis

Antalya Catering Firmaları

 

Antalya Türkiye’nin önde gelen turizm kentlerinden biridir. Antalya’nın denizi, güneşi ve havası tatilciler için bu şehri bir cazibe merkezi haline getiriyor. Şehrin turistik yapısı ve insanları buranın seçilmesinde öncelik faktörü olarak karşımıza çıkıyor. Antalya, yerli ve yabancı turistlerin akın akın geldiği capcanlı bir şehir. Ülke turizminin başkenti şüphesiz Antalyadır. Antalya doğasıyla, insanıyla ve aktiviteleri ile geçmişten günümüze Türkiyenin bir numaralı tatil adresi olmuştur.
Burayı güzel kılan bir diğer detay ise, eğlence ve organizasyon sektörüdür. Antalya Organizasyon ve Catering sektöründe öncü konumundadır ve bu konumunu her geçen sene geliştirmekte ve korumaktradır. Antalya Catering denildiği zaman akla gelen belli başlı firmalar vardır, Antalya Catering firmalarının önde gelen isimlerinden MYNA Catering ise bulunduğu konumun hakkını vermek için durmaksızın çalışmakmaktadır.
MYNA Catering, Antalya’daki catering firmalarının içinde en göze çarpanıdır. Yılların tecrübesi ile organizasyon sektörünü domine etmeyi başarmış MYNA Catering, işini bilen elemanları ve kaliteli ekipmanları ile Antalya Catering firmalarının arasında en önlerde boy göstermektedir. Antalya Catering ve organizasyon adına yapılması gereken ne varsa MYNA Catering yanınızda.
MYNA Catering’in varoluş amacı sizin en özel gününüzü, sorunsuz geçirmenizdir. Bunun için gerekli elemanları ve nitelikli ekipmanları sizin planınız için özenle seçer ve kurar. Bu mutlu gününüzde yapacağınız tek şey geriye yaslanıp, gününüzün keyfini çıkartmaktır. Organizasyonunuz ya da Cateringiniz için Antalya’dan daha güzel bir adres bulamazsınız. Antalya Catering için doğru adres MYNA Catering.
Siz isteyin biz yapalım. Antalya Catering dışarıdan bakıldığında ne kadar kolay görünse de arka planı oldukça zahmet gerektiricidir. Antalya Catering için güçlü bir organizasyon becerisi gereklidir. Doğru insanlarla çalışmalı, doğru ekipmanlar kullanılmalı ve hiçbir şey amatörce yapılmamalıdır. Catering planlamak için Antalya’dan daha doğru bir yer bulmak neredeyse imkansızdır. Nefis doğası, kendine hayran bırakan havası ile Antalya, organizasyon ve catering için bir numaralı adrestir. İşte burada, her işiniz eksiksiz planlanmalı ve Cateringiniz sorunsuz yapılmalıdır. MYNA Catering, Antalya Catering Firmaları arasında bulabileceğinizin en iyisidir.

Antalya Catering için doğru adres MYNA Catering. Sizin için özel olan her gün yanınızda. Antalya Catering firmaları için bize ulaşın, özel günlerinizi daha da özel kılalım. Antalya Catering organizasyonlarınızı gerçekleştirmek bizim için daima zevktir. Bizimle iletişime geçin, Antalya Catering ‘inizi birlikte yapalım.

 

28
Kas

Kuşadası Düğün Organizasyonu

Kuşadası düğün organizasyonu ve organizasyon mekanları konusunda büyük ayrıcalıklar sağlayan Myna Catering, tecrübesi , kaliteli hizmet anlayışı ve yaratıcı konseptleriyle memnuniyetiniz için çalışan çözüm ortağınızdır. Hizmetlerimiz arasında düğün, kına gecesi ve evlenme teklifi organizasyonları, piknikler,mezuniyetler, fuarlar ,kurumsal organizasyonlar, açılışlar, temalı doğum günleri yer alır. Myna ekibi, tüm organizasyonlarda  hayalleri gerçekleştirme misyonuyla, başarının şans olmadığını bilerek çalışır.

Yaratıcı evlilik teklifleri: Sevginizi paylaşacağınız günlere unutulmaz bir başlangıç yapın… Sizin için, hafızalara kazınacak, sizin kadar özel konseptleri gelin birlikte yaratalım. Kopyalanmış sıradanlıklardan uzak, sevginiz kadar eşsiz bir sürpriz için Myna Catering & Organizasyon ile çalışın. Hiçbir aksaklığın yaşanmaması için titizlikle çalışan ekibimize güvenin,bizimle iletişime geçin!

