BBQ & Piknik Organizasyonu

Yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan piknik organizasyonları; ister çalıştığınız şirketçe, ister üyesi olduğunuz dernekle ve okuduğunuz okulla birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, kişiler arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Piknik organizasyonlarında başlıca aktiviteler olarak;sunucu eşliğinde yarışmalar,yetişkin ve çocuklara yönelik animasyonlar,yetişkin ve çocuk yarışmaları,şişme oyun parkurlarında turnuvalar ve karaoke gibi birbirinden eğlenceli ve yaratıcı çalışmalarlar yapılmaktadır.

Kişiler çoğunlukla piknik organizasyonlarının doğaçlama bir şekilde gerçekleştirilebileceği kanaatini taşırlar, ancak durum sanıldığının aksini gösterir. Farklı ve sıradışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir.Myna Catering & Events masa ve sandalyelerin temini,gerekli süslemelerin yapılması, barbekü ve açık büfe kurulumuyla damak tadına hitab ederekte catering hizmeti gibi bir çok detayı sizin yerinize planlıyor,anlaşmalı piknik alanı temini ile anahtar teslim sunuyoruz.Tüm bunlar sizlere sadece davetlilerinizle ilgilenmenize ve pikniğin tadını tam olarak çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Yaratıcı ve profesyonel etkinlik planlamalarımız,Size özel tekliflerimiz için iletişime geçiniz…

Powered by 3un5i.com