Kuşadası Düğün Organizasyonu :

Myna Catering & Organizasyon , ömrünüz boyunca hatırlayacağınız bu özel gün için, zamanı yakalayan konseptler  hazırlar. Düşünce ve isteklerinizden yola çıkıyor, sevginizi ölümsüzleştirdiğiniz günün kusursuz ve unutulmaz olmasını sağlıyoruz. Yaratılan konsepte uygun mekanlarda,hayalinizdeki düğün için özel seçenekler sunuyoruz.  Hayatınızın en güzel gününe misafirlerinizin de keyifle ortak olması için, tüm yaratıcı çalışmalarımızda titiz ve planlı ilerliyoruz. Aklınızdaki her şeyin gerçek olduğu bir düğün için, bizimle iletişime geçin!

Kına gecesi organizasyonu : Düğün kadar değerli ve unutulmaz olan kına gecesi için tüm detayları Myna Catering planlıyor! Danslar, geleneklerin modernlikle buluştuğu etkinlikler, müzik ve hayalinizdeki süslemeler… Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin!

kuşadası düğün salonları

kuşadası düğün salonları

Kuşadası Düğün Organizasyonu :

Myna Catering, kalitesini insan sağlığına verdiği önem ile yaratmaktadır.  Eksiksiz uygulanan hijyen esasları ve iyi uygulama catering hizmetimizin esasıdır. İşte bu kuralların yanına bir de lezzeti katmak, Myna ekibinin işidir! Yetenekli ve titiz bir ekip, size hem lezzetli hem kaliteli bir hizmet vermek için çalışır. Siz davetlerinizin tadını çıkarırken, misafirlerinizin damak tadını Myna Catering düşünsün.  Yanınızda olmamız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

Açılış Organizasyonu : Her açılış yeni bir maceradır! Maceranıza iyi başlamak için Myna’nın tüm hizmetleri yanınızda. İstekleriniz ve beklentilerinizi karşılayan Show grupları,ses sistemleri, sunucu ,süslemeler, dansçılar,  ve daha fazlası… İşletmenizin bilinirliğini arttıracak uygulamalar, farkındalığı yükseltecek tanıtım konseptleri  Myna Catering’in  dokunuşuyla sizinle olacak; bizimle iletişime geçin!

     Kurumsal Organizasyonlar: Düzenlenecek kurum içi ve kurumlar arası organizasyonlarda, Myna Catering plan ve konsept doğrultusunda çalışmaktadır. Kurum içi motivasyon aktiviteleri, çalışma arkadaşlarına düzenlenebilecek veda, doğum günü vb. organizasyonlarda Myna beklediğiniz tüm eğlenceyi bünyesinde barındırır.

 

Jade Beach Kuşadası :

Anlaşmalı olduğumuz mekanlardan bir tanesi olan Jade Beach Kuşadası , Kuşadası’nın saygın ve eğlence sektörüne liderlik yapan mekanlarından birisi olduğu hemen her Kuşadalı tarafından bilinen bir şeydir tabikide. Biz de Kuşadası düğün organizasyonve ve benzeri organizasyon talepleri toğrultusunda Kuşadasının saygın mekanlarından birisi ile anlaşma kararı alıp Jade Beach Clup ile anlaşmaya vardık. Sizler için Myna Catering’e özel fiyatlar ve konsept fikirleri ile tam bir dolu dolu organizasyon keyfi yaşatmayı planladığımız bu özel günlerinizde, Jade Beach’e de desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

22
Kas

Bodrum Düğün Organizasyon Firmaları

Myna Catering bodrum düğün organizasyon firmaları arasında güzel nüanslar ile farklar yaratabilmeyi başarabilmiş bir firmadır. Bir çok rakibimizin güzel işler yaptığı bodrum gibi bir turistik harikalar ile dolu, gerek evleri , gerek ise insanları ile sıcak bir havayı barındıran bir şehirde o şehire yakışan bir iş yapmanın sorumluluğunu her zaman üstünde taşımayı bilmek gerektiğinin de farkındayız. Bu sebeple güzel konseptler bodrum insanına ve bodrumun doğasına yakışan bir düğün organizasyon firması olabilmek için ufak tefek yenilikler ile Bodrum’luların karşısına çıkmamız gerektiğinin her zaman farkında olduk.

Daha önce yaptığımız bir çok iştede bu nüanslara dikkat ederek güzel organizasyonlar yapabilmeyi , müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarabildik. İşimizin kalitesini her daim yüksek tutma çabamızı müşterilerimizin de fark edip bizlere olan güvenlerini hiç bir zaman eksiltmeyen bir çok müşterilerimize de bu kadar güzel işler başarabildiğimiz için bi tabi teşekkür etmemiz gerekir. Bizim deneyimlerimize altından güzelce kalktığımız onlarca organizasyona gerek düğün organizasyonu gerek ise açılış lansman organizasyonu gibi bir çok etkinlik deneyimlerimize güvenen ve hayalinde ki düğün organizasyonunu bizlere anlatıp , arkasına yaslanıp tabiri caizse ” sihirin gerçekleşmesini” izleyen ve düğün gününde sadece eğlenmekle meşgul olabilen bir çok müşterimiz sayesinde hala daha Bodrum gibi güzel bir şehirde güzel işler yapabildiğimize inanıyoruz.

 

Bir çok mekanda yapılan organizasyonlar’da değişik konsept düğünler yapmayı başarabildik. Tabi ki bunlarda müşterilerimizin açık fikirli olmaları ve gerçekten hatırlanmaya değer bir düğün yapmayı planlamaları büyük bir rol oynamaktadır.

Bodrum’da anlaşmalı olduğumuz bazı mekanlar ;

Ramada resort, Flamm beach, Palmalife resort, Mandarin orientel, casa dell arte, Kempinski barbaros hotel

Bodrum düğün organizasyon firmaları

Teklif istemek için ve özel gününüzde sizin isteklerinizi en mükemmel şekilde harmanlayabilecek , tecrübeli bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız bizi aramaktan çekinmeyin.

Teklif İste

 

” Saygılarımızla. Myna Catering & Events “

bodrum düğün organizasyon firmaları

1
Eki

Çeşme Düğün Organizasyonu

Myna Catering olarak İzmir’in bir çok bölgesinde yıllardır hizmet vermekte olup kalitemizi her yıl daha kalın çizgilerle belirten işler yapabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bir çok blog yazımızda da belirttiğimiz üzere bize göre bir catering & organizasyon firmasında en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan birinin kalite olduğuna inanıyoruz. Çünkü eğer bir firma marka kalitesine önem vermeyip sadece iş alıp bir şekilde işi bitirmeye odaklanıyorsa çoğu zaman yapacağı şey bir şekilde işi bitirmek olacaktır. Yıllardır bu sektörü tanıyan ve sektörün içinden gelen insanların kurduğu Myna Catering bir çok düğün organizasyonu n ve benzer, bir çok organizasyonun ne sebeplerle istenildiği gibi  gitmediğini bir çok kez deneyimlemiş insanlar tarafından yönetilmektedir. Aslında bir çok işte de olduğu gibi tecrübe ile kazanılan doğrular daha kalıcı ve daha pratiğe uygun olanlardır. Bu sebepler doğrultusunda yıllar önce kurmuş oldukları kendi firmalarında mükemmel organizasyonlar yapıyor olmayı kendilerine kural belirlemişlerdir.

 

Şimdiki yıllarda ise bir çok güzel organizasyon , catering , events ve benzeri işlere imza atarak her geçen gün daha da büyüyen ve yeni tasarımlar, yeni konseptler ile devamlı müşterilerini dahil her seferinde şaşırtabilen bir firma olmayı başarabilmişlerdir. Catering ve organizasyon sektöründe lider pozisyonda yer almanın sadece çalışan sayısı veya iş kalitesi ile alakalı olmadığını düşündüğünden dolayı her geçen gün daha iyi konseptler daha yaratıcı malzeme kullanımı gibi etmenler üzerinde kafa yormak gerektiğininde bilincinde olan bir firmadır.

Konu Çeşme Düğün Organizasyonu Firmaları Olunca ;

Konu çeşme düğün organizasyonu firmaları olduğundaysa çeşmenin önde gelen mekanları ile anlaşmalar yapabilme. Çeşme insanını, çeşmenin yapısını ve çeşme organizasyon firmalarının yapması gerekenleri bir İzmir’li firmadan daha iyi bilen olacağını düşünmüyorsunuz heralde değil mi? Çeşmeyi bilen kaliteli personel temini. Catering veya organizasyon ‘a göre doğru konseptler ve ekipman çözümleri ile çeşmede gerçekleştirdiği bir çok iştede çeşmenin yapısına uygun organizasyonlar, tanıtımlar yapıyor olmak aslında firmanın yapması gerkenden çok çeşmeye gösterilmesi gereken özel bir ilgidir de diyebiliriz. Onca güzel evin, plajın, denizin dibinde bir organizasyon yapıp çeşmeye özel konseptler hazırlanmazsa etraftaki o güzel yapı kullanılmamış olacaktır. Bu olay aslına bakarsanız bir çok iş için dahi geçerli olması gereken bir gerçektir. En azından Myna Catering için öyle diyebiliriz. Çünkü her firma her bölge aynı işi kabul edebilir ama siz o organizasyon firmaya uygun değil diye düşünüyorsanız firmanın yansıttığı kurumsal kimliğe veya düğün organizasyonu yapan çiftin isteklerini yansıtmıyorsa , daha iyi çözümler ile müşterinizin hedeflediği , hayal ettiği organizasyonu ona sunmalısınız. Bu yüzden de Çeşme düğün organizasyonu firmaları , çeşme için özel bir özen gerektiğini bilmelidir.

Çeşme Organizasyon'u İçin Teklif İste
3
Ara

Düğününüzde Fark Yaratın

Myna Catering olarak Düğün organizasyonu sırasında fark yaratmak bizim işimiz peki düğününüzü daha farklı , daha akılda kalıcı hale getirmek için neler yapabilirsiniz. Temalı düğün konsepleri konusunda aslında size bir çok önerimiz olacaktır. Hem mekan hemde konsept açısından baktığınızda bir çok öneri ile sizi daha zengin bir düğün organizasyonu yaşatabilecek en iyi firmalardan birisiyiz. İsteyen müşterilerimizin bazen aklına bile gelmeyecek ve çoğunlukla başka bir düğünde görmediği sıradışı konseptler hazırlayabiliyoruz. Tabiki de bunları belirli bir sınır içerisinde tutmak en sağlıklısı oluyor. Cem yılmaz’ın anlattığı Darth Vader’ın el öpme anısını kendi düğününüzde de yaşamak istemezsiniz heralde.

Herneyse şimdi yazının en başında bahsettiğimiz düğününüzü sıradanlıktan kurtarmak için sizin neler yapabilceğiniz kısmına gelelim. Aslında benim bu aralar yabancı bloglarda takip ettiğim ve cidden güzel bir hava yaratan klasik arabayı gelin arabası olarak süsleme olayından bahsetmek istiyorum. Şimdi her ne kadar lüx arabanız olsa dahi klasik bir vosvos ile çok çok tatlı güzel bir gelin arabası düzenleyebilirsiniz. Hatta bununla ilgili bir kaç örneği sizlere göstermek istiyorum.

 

 

 

 

sıradışı düğün organizasyonu

vos vos düğün arabası

düğün arabası

 

Ha yok biz daha yeni bir araba isterseniz aslında yeni nesil vos voslarda bu iş için gayet uygun gözüküyor. Bir kaç tane yeni vos vos ile yapılmış gelin arabası gördüm de gayet güzel gözüküyorlar bence. Daha yeni bir araba istiyorum derseniz bence gayet güzel bir gelin arabası olma potansiyeline sahip 🙂

 

 

VV düğün arabası

 

 

Hemde diğer bir açıdan bakarsanız düğün fotoğrafı çektirirken değişik size özel düğün pozları yakalamak cidden zor bir iş olmasına rağmen böyle hoş bir düğün arabası ile yukarıdaki fotoğraflar gibi gerçekten eğlenceli güzel düğün fotoğrafları çektirme şansınız olacak. Tabi bunun için iyi bir düğün fotoğrafçısı bulmanız gerekiyor ama şanslısınızki Myna catering sayesinde gerçek anlamda kaliteli düğün fotoğrafları çektirmeniz hiçte zor bir şey değil. Myna Reklam Ajansı sayesinde ciddi anlamda fark yaratacak özel fotoğraflar çektirebilir nesiller boyu fotoğraf albümlerinde saklanacak fotoğrafların gerçek anlamda saklama değer bir albüm olmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve akılda kalıcı bir düğün organizasyonu yaşamak için myna catering iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilir, Onlarca düğün konsepti arasından seçim yapabilir veya aklınızdaki düğün konsepti fikrini bizimle paylaşıp sizin belirlediğiniz konsept ile düğün organizasyonu deneyimi yaşabilirsiniz. Sonuçta kuruluşumuzdan itibaren izmir düğün organizasyonu firmaları arasında fark yaran bir firma olmak hedefindeyiz ve yaptığımız işler ile günden güne bu farklılığımızı kanıtlamaktayız.

8
Kas

Firma Seçimi ve Catering terimi Nedir ?

  İzmir catering firmaları ile dolu bir şehir olmasına rağmen bir çoğumuz catering nedir tam olarak bilmiyoruz hatta hiç bir fikrimiz dahi yok tabikide bunun yabancı bir kelime olmasıyla çok alakası olsada aslında gittiğiniz yemekli organizasyonların bir çoğu catering firmaları tarafından yapılmaktadır. Organizasyon firması demek yerine neden catering firması diyoruz dersenizde , örneğin konser organizasyonları yapan firmalarda organizasyon firması dır diyatro yapanlar da düğün doğum günü yapanlarda o yüzden biraz ayrım yaratmak adına ve bu genel başlıktan biraz özele indirmek adına genelde yemekli organizasyon diye adlandırabileceğimiz etkinliğin adını kullanarak catering firmaları başlığı altında topluyoruz.

İzmir catering şirketleri arasında cidden ulusal anlamda başarılı firmalar yer alıyor. Sebebi ise izmirin genel doğası aslına bakarsanız ve insanlarıda bu doğal yağıdan dolayı catering organizasyonu gibi etkinliklere gayet meyilliler. Buda bizi başladığımız yere yani catering firmaların sıklığına getiriyor.

Kaliteli catering veya diğer bir deyimle organizasyon firması aslında uzunca yıllar tecrübenin haricinde vizyonda gerektiren bir iş. Gerek düğün gerek doğum günü gerek ise fuar organizasyonları gibi işleri ele alırsak hepsi doğal olarak zamana uyum sağlayan insanların giyim yemek ve eğlence anlayışı ile birlikte doğal bir şekilde evrimleşen organizasyonlardır. Bu sebepten bana sorarsanız organizasyon firmaları için deneyim kadar vizyon da önemlidir . Vizyon derken ise aslında değişime uyum sağlayabilme yeteneklerini kendilerine ilke edinen firmaların daha başarılı işlere imza attığını düğünmekteyim. Catering izmir dışında birçok ilde de revaçta olmasına karşın genellikle istanbul ankara gibi büyük şehirlerde daha etkin bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Bu sebeple eğer bu şehirlerden birisine yakınsanız kaliteli bir organizasyon deneyimi yaşamak için daha büyük rekabet içeren şehirlerden firmalar tercih etmelisiniz. Fuar organizasyonu bile sadece belirli zamanlarda olmasına rağmen bu kadar çekişme içeriyorken düğün organizasyonu gibi bir işte kesinlikle işinize özen gösterecek bir firma seçtiğinize emin olmalısınız. Çünkü organizasyon işi aslında referans işidir. İzmir organizasyon firmaları arasındaki zorlu rekabet ortamından dolayı yaşanan güzel organizasyonların dışında en çok bu durumdan etkilenen , yapılan açılış organizasyonu ve kurumsal organizasyonlardır tabikide.Ama unutmamalıyız ki kurumsal organizasyon diğer organizasyonlara nazaran farklı tip hizmetlerinde sunulması gerektiği bir organizasyon tipidir. Örneğin izmir’de düzenliyeceğiniz bir firma lansmanı veya fuar tanıtım organizasyonu sırasında size hem kalıcak yer hem araç servisi hemde fuara özel grafik tasarımlar hazırlamak gibi konularda yardımcı olabilecek firma seçmeniz sizin lehinize olacak ve sizi rakiplerinizden bir kaç adım ileriye taşıyacak ve lansmanınız sırasında size potansiyel müşteri kitlenizze en doğru izlenimi bırakmak konusunda büyük bir yok kat ettirecek etkenlerdir. O yüzden organizasyon için anlaştığınız firmanın daha önceden kurumsal organizasyonlar sırasında gerekli alanlarda gerekli desteği sağlamış bir organizasyon olduğunu öğrenmeniz sizin yararınıza olacaktır. Eğer MYNA Catering’in kurumsal organizasyonlar sırasında size ne gibi ayrıcalıklar sunduğunu merak ediyorsanuz kurumsal organizasyonlar sayfamızı incelemeye davet ediyoruz.

 Bizim burada yayınladığımız makale ile aslında işin bir diğer boyutu olan reklam kısmını gösteriyoruz. İnternet reklamcılığıda bildiğimiz üzere gün geçtikçe daha da önem kazanmaya devam eden en iyi reklam araçlarımızdan birisi haline geldi . Bu yüzden güzel bir web tasarım ve sosyal medya hesapları kontrolü ile aslında hiçte küçünsenmeyecek imkanlar elde edilebilcek bir alan diyebiliriz.

  Organizasyon firmaları aslında bu Online reklam işinde geri kalmamış firmalar daha da doğru söylemek gerekirse sektör olarak bu internet reklamcılığı ve web sitesi gibi online pazarlama şansınıda yakalamış sıkı sıkıya takip eden bir sektör diyebiliriz. Suan çoğu organizasyon ve catering firmasının bir websitesi ve sosyal medya hesapları kurumsal mail adresi ve bunun gibi kurumsal kimlik kazandırmasını yapılandıracak bir çok etkin materyel kullanımları mevcut.

Sizlerde yaptıracağınız organizasyonu sırasında firmalar arasından elemeler yaparken firmanın gelişime ne kadar açık olduğunu anlamak amacı ile firmanın online dünyadaki aktifliğini de inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. MYNA Catering olarak sizlere istediğiniz her yerde firmamız hakkında doğru bilgiler elde edebilceğiniz web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız ile yardımcı oluyoruz , doğru firmaya ulaşıp doğru bilgiler aldığınıza emin olmak istiyoruz .

” Doğru firmalar bularak , umduğunuzdan daha iyi organizasyonlar yaşamanız dileğiyle … “

MYNA Catering

 

 

 

24
Ağu

Catering nedir ?

Kaliteli catering veya diğer bir deyimle organizasyon firması aslında uzunca yıllar tecrübenin haricinde vizyonda gerektiren bir iş. Gerek düğün gerek doğum günü gerek ise fuar organizasyonları gibi işleri ele alırsak hepsi doğal olarak zamana uyum sağlayan insanların giyim yemek ve eğlence anlayışı ile birlikte doğal bir şekilde evrimleşen organizasyonlardır. Bu sebepten bana sorarsanız catering firmaları için deneyim kadar vizyon da önemlidir . Vizyon derken ise aslında değişime uyum sağlayabilme yeteneklerini kendilerine ilke edinen firmaların daha başarılı işlere imza attığını düğünmekteyim. Catering izmir dışında birçok ilde de revaçta olmasına karşın genellikle istanbul ankara gibi büyük şehirlerde daha etkin bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Bu sebeple eğer bu şehirlerden birisine yakınsanız kaliteli bir organizasyon deneyimi yaşamak için daha büyük rekabet içeren şehirlerden firmalar tercih etmelisiniz. Fuar organizasyonu bile sadece belirli zamanlarda olmasına rağmen bu kadar çekişme içeriyorken düğün organizasyonu gibi bir işte kesinlikle işinize özen göstericeklerinize emin olarabilirsiniz. Çünkü organizasyon işi aslında referans işidir.

izmir catering firmaları ile dolu bir şehir olmasına rağmen bir çoğumuz catering nedir tam olarak bilmiyoruz hatta hiç bir fikrimiz dahi yok tabikide bunun yabancı bir kelime olmasıyla çok alakası olsada aslında gittiğiniz yemekli organizasyonların bir çoğu catering firmaları tarafından yapılmaktadır. Organizasyon firması demek yerine neden catering firması diyoruz dersenizde , örneğin konser organizasyonları yapan firmalarda organizasyon firması dır diyatro yapanlar da düğün doğum günü yapanlarda o yüzden biraz ayrım yaratmak adına ve bu genel başlıktan biraz özele indirmek adına genelde yemekli organizasyon diye adlandırabileceğimiz etkinliğin adını kullanarak catering firmaları başlığı altında topluyoruz.

İzmir catering firmaları arasında cidden ulusal anlamda başarılı firmalar yer alıyor. Sebebi ise izmirin genel doğası aslına bakarsanız ve insanlarıda bu doğal yağıdan dolayı catering organizasyonu gibi etkinliklere gayet meyilliler. Buda bizi başladığımız yere yani catering firmaların sıklığına getiriyor.

Powered by 3un5i.com